چگونه می توانم آندروید 11 جدید رسانه کنترل بر روی هر تلفن

در اندروید ۱۱، کنترل های پخش کننده موسیقی از سینی اعلان به تنظیمات سریع منتقل شده اند. تغییر فضای بخش اعلان م

توسط PATRIS-MUSIC در 21 مرداد 1399

در اندروید ۱۱، کنترل های پخش کننده موسیقی از سینی اعلان به تنظیمات سریع منتقل شده اند. تغییر فضای بخش اعلان مکالمه جدید را آزاد می کند. همچنین کنترل های خروجی رسانه ها را اضافه می کند و این امکان را ایجاد می کند که از بلندگوهای تلفن تان به یک دستگاه بلوتوث با تنها دو شیر آب تعویض شود.

هنگامی که دستگاه شما دریافت آندروید 11 کاملا وابسته به OEM شما. در حالی که کاربران پیکسل آن را روز اول دریافت کنید، هر دیگری باید حداقل برخی از زمان صبر کنید. حتی کاربران سامسونگ و OnePlus، که به تازگی به روز رسانی های به موقع بسیار، ممکن است بخواهید آن را امتحان کنید در حال حاضر برای گرفتن احساس برای تغییر. در هر صورت، شما می توانید از کنترل های جدید رسانه های اندروید 11 در حال حاضر با یک برنامه رایگان استفاده کنید.

گام اول: نصب سایه قدرت

برنامه سایه قدرت توسط Trey Dev به شما کنترل های جدید تنظیمات سریع رسانه ها را. این برنامه بسیار جذاب است -- واقعا shouldn't هیچ دلیلی وجود دارد که شما نباید آن را در حال حاضر نصب شده است. اما اگر این کار را نکنی، می توانید با باز کردن لینک زیر روی گوشی هوشمندتان آن را پیدا کنید.

گام دوم: فعال کردن سرویس دسترسی

پس از نصب، برنامه را باز کرده و روی ضامن "دسترسی" ضربه بزنید، سپس به منوی تنظیمات سیستم برده می شود. در اینجا گزینه "Power Shade" را انتخاب کنید، سپس ضامن را روی صفحه بعدی فعال کنید، و در نهایت روی "اجازه دادن" ضربه بزنید تا سرویس دسترسی برنامه فعال شود.

گام سوم: فعال کردن سرویس اعلان

برای برگشت به برنامه Power Shade، دکمه پشت خود را ضربه بزنید. اکنون، روی ضامن "اعلان" ضربه بزنید و به صفحه تنظیمات سیستم دیگری برده می شود. در اینجا، کلید کنار «سایه قدرت» را فعال کنید، سپس روی اعلان "اجازه" را فشار دهید. باز هم، برای بازگشت به برنامه، دکمه بازگشت را ضربه بزنید.

گام چهارم: اطمینان حاصل کنید که ادغام مدیا پلیر فعال باشد

در این مرحله، شما انجام می شود. ویژگی باید به صورت پیش فرض فعال شود، اما در صورت نبودن، از منوی اصلی برنامه روی "Extra" ضربه بزنید. در اینجا، به پایین بروید تا زمانی که شما ببینید "ادغام بازیکنان رسانه ها در تنظیمات سریع" ضامن. آن را فعال کنید، سپس ضامن "در حال اجرا" خاموش و روشن از صفحه اصلی برنامه را فعال کنید تغییر.

گام 5: سعی کنید از ویژگی های جدید

حالا، برنامه موسیقی مورد علاقه خود را باز کنید و آهنگ پخش کنید. یک بار روی نوار وضعیت خود را پایین بکشید تا یک نسخه کوچک از تنظیمات سریع را آشکار کند. در زیر کنترل رسانه های جدید قرار خواهد گرفت. شما قادر خواهید بود تا آهنگ های این نمای کوچک را پخش، مکث و پرش کنید، و می توانید روی رابط کاربر کنترل رسانه ها ضربه بزنید تا برنامه موسیقی خود را باز کنید.

در گوشه سمت راست بالا از کنترل ها، شما یک دکمه جدید (احتمالا برچسب "بلندگوی تلفن") که در آن شما می توانید یک دستگاه جدید برای جریان موسیقی را انتخاب کنید. برای نمایش نمای گسترش یافته، که تمام کنترل های مشابه نسخه مینی را حفظ می کند اما دکمه های دوست نداری و دوست ندارم (اگر برنامه موسیقی شما آنها را داشته باشد) و نوار پیشرفتی که می توانید از آن برای اسکراب کردن آهنگ استفاده کنید، پایین بکشید.

برخلاف Android 11، کنترل های رسانه با بخش اعلان روی صفحه قفل باقی خواهند ماند و دسترسی به آن را آسان تر می کند (در اندروید 11، همیشه در تنظیمات سریع است و یک کش رفتن اضافی برای دسترسی به آن اضافه می شود). اگر از سرویس های جریانی متعدد استفاده می کنید، می توانید به چپ و راست روی کاشی کش رفتند تا بین کنترل های رسانه های برنامه های مختلف تغییر کند.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر
پوشش، تصاویر، و GIFs توسط جان نایت / ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن