زمان سابق آبی جیز صدا کردن در ورزشگاه حباب راه اندازی

تورنتو — به عنوان Blue Jays منتظر کلمه در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهید بود به بازی در تورنتو بعد از آموزش د

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

تورنتو — به عنوان Blue Jays منتظر کلمه در مورد اینکه آیا آنها قادر خواهید بود به بازی در تورنتو بعد از آموزش در اردوگاه infielder تراویس شاو با ابراز نگرانی جمعه در مورد طول زمان بازیکنان ممکن است نیاز به اقامت خود را در محیط بسته با راجرز در مرکز و مجاور آن ،

شاو پاسخ به یک صدای جیر جیر از TSN خبرنگار اسکات میچل که گزارش داد که منابع متعدد به او گفت بازیکنان می تواند $750,000 خوب و بالقوه زندان هم اگر دیده می شود در خارج از ورزشگاه — که نیز حداکثر مجازات در قرنطینه عمل می کنند.

"به ما گفته شد دو هفته... همه تابستان... تمام تابستان کمی زیاد است," شاو هنوز توییتی.

New York Mets پارچ مارکوس بود که صرف پنج فصل با آبی جیز همچنین در پاسخ به میچل صدای جیر جیر.

"این کاملا مضحک" بود توییتی اضافه کرد در پست های بعدی: "بچه ها در حال رفتن به راه رفتن در اطراف در کامل پنهان. Lol."

آبی جیز آغاز اردوگاه در ورزشگاه خانگی خود در این هفته پس از دریافت کالا از دولت و مقامات بهداشتی. تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این تیم می تواند بازی به طور منظم فصل بازی در Rogers Centre است که انتظار می رود در روزهای آینده.

در ایمیل پاسخ این باشگاه تایید کرد که قبل از ورود در تورنتو بازیکنان درک حداکثر مجازات برای ترک راجرز مرکز ردپا در طول تابستان اردوگاه های آموزشی.

تورنتو خود را آغاز 60-برنامه بازی در تاریخ 24 ژوئیه در خلیج تمپا. جیز آبی' اولین بازی خانگی برای مجموعه 29 جولای در برابر واشنگتن است.

اگر راجرز مرکز حکومت آبی جیز به احتمال زیاد بازی در TD Ballpark را در بهار-مرکز آموزش در Dunedin, Fla., اما این نسخه پشتیبان تهیه طرح هنوز نهایی نشده است.

Blue Jays مدیر چارلی Montoyo شد برنامه ریزی برای برگزاری یک کنفرانس ویدئویی تماس بعد از ظهر جمعه.

شاو نوشته شده در دو اضافی توییتهایی مدت کوتاهی پس از پاسخ اولیه, اما آنها بعدا حذف شده است.

"1) اجازه دهید من روشن شود. ما در هیئت مدیره با دو هفته قرنطینه. من در حال حاضر پرداخت می شود و برای سکونت یک بلوک دور از ورزشگاه که من می توانید استفاده کنید. در هیچ نقطه ای خواهد من خطر امنیت عمومی و یا نه پیروی از قوانین. آیا اشتباه است که می خواهم به زندگی می کنند در یک محل است که من در حال حاضر برای پرداخت می شود..."

وی افزود: "2) قادر به پیاده روی (با ماسک) قادر به دریافت هوای تازه راه رفتن به دریافت takeout غذا (نه در داخل غذا خوردن). ما به دنبال به حزب ضربه patios بیرون رفتن در شب چیزی شبیه به آن. ایمنی عمومی اولویت شماره 1...."

به عنوان لیگ اصلی بیس بال تنها کانادا تیم آبی جیز صورت اضافی مانع از آنجا که از مرز و قرنطینه قوانین در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در اردوگاه های آموزشی, بازیکنان و کارکنان تیم هستند جدا از عموم مردم در این به اصطلاح "حباب" از ورزشگاه و هتل در شمال پایان ساختمان.

بازیکنان انتظار می رود که توصیه می شود از جزئیات در مورد راه اندازی به صورت فصل به طور منظم یک بار در نهایی شدن برنامه ریزی در محل است.

"من می خواهم به آن را حذف ما در حال درخواست برای درمان ویژه" Blue Jays outfielder Randal Grichuk توییتی جمعه. "ما درک می کنیم که ما نیاز به اقامت در "قرنطینه حباب". ما می خواهم به مطمئن شوید که هر کس امن است.

"سخت ترین بخش این است که آنها اجازه می دهد نه خانواده ما به آمده تا با ما. چیزی که باعث می شود آن را دشوار برای بسیاری از بچه ها."

شاو که امضا شده با Blue Jays دسامبر گذشته برگزار 86 بازی برای Milwaukee Brewers در فصل گذشته. او ساخته شده او بزرگ-لیگ اولین با Boston Red Sox در سال 2015.

جیز آبی باید برنامه ریزی یک intrasquad بازی برای شب جمعه است.

این گزارش توسط The Canadian Press منتشر گردید ژوئیه 10 سال 2020 است.

---

Follow @GregoryStrongCP در توییتر.

گرگوری قوی کانادا مطبوعاتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن