وان پلاس 8 Pro نقد و بررسی

وان پلاس 8 Pro است که بزرگترین meanest و بهترین گوشی های هوشمند وان پلاس قرار داده است را تا کنون. حداقل این چ

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399
وان پلاس 8 Pro است که بزرگترین meanest و بهترین گوشی های هوشمند وان پلاس قرار داده است را تا کنون. حداقل این چیزی است که آن هدف بود. آن را ویژگی های یک مجموعه فوق العاده از دوربین های بزرگ, زرق و برق دار, 120 هرتز صفحه نمایش AMOLED سریع ترین سخت افزار ممکن است بر روی تلفن های آندروید و چشمگیر باتری.

اما شما نیاز به صرف 900 دلار برای آن زمانی که وان پلاس 8 ارائه یک تجربه مشابه برای 700$? خوب 8 Pro دوربین قطعا بهبود بیش از آن ارزان تر خواهر و برادر, اما آن را نیز دارای یک دسته از خصلت است که شما ممکن است یا ممکن است نمی خواهم.

نرم افزار این است که کمی بزرگتر از آن قابل ملاحظه ای سنگین تر و سخنرانان آن تقریبا یکسان است. در واقع من می خواهم بگویم که اگر شما اصرار دارند که جزئی دوربین ارتقا شما خودتان می توانید ذخیره کنید $200.

طراحی و صفحه نمایش


وان پلاس 8 Pro دارای یک 6.8 اینچی AMOLED با 19.8:9 نسبت ابعاد. حتی با باریک ناهنجاری در اطراف آن, این باعث می شود برای یک گوشی است که قابل ملاحظه ای بزرگ است. این هم یک بیت در ضخیم تر سمت و وزن آن دلپذیری 199 گرم (7.02 اونس). شما قطعا می توانید احساس می کنید که بلند هر زمان که عامل دستگاه و یا حتی آن را حمل در جیب شما. در مقایسه وان پلاس 8 احساس نور متعادل و لذت ببرند با یک دست.نه تنها OnePlus 8 Pro ضخیم تر اما آن ماژول دوربین نیز از چوب بیشتر است. این است که کمتر از یک مشکل بصری و بیشتر از یک ارگونومی دلخوری به عنوان شما را پیدا خواهد کرد آن را jabs به انگشتان دست خود را اغلب (اگر شما با استفاده از یک مورد).
نمایش در 8 Pro است که یک پنل AMOLED — به عنوان ما آمده ایم به انتظار از OnePlus. آن را فراهم می کند یک تن از لغزنده های رنگ و گزینه های بنابراین شما می توانید آن را به سلیقه شخصی اعم از دقیق به شدید, پر جنب و جوش. نسخه نرم افزار همچنین دارای یک گزینه به نام آسایش تن — بسیار شبیه به یک آیفون "تن درست" آن را تجزیه و تحلیل خود را از نور محیط و تنظیم نمایش دما به بیشتر مناسب خشنود سطح.

به عنوان شما احتمالا می دانید که هر دو OnePlus 8 و وان پلاس 8 Pro دارای صفحه نمایش خمیده در حال حاضر. هنوز OnePlus 8 Pro را لبه های بسیار شدید تر با تلفظ قوس که رفتن عمیق تر به این گوشی قاب. برخی از مردم لذت بردن از این بازی مربوط به اینده نگاه دیگران اذیت اتفاقی آن را لمس کردند. من می خواهم بگویم این 8 Pro آن را در زمان کمی بیش از حد دور — وان پلاس 8 بود که تعادل کامل از صفحه نمایش منحنی و بدون دردسر است.

وان پلاس در میان شرکت برای اولین بار به اتخاذ بالاتر از نرخ تجدید در گوشی های خود و وان پلاس 8 Pro با افتخار دارای 120 هرتز پنل. همه در حالی که نگه داشتن آن رنگ های دقیق و پر جنب و جوش — کمی زرد رنگ به نظر می رسد به دنبال من حرکت از طریق صفحات و برنامه های, اما این چیزی بیش از حد آزار دهنده.

دوربین و صدا


وان پلاس 8 Pro دارای چهار دوربین نصب اما بیایید 4th, یکی از راه های سریع واقعی. آن را یک "رنگ و فیلتر دوربین" که وان پلاس با افتخار می گوید که با الهام از رنگ تن است که عکاسان حرفه ای استفاده کنید. برای قرار دادن آن در کمتر مبهم شرایط — آن را پردازش رنگ متفاوت است. قرمز تبدیل به خاکستری سبز تبدیل به زرد و غیره. آن را واقعا می تواند در تغییر صحنه و بازیگران یک نگاه رویایی بر روی آن. اما آن 5 مگاپیکسل سنسور همچنین به معرفی تعداد زیادی از سر و صدا و فازی که در رویا. حیله یا نه — شما تصمیم می گیرید.

دوربین اصلی دارای 48 MP سنسور است که طول می کشد تا 12 مگاپیکسل عکس به طور پیش فرض. شما می دانید — صفحه binning بسته بندی پیکسل های فردی در گروه 4 به طوری که تلفن می تواند جمع آوری نور بیشتر در حالی که گرفتن یک شات. این کار با smart HDR در هیئت مدیره برای ایجاد عکس های خیره کننده حتی در بسیار پویا ،

این دوربین قطعا گرد و مجری. آن رنگ های پر جنب و جوش و در عین حال مبتنی جزئیات آن تیز هستند اما نه ناهموار ممکن میکند. هنگامی که آن را تاریک می شود آن را دریافت فازی اما هنوز موفق به روشن کردن سایه ها برای ایجاد یک تصویر منسجم. Nightscape حالت شگفتی در جوش همه چیز را به طوری که شما می توانید استفاده کنید که اگر شما در حال تیراندازی استاتیک ، به عبارت دیگر, آن را می توانید نگه دارید خود را در برابر نوابغ در بازار و آن را بهتر از دوربین وان پلاس 8 (کمی بهتر برای نور روز بسیار قابل ملاحظه ای بهتر در شب).


ما باید یک دوربین تله در هیئت مدیره است که منابع 3x زوم اپتیکال. آن را می سازد بسیار قانع کننده تر پرتره با دقیق ویژگی های صورت و طبیعی بوکه که شما می توانید در تکیه می کنند و چشم پوشی با استفاده از این نرم افزار حالت عمودی به طور کامل. در واقع از حالت عمودی است که هنوز کمی شیک و ضربه زننده وقتی که می آید به فعال کردن عمق اثر من فقط ترجیح می دهند برای رفتن به حالت عادی حالت عکس در 3x زوم. 8 MP سنسور زیر برای تلفن های موبایل ناقص بر روی کاغذ اما در واقع فراهم می کند بسیار دقیق عکس با هیچ سر و صدا قابل مشاهده.
فوق العاده گسترده ای دوربین دارای 48 MP سنسور و همچنین و آن را برای عمل و یا چشم انداز حماسه عکس. رنگ آن-کالیبراسیون بسیار نزدیک به سنسور اصلی و سوئیچینگ بین لنز احساس می کند بدون درز.
عکاسی از خود دوربین بسیار دقیق و با دقت رنگ خوب و عملکرد HDR. Skintone است که کمی بیش از حد نور گاهی اوقات به این موضوع کمی رنگ پریده نگاه, اما من verging در nitpicking اینجا.
تصویری با کیفیت به شرح زیر مسیر گذاشته شده توسط عکس عملکرد. کلیپ ها تیز و دقیق با رنگ و فوکوس خودکار سریع.

وان پلاس 8 Pro را اسپیکرهای دوگانه هستند قطعا با صدای بلند و صدا بسیار دقیق است. آنها را فاقد برخی از "گوشت" به طوری که آنها در سراسر آمده به عنوان یک کمی سخت زمانی که شما سعی می کنید به انفجار موسیقی از طریق آنها. آنها نه تحریف و آنها را در تمام صوتی اطلاعات شما نیاز به لذت بردن از خود و متفرقه, چند رسانه ای بر روی بروید.

نرم افزار و عملکرد


وان پلاس' OxygenOS همواره تعریف شده توسط دو چیز — سادگی و سرعت. وان پلاس نیست یک فن از پرتاب یک دسته از ویژگی ها و تنظیم منوها در بالای آندروید, فقط برای ضربات. آن را همواره اعلام کرده است که یک ویژگی اضافه خواهد شد تنها در صورتی که تولید کننده می یابد و معنا در آن است.

و این که تقریبا نشان می دهد. شما رو بسیار استادانه درست شده روی صفحه نمایش حالت های رنگ اما گذشته از آن OxygenOS احساس بسیار نزدیک به گوگل vision برای آندروید. و در 120 هرتز آن انیمیشن پرواز سریع و صاف است. این لذت را به کار گیرند.

وان پلاس 8 Pro است که البته قادر به 5G اتصال و OxygenOS یک دسته از بهبود در زیر هود به مطمئن شوید که گوشی باعث می شود استفاده مناسب از آن است. برای یک, آن را در سکوت مبادله به 4G هنگامی که آن را نیاز ندارد یک فوق سریع اتصال فقط به صرفه جویی در قدرت. پس از آن نیز سعی خواهد کرد برای تقویت کند Wi-Fi با هوشمند dual-channel 5G اتصال.

شما یک فروشگاه تم جدید, تم تیره, محیط, نمایش, سفارشی سازی و سفارشی چند حرکات که شما ممکن است یا ممکن است استفاده کنید. و که آن را از بقیه آندروید 10 از طریق و از طریق.

سخت افزار که با قدرت تمام از این است که — البته — Qualcomm فوق العاده سریع Snapdragon 865 زوج با 8 گیگ و 12 گیگ رم که بسته به مدل شما برای رفتن است. گزینه های ذخیره سازی 128 گیگابایتی و 256 گیگابایت — هیچ چیز افراطی مانند یک 512 GB اما راستش چه OnePlus به ما می دهد این است که بیشتر از آنچه که اکثر کاربران نیاز برای طول عمر گوشی. هیچ اسلات کارت حافظه microSD برای گسترش در مورد شما بدونم.


عمر باتری


سلول های نگه می دارد که این چراغ دارای ظرفیت 4,510 mAh. آن را کمی کمتر از گوشی بلند را نشان می دهد اما عمر باتری بیش از رضایت بخش است. به ما پایدار 9-10 ساعت از طریق همه ما عمر باتری تست و تکرار این تجربه در زندگی واقعی — ما چیزی برای شکایت در مورد.

البته آن را با پیچ و تاب شارژ در جعبه است که می تواند به شما 40 درصد از باتری در حدود 20 دقیقه از شارژ. بنابراین حتی اگر شما خود را دست بالا گرفتن OnePlus 8 Pro باتری قابلیت شما می توانید بقیه مطمئن باشید که شما می توانید آن بالا تا سریع اگر تماس های اضطراری برای آن است.

ما به عنوان خوانده شده در عمق وان پلاس 8 نرم افزار تست باتری در اینجا!


بهترین وان پلاس 8 Pro جایگزین


اگر شما به دنبال در وان پلاس 8 Pro (به جای غیر حرفه ای) شما علاقه مند هستند در حداقل یکی از دو چیز — یک صفحه نمایش بزرگ و یا یک دوربین خوب رفتن در کنار یک شاخص عملکرد. و واقعا در 900 دلار قیمت این نوع از سخت برای پیدا کردن چیزی است که با این شرایط.

در 1000 $شما کردم کهکشان S20 و آی فون 11 نرم افزار که هر دو باید خود را عالی دوربین و خود اکوسیستم را در نظر بگیرید. اما هر دو قابل ملاحظه ای کوچک در مقایسه با وان پلاس 8 Pro — در صورتی که اندازه صفحه نمایش است که باید برای شما, شما نیاز به پوسته از 100 $اضافی برای سامسونگ و اپل معادل چه وان پلاس 8 Pro به شما می دهد.

پس از آن وجود دارد گوگل صفحه 4 XL که دارای یک لیست شروع قیمت از $900 و اغلب با تخفیف امروزه. آن را ارائه همان سهام سریع اندروید تجربه و عملکرد دوربین. حرکت نزولی این است که این صفحه شروع می شود در 64 GB ذخیره سازی و تاپ در 128 گیگابایت برای $1,000. همچنین عمر باتری آن است و بدتر از وان پلاس'.
اگر کمی دوربین بهبود یافته است و نه در لیست علاقه مندی های خود فقط به صورت منظم وان پلاس 8. شما همان عملکرد و ویژگی های از جمله 5G اتصال نازک تر و سبک تر بدن که من شخصا بیشتر ارگونومیک — بدون به خطر انداختن بیش از حد از نظر اندازه صفحه نمایش.
آخرین مطالب