5 راه برای برقراری ارتباط با خیال راحت بر روی گوشی های هوشمند خود را — نگه داشتن پلیس و اطلاعات از مکالمات خود را

آن را به خوبی مستند شده است که آنچه شما می گویند و انجام آنلاین ردیابی است. بله سازمان های خصوصی انجام بهترین

توسط PATRIS-MUSIC در 29 خرداد 1399

آن را به خوبی مستند شده است که آنچه شما می گویند و انجام آنلاین ردیابی است. بله سازمان های خصوصی انجام بهترین خود را برای محافظت از اطلاعات خود را از هکرها و اما کسانی که حمایت نمی گسترش به تبلیغ و اجرای قانون است.

این که آیا شما یک روزنامه نگار یک قاره یا یک مقام عالی رتبه وجود دارد هنگامی که ارتباط باید انجام شده با درجه بالایی از اطمینان که اطلاعات در دسترس نخواهد بود احزاب غیر مجاز. در حالی که وجود دارد هیچ راهی برای تضمین 100% امن خط وجود دارد چیزهایی که شما می توانید انجام دهید برای بهبود آن تا حد زیادی.

نکته 1. استفاده از یک رمز Messanger

اگر شما هنوز هم در برقراری ارتباط از طریق اس ام اس جلوگیری از در حال حاضر.

هر چیزی که شما ارسال و دریافت بیش از این مورخ استاندارد ایجاد شده در 1980s است تکه تکه کردن آن را به عنوان سفر, شبکه, که به معنی آن می تواند به راحتی به عنوان خوانده شده توسط شخص دیگری با ابزار مناسب. رمزگذاری محافظت از پیام های خود را با قفل کردن آنها را در یک دیجیتال امن تنها در دسترس برای کسانی که با کلید مناسب.

اما داشتن یک سیستم رمزگذاری کافی نیست; آن نیاز به آزمایش است. در حالت ایده آل آن نیز باید با منبع باز که در آن کد می تواند مورد بررسی توسط هر کسی. در زمان نگارش استاندارد طلا در اینجا این است که سیگنال خصوصی مسنجر.

  • نصب سیگنال خصوصی Messenger اندروید: اندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

سیگنال با استفاده از سیگنال پروتکل به عنوان یکی از بهترین پروتکل های رمزگذاری در بازار است. آن است که مورد استفاده توسط اکثر پیامبران از جمله iMessage و واتساپ. با سیگنال شما پیام ها و تماس های پایان به پایان رمزگذاری یک راه فانتزی گفتن که تمام مراحل (از ارسال به حمل و نقل و تحویل) امن است.

اما آنچه که باعث می شود سیگنال های خصوصی مسنجر ویژه مقدار محدود از ابرداده آن قطاری از. ابرداده است "اطلاعات در مورد اطلاعات" اطلاعات در مورد بسته های فرستاده شده و دریافت شده از جمله زمان و مکان و کاربر است که هنوز هم می تواند جمع آوری شده از پیام های رمزگذاری شده. هنگامی که به اندازه کافی از این در دسترس است از آن آسان است به رنگ یک تصویر که با ارسال پیام و آنچه در آن ممکن است در مورد.

نکته 2. استفاده آفلاین پیام برای ارتباطات محلی

حتی امن تر شکل ارتباط می گیرد نیست. پیام های که سفر نیست و در سراسر سنتی حمله سطوح مانند Wi-Fi و یا داده های تلفن همراه بسیار سخت تر برای رهگیری.

Bridgefy یک برنامه است که طول می کشد استفاده از بلوتوث برای ارسال مستقیم پیام به کاربران در این نزدیکی هست و بدون نیاز به اینترنت. کاربران در بلوتوث محدوده می تواند ارسال پیام های رمزگذاری شده به طور مستقیم. شما می توانید با برقراری ارتباط با کاربران به 660 فوت دور با تشکر از ویژگی های شناخته شده به عنوان "مش حالت" تبدیل می شود که Bridegfy دستگاه به رله امتیاز به بین شما و دریافت کننده همه در حالی که حفظ امنیت خود را.

نکته 3. فوق العاده امن تلفن

مهم نیست که چه نوع از تلفن شما باید آن را 100 ٪ امن است. در حالی که برخی از گوشی های انجام یک کار بهتر از حفاظت از شما در برابر هکرها آنها نمی محافظت از شما را از حامل های بی سیم' جمع آوری داده ها و یا خود را. اگر شما قبول هیچ مصالحه با حریم خصوصی شما آنچه شما نیاز دارید یک تلفن به طور خاص طراحی شده برای محافظت از داده های خود را — و در حال حاضر که به معنی نویسی Librem 5.

هر جزء نویسی Librem 5 به حریم خصوصی و امنیت داشته باشید. شروع با سیستم عامل های Librem 5 با استفاده از PureOS یک منبع باز سیستم عامل مبتنی بر لینوکس است. علاوه بر تقویت بوت روند و با استفاده از لایه های چندگانه حفاظت از آن را نیز شامل نمی شود هر گونه انتقالها. و حتی آن را دارای یک باتری قابل جابجایی بنابراین شما می توانید به طور کامل گوشی خود را خاموش کنید.

تصویر از طریق نویسی

وجود فیزیکی سوئیچ بر روی بدنه گوشی که خاموش کردن قدرت به سنسورهای خاص — یکی برای WiFi یکی برای داده های تلفن همراه, و, یکی برای دوربین و میکروفون. اگر هر سه را خاموش GPS غیر فعال خواهد شد.

این هم اولین گوشی مجهز ماتریس یک شبکه باز است که فراهم می کند پایان به پایان رمزگذاری تماس های تلفنی و پیام های. ماتریس همچنین می توانید تبادل اطلاعات و پیام ها با سیستم عامل های دیگر با استفاده از یک استاندارد باز.

نکته 4. دریافت Stingray Detector نرم افزار (آندروید)

Stingrays دستگاه که با تظاهر به برج های سلولی اجازه می دهد تا اپراتور برای انجام man-in-the-middle attack بر روی هر دستگاه متصل به آن است. این یک ابزار رایج مورد استفاده توسط اجرای قانون مستقر در ماشین ون و حتی هواپیما برای پیگیری اهداف که در گذشته شامل میدهد.

به عنوان جعلی برج همراه به عنوان طولانی به عنوان Stringray فراهم می کند قوی ترین سیگنال دستگاه را به آن متصل شود. در یک شهر کوچک است که می تواند صدها نفر از تلفن های بسیاری از آن را به چیزی برای انجام با تحقیقات پلیس است.

برای محافظت از اطلاعات خود را از این جرم نظارت, شما هم می توانید انتخاب کردن برای امنیت بیشتر گوشی مانند Librem 5 یا نصب یک Stringray ردیاب برنامه. SnoopSnitch قطاری رادیویی همراه دیتا, بررسی محتوای آن و به اطلاع شما از تهدیدات بالقوه از جمله پتانسیل Stingrays. هنگامی که شما دریافت این هشدار شما می توانید محافظت از خودتان را با قرار دادن گوشی خود را در حالت هواپیما تا زمانی که شما ترک این منطقه است.

نکته 5. استفاده از VPN

یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) است که یکی از ساده ترین راه برای اضافه کردن لایه های امنیتی. VPN توز تمام اطلاعات را به یک سرور است که به عنوان یک واسطه بین شما و بقیه از اینترنت است. تمام تماسهای ورودی و خروجی بسته های فرستاده شده از طریق آن را برای اولین بار با اضافه کردن یک دیوار از حفاظت. علاوه بر این دستگاه شما داده می شود یک آدرس IP جدید شما اجازه می دهد برای حفظ برخی از سطح از حریم خصوصی در حالی که تعامل در وب است.

یک VPN لازم است ؟ هیچ. اما با اضافه کردن آن ضرری ندارد و آن را می دهد هکرها Isp ها و مقامات دولتی دیگر چیزی برای نفوذ برای اولین بار قبل از رسیدن پیام در سوال. داشتن یک VPN که سیاهههای مربوط به کمی به هیچ یک از اطلاعات شما محافظت از شما در مورد این سرویس در معرض خطر است. شما می توانید آزمایش ما با استفاده از لینک زیر دانلود کنید اما برای یک TL;DR, CyberGhost یکی از بهترین گزینه های در دسترس است.

  • نصب CyberGhost VPN اندروید: اندروید (رایگان) | iOS (رایگان)

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش تصویر و تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن