بزرگ نه, کامل: مایکل جردن ناقص مرد

یاهو ورزشی NBA کارکنان تماشای آخرین قسمت از فیلم "آخرین رقص" مثل بقیه از شما و در اینجا پاسخ به چند سوال.آیا م

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

یاهو ورزشی NBA کارکنان تماشای آخرین قسمت از فیلم "آخرین رقص" مثل بقیه از شما و در اینجا پاسخ به چند سوال.

آیا ما به اندازه کافی بحث در مورد چگونه گاو از دست این قرار است بزرگترین بازیکن تمام دوران و پس از آن برنده 55 بازی در 1993-94 و رفت به هفت بازی در کنفرانس شرق نداد?

وینسنت حسن نیت: ما صحبت های زیادی در مورد گاو' فصل 1993-94. بسیاری از استفاده از آن به عنوان مهمات در بز استدلال زیرا زمانی که LeBron James برگ های تیم های خود را آنها سقوط از هم جدا در مقایسه با گاو که تا به حال دو پیروزی افت کردن پس از مایکل جردن بازنشستگی. شما را بشنود آگهی nauseam مورد Scottie Pippen مستحق MVP با وجود این واقعیت که او نمی تواند ایجاد خود را به ضرب گلوله در اواخر بازی و در آنجا بود که یک پسر به نام Hakeem Olajuwon برنده MVP و بازیکن دفاعی سال برای یک راکت تیم است که برنده back-to-back عناوین. هرگز ذهن '92-93 بولز شد آینده دو عنوان و با دو تا از بهترین بازیکنان آینده المپیک اجرای این معنی رفتن آنها به سهولت راه خود را به فصل و سطح شیب دار آن را بعد از رفتن برای ذغال سنگ نارس. این '93-94 گاو اضافه شده Toni Kukoc و تحت برخی از تغییرات فهرستی که به آن خونی جدید است. شما برنده شدن در بعضی از بازی ها شما نباید شما را به بازی در یک کنفرانس شرق بود که آتلانتا هاکس به عنوان شماره 1 دانه (پس از معاملات دومینیک ویلکینز در مهلت), و آن را آسان ببینید که به اضافه کردن برخی از overachieving. از آن فکر می کنم این راه: 1990 شرق همه ستاره تیم بود و چیزی جز Hall of Famers. هر. تک. بازیکن. در سال 1994? هوراس گرانت. چارلز اوکلی. جان Starks. Mookie Blaylock. جامد بازیکنان اما به هیچ وجه نزدیک بازی را تغییر دهند. آنچه که ما اصلا بحث در مورد این است که خریداران به سختی در حال .500 در 1994-95 زمانی که Pippen متوجه آرم در پایین کفش خود را بهتر بود جا به عنوان یک محور.

کریس Haynes: این می آید تا مقدار زیادی در بحث هنگامی که یک شمارنده وجود دارد استدلال به MJ بودن بز. راه من آن را ببینید گاو به دست آورد تجربه بسیار ارزشمند در رقابت برای قهرمانی تمام کسانی که سال و اردن بود کاتالیزور در بالا بردن هر بازی است. شما نه تنها از دست دادن همه که منجر سگ در وقفه می رود. بازیکنان در واقع بهتر اعتماد به نفس رسید و آنها در حال حاضر می دانستم که آنچه در آن زمان به نفع خود است. آن را بسیار شبیه به فصل تورنتو بود در این سال با Kawhi Leonard بازی کلیپرز. در حال رپتورز یک تیم بهتر و بدون Kawhi? البته که نه. MJ و Kawhi بالا کسانی که franchises در چنین راهی که آن را فقط نمی دفع یک شبه.

Seerat Sohi: نقطه کم Pippen بهترین فرد نجومی — امتناع از ورود به بازی پس از فیل جکسون تصمیم به سپردن Toni Kukoc با بازی برنده شات در بازی 3 از سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی — می شود توجه بیش نجومی خود را. "آخرین رقص" خواري بیشتر در فصل دوم بدون اردن که هوراس اعطای چپ و خریداران شروع به محو کردن قبل از اردن پا به آنها را ذخیره کنید.

این مایه تاسف است چرا که Pippen در بسیاری از راه های مخالف آن مرد که روشن هم تیمی های خود. جهنم Pippen با یک هم تیمی است که نام او شد مقدس در موسیقی پاپ-فرهنگ واژگان. که خود را وابسته? خود را Pippen.

هنگامی که اردن چپ Pippen کاسته تنش از یک تیم در آن نقطه جوش آزاد کردن گاو و نشان می دهد که وجود دارد بیش از فقط یک راه برای رسیدن به موفقیت است. خود را به ثمر رساند به طور متوسط افزایش یافته بود اما او واقعا شروع به پیدا کردن خود را به عنوان یک بازیساز اصلی گرفتن گاو به شلاق زدن به توپ بیش از همه طبقه و در سخنان خود پیروزی "توسط کمیته."

این فصل 1993-94 فراهم می کند یک نگاه اجمالی از self-actualization Pippen قربانی — با وجود عظیم ورزشی و باهوشتر بالقوه برای این تیم است. او همچنین آن خرس تکرار underpaid و تضعیف جبهه ، به عنوان Draymond سبز قرار داده و آن را یک مشخصه از سلسله است underpaid ستاره.

برای خریداران به پیروزی Pippen به طور مداوم در حال به پایان کوتاه از چوب. بیایید تمرکز بیشتر بر روی آن و در کمتر از لحظه ای او جامعی.

Michael Jordan didn't want to give Gary Payton any credit for the Sonics' wins in the 1996 NBA Finals. (VINCENT LAFORET/AFP via Getty Images)
Michael Jordan نمی خواهم به Gary Payton هر گونه اعتباری برای Sonics " برنده جایزه در سال 1996 NBA Finals. (VINCENT LAFORET/خبرگزاری گتی ایماژ)

اجازه دهید بحث در مورد MJ صحبت در مورد تعهد و فداکاری و هزینه های برنده شدن و پاره شدن تا در پایان قسمت 7.

نیت: آن را آسان ببینید که چرا اردن بازنشسته و هر دو بار به دلیل راه خود را خسته کننده است. او می رود و همه را با او چگونه پخش یا چگونه او دسته خود را خاموش زمان با گلف و قمار و یا حتی Air Jordan تبلیغات. او نمی داند هر چیزی غیر از سرعت کامل. که طرز فکر نیز به تمرین و بی وقفه سوارکاری هم تیمی. در ذهن او وجود دارد یک روش به آن نه کاملا بی شباهت به جکسون معماهای ها و روش ها در عمل است. اردن توجیه در ذهن خود را که تنها راه برای انجام کارها بود به فشار تیمی به محدودیت های خود را و به مجموعه ای این مثال کار کردن خیلی سخت است که هر کس را دنبال کنید. گاهی اوقات جوک یه نیش به آنها اما به نظر می رسید به اندازه کافی بی ضرر در طبیعت است. خوابگاه, اتاق گفتگو, اگر شما خواهد شد. اما او در سطح دیگری است. برخی از مردم عاشق رقابت حتی اگر آنها برنده نیست. اردن عاشق برنده شدن به دلیل مزایای آن را فراهم او هنگامی که وجود دارد هیچ رقابت. من می توانم فرض یک نظریه است که اردن نمی خواهم Isiah Thomas در تیم رویایی و آن را منتقله از ناامنی. بهترین بازیکن در جهان و یا از همه هم خوب نیست به اندازه کافی برای او. در حالی که او می تواند شفاهی حمله هر بازیکن در آن فهرستی از کسانی که در طول بازی کارت و لگد زدن-پشت شب به خاطر او آنها را ضرب و شتم او نمی تواند انجام دهد که با Isiah در شرایط سر به سر بازی. و است که می خورده ام او زنده است که کسی بهتر از او و را ام ایستاده بود تا او را در آن مکالمات. این اشک نیست در مورد عشق برای هم تیمی های خود و یا در حال اشتباه گرفته است. آن شور و شوق عمیق مایل به پیروزی مایل به تسلط به احساس کامل. او نمی تواند کار هر راه دیگر پس از اجرای خود را منعکس احساسات عمیق خود را از نیاز به انجام همه چیز را بهتر از هر کسی.

Haynes: MJ شد این بازی بهترین بازیکن و با وسواس برد. وجود دارد یک تن از بازیکنان که با وسواس برد. بنابراین اگر همکاری با محمدجواد وجود دارد رفتن به برخی از جنگ است. اگر او خود را در هر جنبه برای بهبود هنر و صنعت خود او انتظار دارد که همان تلاش از هم تیمی های خود. که انتظار و مقابله و تاکتیک مالیده و بسیاری از هم تیمی های خود راه را اشتباه اما این تنها راه بود او می دانست که چگونه به منجر شود. و او را پاره کردن تا در پایان قسمت 7, من تو را دیدم آن را به عنوان واقعا مایل به ستایش از هم تیمی های خود در خارج از بازی و تبدیل شدن به ضعف با احساسات است که برخی از آنها نیست نظر او را به عنوان یک پسر خوب. آن را نشان داد او ارزش آنچه که مردم فکر می کنم از او به عنوان یک فرد.

Sohi: آن را به من یاد نایک "شاید تقصیر من" تجاری.

اردن شده است فروش ایده خود را از آنچه در آن طول می کشد برای موفقیت برای یک مدت زمان طولانی و بسته شدن مونتاژ به قسمت 7 بود هیچ تفاوتی ندارد. "اگر شما نمی خواهید به بازی که راه نیست بازی که راه" مدرن روز اردن می گوید: قبل از گریه. او برای تلفن های موبایل پرشور تقریبا دفاعی مانند او اشتباه گرفته است. شاید به این خاطر که دوران مدرن شده است تا به نوعی به خود اوست.

شاید آن را بیش از حد سخت ("و یا شاید" اردن بسته می شود و در سال 2008 تجاری "شما فقط بهانه ای). در جهان سرمایه فن آوری که در آن فضای باز مفهوم است پیشی گیرد و دفاتر Stephen Curry و رزمندگان طلایی امور خارجه ایستاده به عنوان مدرن فویل به اردن.

اما اردن یک نقطه. NBA ظالم است و رزمندگان و خریداران به احتمال زیاد سهم زیادی شباهت ها بیشتر از این گسترده سکته مغزی نشان می دهد. آنها مربی بعد از همه توسط Steve Kerr — ظالم رقیب او به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت پانچ در اردن و در نتیجه درآمد خود را Airness احترام.

حقیقت این است که هیچ یک طرح برای برنده شدن است. ما تا چند پاسخ که ما عطف به ماسبق توجیه رفتارهای فاتحان به عنوان کلید موفقیت است. این که چگونه تاریخچه نسخهها کار میکند: اگر شما برنده شوید شما می توانید به داستان چگونه شما آن را انجام داد. اردن برنده بیش از هر کسی و این داستان او به ما گفتن در مورد چگونه او آن را انجام داد.

بهانه برای هر MJ از دست دادن واقعا نصب (و خسته کننده). روز پدر احساسات دریافت سرزنش برای دو ضرر و زیان در سال 1996 نهایی — سه سال پس از اردن درگذشت. این همه در برخی از راه های کاهش خود را میراث? و می تواند او را تا کنون فقط اعتباری حریف برای بازی هست ؟

نیت: زمانی که شما بهترین در همه چیز شما نیاز به پیدا کردن هر گونه انگیزه فوق العاده و یا استدلال برای توجیه لحظات است که شما را در بهترین خود را. اردن می تواند به خوبی پوشیده شده اند به سوی پایان '96 برگشتی و من به شدت شک او می خواهم با استفاده از پدرش عبور به عنوان بهانه ای برای بازی نیست و در بازی های 4 و 5. اما حتی با آن, Gary Payton داد و او را در مشکلات تنها راه مدافع می تواند: او در زمان دور اردن حریم هوایی خود را قطع و با هیچ ترس. بسیاری از بازیکنان بودند مورد ضرب و شتم قبل از اردن ساخته شده خود را برای اولین بار حرکت می کند یا در ترس یا ترس از خجالت. Payton صفر بود رزرو در مورد چنین چیزهایی. و آماری از '96 نهایی بودند اردن بدترین تا کنون (با توجه به خود را برتر از انسان استاندارد). به طور متوسط 27 در انشعابات 42-32-84 نشان می دهد که چیزی اتفاق می افتد شد اما خوشبختانه برای خریداران آنها Dennis Rodman که به خوبی می تواند برنده ام Finals MVP با کار خود را بر روی تخته. این امر می تواند بیش از حد برای اردن به اعتبار سیاتل برای حتی برنده این دو بازی به خاطر او نیست و اعتبار هر کسی برای هر چیزی. نه جری Krause. نه دیترویت پیستونز. نه اورلاندو سحر و جادو. و از دست دادن این دو بازی پس از آمدن به فینال با یک 11-1 ضبط در زمان برخی از درخشش خاموش "بزرگترین تیم در تمام دوران" برچسب برای باشگاه است که برنده 72 به طور منظم فصل بازی در گسترش نجومی.

Haynes: من فکر نمی کنم این کاهش اردن میراث در همه. به طور معمول بهترین موجودات غیر معمول که غیر مومن, راه ایجاد انگیزه در خود و حفظ لبه. آنها دیوانه وار هدایت می شود. آن را نگاه شگفت انگیز به نحوه خاصی آلفا سگ فکر می کند. به جای مشاهده از دست دادن به عنوان کسی که گرفتن بهترین از او مشاهده آن را به عنوان او را بازی نمی کند به سطح او قادر بود. بنابراین او می رود به آموزش با هدف انتقام. آن را سخت به دست کشیدن کسی که برای ادامه به بالا بردن بازی خود را. می تواند او داده اند اعتباری که به دلیل ؟ اما این تمام آنچه که او را بز و آن را سخت به استدلال می کنند با نتایج.

Sohi: جالب است که یک فیلم مستند در اردن به دست آورد که بیش از هر کسی در نسل او تمرکز انرژی زیادی در relitigating ضرر و زیان خود را. که او حتی فکر می کنم او نیاز به التماس کردن "بهانه" به شما می گوید زیادی در مورد کسی که به معنای واقعی کلمه ساخته شده sleights برای ایجاد انگیزه در خود را.

شما می توانید بگویید که او زمان بیشتری را صرف فکر کردن در مورد ضرر و زیان در 22 سال گذشته بیش از هر کس دیگری است. برای شش حلقه گرفتگی چند اشتباه. شما می توانید درک چگونه برای اردن بازی یک بازی NBA در روز پدر برای اولین بار می تواند گریبان تا احساسات. که آیا این کمک به خریداران عملکرد آن حیرت انگیز است که او را به مراقبت زیادی در مورد دو بازی را از دست در یک سری خریداران در نهایت به دست آورد.

من تعجب می کنم که چگونه این مستند را مقابله با 1998 سری در برابر پیسرز که در آن شیکاگو از دست بریده بریده نفس کشیدن! — سه بار قبل از مصرف بازی 7.

تا آنجا که اعتبار می رود احتمالا نه. اردن در زمان ارتکاب جرم به کلاید درکسلر بودن نسبت به او. او خندید — کاملا performatively من ممکن است اضافه کردن — در این مفهوم است که Gary Payton کند او را.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب