صاحبان نمی NFL واقعی تنوع مشکل

تیم NFL صاحبان فکر می کنم تیم NFL صاحبان استخدام نیست به اندازه کافی اقلیت به طور کلی مدیران و سر مربیان و حتی

توسط PATRIS-MUSIC در 27 اردیبهشت 1399

تیم NFL صاحبان فکر می کنم تیم NFL صاحبان استخدام نیست به اندازه کافی اقلیت به طور کلی مدیران و سر مربیان و حتی دستیار مربیان است.

تیم NFL صاحبان فکر می کنم این چنین شکست های تیم NFL صاحبان که تیم NFL صاحبان در حال برنامه ریزی برای رای دادن در هفته آینده در یک قطعنامه که به تشویق تیم NFL صاحبان به استخدام بیشتر اقلیت از طریق یک, عجیب و غریب, سیستم طراحی شده است که به پاداش تیم با بهبود پیش نویس مواضع و حتی جبرانی میدارد (اگر چه در برخی موارد, آن را در واقع می تواند اضافه کردن مانع به اقلیت hirings).

اساسا تیم NFL صاحبان و گفت که تیم NFL صاحبان آنقدر تعصب که تنها راه تیم NFL صاحبان نخواهد بود تعصب است اگر آنها با توجه به مزیت رقابتی به کمتر تعصب.

در اینجا یک ایده برای تیم NFL صاحبان نگران آن است که تیم NFL صاحبان نمی تواند واجد شرایط استخدام اقلیت های بدون هویج: شروع استخدام واجد شرایط اقلیت.

حل این خودتان. وجود دارد که تنها 32 از شما (Green Bay متعلق است به عنوان جمعی اما در عمل همان راه). اگر این یک نهادی شکست و سپس حدس بزنید که صاحب نهاد ؟ شما.

این راه حل نیست در این نردبان بازی از دور سوم به پیش نویس میدارد.

آن را در آینه.

NFL commissioner Roger Goodell has been candid about the league's drop in number of minority head coaches and general managers. “Clearly, we are not where we want to be,” Goodell said earlier this year. (AP Photo/Tim Ireland)
NFL کمیسر راجر Goodell شده است کاندید مورد لیگ افت در تعداد اقلیت سر مربیان و مدیران عامل. "واضح است که ما که در آن ما می خواهیم به" Goodell گفت: در اوایل این سال است. (AP Photo/تیم ایرلند)

پاداش حتی نیست که بزرگ و همراه با تمام انواع از عواقب ناخواسته. آن را ممکن است انجام بیش از آسیب خوب به شانس اقلیت مربیان در حال حرکت است.

با توجه به جیم اسب یورتمه رو در NFL.com آن را مانند این می رود:

  • اگر یک تیم استخدام یک اقلیت سر مربی که تیم در پیش نویس قبلی این مربی فصل دوم خواهد حرکت به بالا شش, نقاط, از آن جایی که چاک دار به انتخاب در دور سوم. یک تیم خواهد پرش 10 نقاط تحت همان سناریو برای استخدام یک فرد از رنگ به عنوان اصلی آن, فوتبال, اجرایی, موقعیت, معمولا شناخته شده به عنوان مدیر کل.

  • اگر یک تیم بودند و برای پر کردن هر دو موقعیت با متنوع نامزدها در همان سال که باشگاه می تواند پرش 16 لکه — شش برای مربی 10 برای GM — و به طور بالقوه حرکت از بالای دور سوم به وسط دور دوم. یکی دیگر از انگیزه: یک تیم در دور چهارم انتخاب خواهد صعود پنج نقاط در پیش نویس قبلی مربی یا GM سال سوم اگر او هنوز هم با این تیم است.

  • اگر یک اقلیت دستیار سمت چپ برای تبدیل شدن به یک هماهنگ کننده در جای دیگر باشگاه سابق خود خواهد دریافت یک پنجم دور جبرانی انتخاب کنید. و اگر یک فرد از رنگ برگ برای تبدیل شدن به یک مربی یا مدیر تیم قبلی را دریافت خواهید کرد یک سوم دور جبرانی انتخاب کنید.

چگونه است که این نمایشگاه به تیم که استخدام افراد خوب برای شروع با و خوبان با ثبات ؟

به همین دلیل است که یک کاراگاه حق رای دادن است که با استخدام یک مربی جدید هر چند سال با توجه به استفاده بیش از گفتن پیتسبورگ که برداشت یک حق مایک Tomlin 13 سال پیش و نه منحرف? کسانی که تلاش تیم در حال حاضر استفاده از گرفتن اولین طاس تخته نرد در بازیکنان در پیش نویس خود را.

در حال استیلرز بهتر شلیک Tomlin? البته که نه. باید کانزاس سیتی بود برای نگه داشتن اندی رید? چگونه در مورد انگلستان که در آن لایحه Belichick اساسا سه شغل — مدیر کل سر مربی و دفاعی هماهنگ کننده. برای بازی سیستم باید Pats رسما استخدام یک اقلیت جنرال موتورز به طوری که آنها می توانید حرکت به بالا 10 در نقاط دور سوم حتی اگر او فقط یک نشانده? چه کسی است که کمک کند ؟

استخدام حق مربی است که ارزش بیش از شش نقطه در دور سوم این پیش نویس به هر حال. Belichick است به ارزش حدود 10 سرآمد.

هر تیم صاحب که تصمیم گیری در که به استخدام در چنین موقعیت بحرانی (و یا نگه داشتن آن مرد اشتباه در کار اضافی فصل) بر اساس شش اسلات در یک آینده دور سوم چنین درکی از چگونگی NFL کار می کند که مرد فقیر که این کار اساسا محکوم است. اگر هیچ چیز دیگری به آن باور نکردنی است, پنجره ای به طرز فکر خود را که آنها فکر می کنم این است که حتی ارزش یک رای.

انگیزه ها نیست و حتی بسیار انگیزه. این پنجره پانسمان.

The Dolphins' Brian Flores is one of four people of color working as a head coach in the NFL. (Al Diaz/Miami Herald/Tribune News Service via Getty Images)
دلفین ها' برایان فلرس یکی از چهار نفر رنگ کار به عنوان سر مربی در NFL. (آل دیاز/میامی هرالد/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

سپس ماده جبرانی میدارد به یک تیم است که یک فرد از رنگ ترک حق رای دادن به بیش از جای دیگری است. این باعث می شود هیچ حس. این نیست انگیزه ای برای یک اقلیت مربی استخدام. این یک عامل بازدارنده.

این تیم استخدام دادن حریف اغلب یک رقیب جبرانی انتخاب کنید. آیا Denver Broncos فعلی را کانزاس سیتی توهین آمیز هماهنگ کننده اریک Bieniemy اگر آن را به معنی اشراف دریافت یک سوم دیگر طفیلی آنها می توانید استفاده کنید به آنها را شکست ؟ تحت این سیستم استخدام یک دستیار به جای خواهد نگه داشتن یک سوم-انتخاب دور از شهر کانزاس.

اگر Bieniemy معلوم می شود یک سر مربی او می شود بیش از ارزش آن است. این Broncos, اما, خواهد بود, ساخت, استخدام در وجود از این پیشنهاد نه به دلیل آن است.

شاید به جای اختراع این پیچیده پاداش/تنبیه سیستم تیم NFL صاحبان راه اندازی یک سیستم که در آن آنها می توانند در دیدار با کارکنان آینده نگر.

استخدام اغلب می آید به سطح راحتی که آیا فرد انجام استخدام متوجه آن است. شاید بخشی از صاحبان جلسات اضافی یا دو روز که در آن صاحبان تیم را به چوب در اطراف و دیدار با هر اقلیت دستیار مربی یا جلو دفتر کارمند که می خواهد برای آمدن و ارتباط برقرار کردن با آنها. خلاصه جلسات. ساعت کوکتل. هر آنچه.

احتمالا شانس در واقع به دیدار و صحبت با برخی از این نامزدها که به نظر نمی آید مانند آنها را افزایش می دهد که سطح راحتی.

این امر نیاز به تیم اجازه می دهد تا دیگر صاحبان حق رای برای چت کردن کارکنان خود را, اما این اتفاق می افتد در انواع صنایع. شاید پس از آن کسی مانند 34 سال جدید انگلستان دستیار Jerod مایو می شود بیش از فقط یک بازیکن سابق و دیده می شود به عنوان یک تیز مربی جوان جلوتر از سن خود راه شان McVay شد.

اگر تیم NFL صاحبان آنقدر متقاعد شده است که تیم NFL صاحبان نیستند قادر به اقلیت های استخدام و سپس تیم NFL صاحبان باید مشتاق به رها کردن اضافی و یا دو روز.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن