Samsung Galaxy S20 در مقابل آی فون اپل 11 نرم افزار

هر دو را نگه همان نقطه در $1k قیمت نقطه رقابت برای جلب توجه افرادی که می خواهند یک شاخص است که بسته به برخی ا

توسط PATRIS-MUSIC در 15 اردیبهشت 1399

هر دو را نگه همان نقطه در $1k قیمت نقطه رقابت برای جلب توجه افرادی که می خواهند یک شاخص است که بسته به برخی از گرما جدی است اما نه بیش از حد بزرگ و یا کهنه با ویژگی های تجربی.

آی فون 11 Pro است که به سمت راست که کوچه — اگر آی فون 11 Pro Max بهترین اپل برای عرضه آی فون 11 Pro است که فقط یک نسخه کوچکتر از آن هیچ منع نگه می دارد. Samsung Galaxy S20 نیز اتفاق می افتد به سامسونگ ستاره درخشان. بله کهکشان S20 فوق العاده وجود دارد که بیش از حد بالا نسخه گل سرسبد سامسونگ, اما آن را بی خطر به انتظار می رود که Galaxy S20 تلفن است که اکثریت بزرگی از خریداران واقع می کنید.

هر دو کهکشان S20 و آی فون 11 Pro ویژگی های بسیار مشابه هر دو فوق العاده صفحه نمایش فوق العاده دوربین های دیجیتال و سخت افزار قدرتمند. کهکشان را ارائه می کند 5G اتصال است که در یک لحظه استفاده اگر شما اتفاق می افتد به زندگی در این پچ از زمین که دارای 5G پوشش. شما می توانید می گویند که این باعث می شود آن را در آینده اثبات اما از سوی دیگر — آی فون 11 Pro قطعا گرفتن سال بیشتر از نرم افزار پشتیبانی اپل.

به طوری که سمت خود را سزاوار $1k بیشتر ؟ یا یکی واقعا. بیایید شیرجه رفتن عمیق تر و ببینید که کدام یک انتخاب بهتر برای شما.


طراحی و صفحه نمایش


سامسونگ آن را انجام داده دوباره با S20 — ناهنجاری هستند حتی نازک تر و آن را به نقطه که در آن شما تعجب می کنم "می تواند آنها را اصلاح کردن و حتی بیشتر؟" کهکشان S20 زیبایی اینده به دنبال گوشی با آن کمی خمیده صفحه نمایش نازک قاب و ظاهر براق. بله, آن را نشانی از به اشتراک گذاری یک زبان طراحی با S20 فوق العاده, اما ما نمی خواهد تماس بگیرید به طور منظم S20 "مطلوب" همانطور که ما با آن خواهر و برادر بزرگتر. آن اندازه کوچکتر و اضافی گزینه های رنگ در واقع آن را بیشتر بصری جذاب. این یک 6.2 اینچی با 20:9 نسبت آن را بلندتر و کمی باریک تر از آی فون 11 Pro.

سیب گل سرسبد هنوز هم بیشتر به نظر می رسد مانند آیفون X از 3 ماه پیش — امضای شکاف گرد طرف و یکنواخت و در عین حال ضخیم تر گودی. طراحی هنوز هم به نظر می رسد, درجه یک, اما کسانی که تقاضا تازگی را احساس خواهد کرد بی تفاوت نسبت به آن. پشت آن شیشه پانل دارای یک سطح مات, بنابراین آن را نمی کند جمع آوری اثر انگشت گریس. در سمت تلنگر, این باعث می شود آن را کمی لغزنده تر به عنوان نرم شیشه ای می نشیند و از طریق دست خشک آسان تر است. صفحه نمایش گوشی است که کمی کوچکتر از اندازه گیری در 5.8 اینچ با نسبت ابعاد از 19.5:9.

اما گرفتن این است که به ندرت یک موضوع را با هر دو این دستگاه ها — آنها به اندازه کافی باریک به شما اجازه شما به راحتی با قرار دادن انگشتان دست خود را در اطراف آنها و نور به اندازه کافی به کار گرفته می شود با سهولت. هر چند کهکشان S20 قابل ملاحظه ای سبک تر در 5.78 اونس (163 g) در حالی که آی فون 11 Pro است که heftier احساس با آن 6.63 اونس (188 گرم) احتمالا حسن نیت ارائه میدهد که قاب فلزی آن سنگ.

هر دو از این که پنل های OLED ساخته شده توسط سامسونگ است. اپل می آید تنها در یک عطر و طعم — اهلی و طبیعی است. در کهکشان S20 شما باید این گزینه انتخاب بین این نگاه طبیعی و زنده حالت است که افزایش رنگ و به شما می دهد که نمونه AMOLED طراوت و چالاکی.

یک محل که در آن S20 می کند و اکسل است که صفحه نمایش نرخ تجدید. شما می توانید آن را در 120 هرتز برای اذوقه و نوشابه صاف تجربه فوق العاده براق انیمیشن. بالا نرخ تجدید و هنوز هم تا حدودی از اخبار در جهان گوشی های هوشمند و چیزی که آیفون خط هنوز به ارائه یک.

دیگر از آن شما را پیدا خواهد کرد مرسوم Dark Mode و همچنین به عنوان یک فیلتر نور آبی در هر دو دستگاه. سامسونگ را ارائه می کند که همیشه بر روی صفحه نمایش است که به شما یک ساعت و هشدار از طریق آیکون زمانی که تلفن در حالت آماده به کار. این از ویژگی های شایعه شده به iOS برای چند سال در حال حاضر, اما هنوز هم نیست.

Samsung Galaxy S20 صفحه نمایش واضح تر بر روی کاغذ با یک پیکسل در-هر-اینچ, تراکم 566 که در آن آی فون 11 نرم افزار دارای 463. اما مطمئن باشید هر دو صفحه نمایش دارد شارپ, حتی اگر شما صفحه جوانه زدن.

دوربین و صدا


این همه در مورد دوربین وقتی که می آید به مدرن flagships و این دو قطعا تحویل. کهکشان S20 است و نه حتی بهترین سامسونگ ارائه کرده و در عین حال خود دوربین بسیار خوب است. خوب بیشتر از زمان. در حال حاضر آن را تا به برخی از عجیب و غریب مسائل متناقض با تمرکز. سامسونگ قول داده است برای حل آن با نرم افزار به روز رسانی "به زودی" اما برای آنچه در آن است در حال حاضر ما یک تلفن است که گاهی اوقات (و من استرس — گاهی اوقات) underperform برای آن $1k برچسب قیمت.

بنابراین کهکشان S20 بسته 12 MP دوربین اصلی و یک 64 MP دوربین تله (که واقعا تله — تلفن طول می کشد دیجیتال crop کردن 64 MP سنسور) و 12 MP فوق العاده گسترده ای دوربین. آی فون 11 Pro را با سه دوربین 12 MP سنسور در هر آن و لنزهای تله فتو لنز اتفاق می افتد در واقع به ارائه واقعی 2x زوم اپتیکال.

این "تله" اصطلاحات nitpicking کنار بیایید ببینید که چگونه این جانوران مقایسه کنید زمانی که شما در واقع آنها را به گرفتن عکس و ویدیو با.

این هر دو به طور جدی شگفت انگیز دوربین گوشی های هوشمند. در مد معمولی آیفون تصاویر بیرون آمدن با یک گرم رنگ زرد در حالی که سامسونگ کمی سرد متمایل به سمت آبی کمی بیشتر. در هر صورت هیچ یک از آنها انحراف از واقعیت بیش از حد. رنگ های طبیعی اهلی و خشنود به چشم.

وقتی که می آید به جزئیات این تجارت برای ضربه — بله سامسونگ چه مانند به oversharpen همه چیز فقط یک نی نی اما گلکسی S20 نیست بزرگترین مجرم در این رده است. اگر هر چیزی که ما ترجیح می دهند S20 نتایج در برخی از عکس ها بر روی آی فون نرمتر.


کهکشان S20 در حال انجام یک کار فوق العاده در هنگام دست زدن به پویایی بیش از حد — این فوق العاده به چالش کشیدن به ضرب گلوله به سمت پنجره شیشه بیرون آمد خیلی بهتر در سامسونگ, حفظ رنگ و مقدار زیادی از جزئیات قابل مشاهده. آی فون 11 Pro منفجر کردن نکات برجسته ترک تار ظروف سرباز یا مسافر که در آن ویندوز نیاز به.

زمانی که زوم در و یا گرفتن عکس پرتره, ما آماده هستند تا بلافاصله ببخش سامسونگ برای آن کمتر-از-صادق shenanigans با لنز تله. به نظر می رسد مثل هیچ جزئیات از دست داده است و زوم در عکس به ما تیز و دقیق تصاویر. نه به عنوان شدید به عنوان S20 فوق العاده, البته, اما قطعا برای گوشی های هوشمند و بله — بهتر از آنچه در آی فون 11 Pro می کند.

زوم 10x

پرتره ستاره ای با هر دو S20 و آی فون 11 Pro. سابق است کمی واضح تر در مورد جزئیات این صورت نیست رفتن به دریا. آیفون پرتره آمده کمی نرم تر اما نه smudgy. تشخیص لبه برای جعلی بوکه است که در هر دو, اما هر دو خواهد شد ظروف سرباز یا مسافر تا با به چالش کشیدن عکس — رشته مو, عینکی, و یا شاخه های درخت — در حال حاضر و دوباره.

کهکشان 20 و آی فون 11 Pro استفاده یکسان بلندگوی استریو setup — پایین-شلیک به راننده "meatier" صدای واضحی را فراهم می کند یک تن با tinnier کیفیت. هر دو می تواند بالا برود وجود دارد و در حجم و صدا بسیار مناسب و معقول. سامسونگ بلندگو تنظیم برای تلفن های موبایل بیشتر در اواسط سنگین در حالی که آی فون است که کمی بیشتر زد و با خرج کردن بیشتر درخشندگی (و آمیزش) در اوج است.

هر دو نمی پیکسل-4-سطوح بزرگ. آنها می توانند خوب اگر شما می خواهید برای گوش دادن به یک ویدیو یوتیوب و یا یک آهنگ که آزاردهنده در سر خود گیر, اما آنها هنوز هم فقط گوشی, بلندگو, پس آیا انتظار معجزه.

نرم افزار و عملکرد


آه نبرد ابدی — Android vs iOS. البته در سامسونگ شما فقط نمی توانید اندروید را تجربه کنند. هیچ سامی دوست دارد به سفارشی کردن تجربه خود گوشی با یک دست سنگین — به اصطلاح یک UI 2.0 رابط کاربری است که در حال حاضر در نیروی کامل است.

همانطور که می توان انتظار شما رو تن از سفارشی سازی از تم ها به بسته های آیکون به صفحه اصلی و کشو برنامه طرح. سامسونگ تقویم یک بهبود بزرگ بیش از سهام آندروید یکی و فوق العاده مفید است. یکی UI 2.0 به شما کمک می کند با جزئیات کوچک مانند ظاهر اطلاعیه در پنجره شناور دادن به شما مختلف یادآوری و با توجه به جلسات و برنامه استفاده و تخلیه باتری. چند taskers دسترسی به, تقسیم صفحه نمایش, تصویر در تصویر, شناور, ویندوز, و مقدار زیادی از RAM به سوخت همه چیز. نیازی به گفتن آن احساس وزین و بسیار بیشتر سازگار از روز TouchWiz.

کهکشان S20 می کند — دوباره — آیا سامسونگ دستیار مجازی بیکسبی اما ما نمی توانیم به بحث در مورد آن. گوگل دستیار نیز وجود دارد و من تصور می کنم بسیاری از شما خواهد شد به طور پیش فرض برای استفاده از آن به جای سامسونگ با وجود اصرار بر آوردن بیکسبی به خط مقدم.

هنگامی که آن را به امنیت می آید وجود دارد سامسونگ ناکس سوئیت در هیئت مدیره مشغول به کار سحر و جادو خود را در پشت پرده. آن را به معنای حفاظت از دستگاه خود را از هر نوع مخرب evildoings مانند نرم افزارهای مخرب و یا نرم افزارهای جاسوسی.

IOS اپل 13 نیز بسیار قدیمی سیستم عامل که آمده است یک راه طولانی در طول سال. اما آن را هنوز هم ممکن است احساس کمی خفقان به کسانی که مستقیما از یک تلفن آندروید. هیچ تصویر-در-تصویر واقعی customizability گذشته از تغییر تصویر زمینه خود را. به اشتراک گذاری همه چیز را در سراسر برنامه و یا دستگاه هنوز هم احساس می کند کمی خفه هر چند اپل را به گام های در این منطقه که آن را (در نهایت) معرفی برخی از مرتب کردن بر اساس از مدیریت فایل در iOS.

در iOS است که هنوز هم ترجیح پلت فرم برای توسعه دهندگان که برنامه برای نوازندگان عکاسان و دیگر معماران و طراحان است. بسیاری از این برنامه ها نهایت پرش برای اندروید, اما برخی از اغلب نمی به همین دلیل است که شما اغلب اوقات دیدن یک نوازنده یا فیلمساز با یک محصول اپل در دست است.

سیری است که یک نی نی مفید تر از بیکسبی و اغلب شما را با اطلاعیه های مانند "هی قطع تلفن خود را, شما باید یک جلسه برنامه ریزی در 5 دقیقه". آن را نیز بسیار متمرکز بر حفظ حریم خصوصی و به شما هشدار هر زمان که یک برنامه شده است با استفاده از موقعیت های به صورت مشکوک مقدار از زمان.

هنگامی که صحبت کردن در مورد امنیت ما می توانید جست و خیز نیست چگونه این تلفن های رسیدگی به باز کردن. کهکشان S20 هنوز هم با استفاده از سونوگرافی اسکنر اثر انگشت که معرفی شد با S10. متاسفانه آن نشده است ارتقا کمی و آن را هنوز هم یک بیت finnicky. آن را گاهی اوقات طول می کشد ضرب و شتم بیش از حد طولانی برای اسکن و آن را بسیار اغلب نیاز به یک rescan انگشت خود را که می تواند به سرعت بر روی اعصاب یکی. آیفون چهره شناسایی شده است به طور پیوسته بهبود در طول سال, و آن را بسیار دقیق و سریع بر روی آی فون 11 Pro.

هر دو گوشی انجام, بزرگ, به عنوان آنها باید خود را برای قیمت می باشد. لحاظ تاریخی اپل شناخته شده اند باقی می ماند روح و پاسخگو برای دوره های طولانی تر از استفاده در حالی که یک دستگاه سامسونگ ممکن است یا ممکن است تبدیل به stuttery پس از عبور از آن نخست آن. هر چند در حال حاضر ما دو نیروگاهی در دست ما است که می توانید هر تلفن همراه بازی یا برنامه بدون پرش به ضرب و شتم, به عنوان آن را باید.

سامسونگ Galaxy S20 خط خواهد بود گرفتن وصله های امنیتی هر ماه و دو سال ارزش عمده آندروید ارتقاء — این به این معنی آن را در نهایت با دریافت 12 در سال 2022. در حالی که اپل واقعا به اظهارات رسمی در مورد چگونه این برنامه برای حمایت از یک تلفن برای اپل به طور سنتی شده است تا 5 سال از عمده iOS به روز رسانی. به طوری که یک منطقه که سامسونگ ممکن است نیاز به بهبود.

عمر باتری


ما رو از 4000 میلی آمپر تلفن در Galaxy S20 و 3,046 میلی آمپر juicebox در آی فون 11 Pro. هر دو این گوشی می توانید به نگه داشتن چراغ برای یک زمان طولانی. Powerusers خوشحال خواهد شد در چقدر سخت است برای تخلیه این دستگاه است. اگر شما استفاده از آنها را به شدت آنها را هر دو نیاز به شارژ روزانه. خوشبختانه هر دو آنها پشتیبانی از شارژ بی سیم, بنابراین شما فقط می توانید آنها را بر روی یک چی حصیر هر زمان که شما در حال استفاده از آنها نیست.

ما متوجه است که آی فون را بیشتر از دست دادن باتری در طول بازی های 3D از کهکشان به طوری که چیزی پارسه نیاز به نگه داشتن در ذهن.

وقتی که می آید به دوباره شارژ گوشی گلکسی S20 به طور جدی چشمگیر ساخت 0% به 100% اجرا در 65 دقیقه است. آی فون 11 Pro با یک شارژر سریع در جعبه, اما آن را هنوز هم کندتر با شکوه بیش از 105 دقیقه.

کهکشان S20

آی فون 11 Pro Maxtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن