NFL شایعات: قوچ 'کمی تحریک شده' حدود پنج شنبه شب در بازی مقابل پرستان

جدید انگلستان میهن پرستان را یکی از سخت ترین برنامه ها در NFL. رفتن به لیگ برنامه انتشار میهن پرستان بودند و ا

توسط PATRIS-MUSIC در 22 اردیبهشت 1399

جدید انگلستان میهن پرستان را یکی از سخت ترین برنامه ها در NFL. رفتن به لیگ برنامه انتشار میهن پرستان بودند و انتظار می رود که سخت ترین برنامه مبتنی بر مخالفان خود را' 2019 سوابق. بر اساس پیش بینی سال 2020 برنده مجموع این اعداد مطلوب تر اما نیمه اول فصل هنوز پروژه به سوم سخت ترین لیگ.

وجود دارد برخی از منبع سوزش اطراف یکی از این بازی ها در برنامه. اما باور کنید یا نه, این شکایت نیست که از میهن پرستان. آن را آینده از لس آنجلس قوچ.

با توجه به Greg A. Bedard بوستون ورزشی, مجله قوچ کمی اذیت با تدارکات خود را پنج شنبه شب در بازی برابر پرستان در هفته 14 سال 2020 NFL season. Bedard مشخص شده که چرا در یک صدای جیر جیر اخیر.

بنابراین در اصل قوچ اذیت هستند که میهن پرستان در حال گرفتن یک شانس برای بازی متوالی جاده بازی ها در L. A. پرستان در حال بازی با لس آنجلس شارژر در هفته 13 برای یک بعد از ظهر یکشنبه بازی. پس پرستان نمی خواهد که به سفر اضافی به بازی بازی های قوچ به عنوان هر دو مسابقات برنامه ریزی شده برگزار می شود در SoFi ورزشگاه در انتظار تکمیل این پروژه است.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

در ضمن قوچ در حال بازی در آریزونا در بعد از ظهر یکشنبه. در حالی که آنها نمی تواند دور از وطن پرستان هنوز کمی زمان بیشتری برای استراحت از همتایان خود را.

همه که گفت: این qualm است که نه تنها بسیار جزئی اما این یکی نیست که تضمین شده است برای کمک به میهن پرستان. آنها در حال رفتن به ورود بسیاری از مایل در سال 2020 با راه سفر برنامه ریزی شده به بازی در سیاتل, کانزاس, شهرستان هوستون و لس آنجلس و از آن ساخته شده حس برای لیگ به برنامه خود L. A. جاده بازی ها پشت به پشت. در غیر این صورت پرستان را به پرواز متقابل کشور به لس آنجلس دو بار.

علاوه بر این, آن را مانند که کشش از برنامه خواهد بود به نوعی در Patriots به هر حال. آنها خواهید بود بازی دو بازی در L. A. قبل از گودال توقف در خانه و سپس سفر به میامی دلفین ها در یک محل است که آنها در طول تاریخ تلاش می کرد.

این یکی از بسیاری از تکه های خشن در میهن پرستان برنامه. اما طرفداران را به این امید که لایحه Belichick می تواند این تیم را از طریق تمام کسانی که سخت مسابقات با احتمال زیاد سال اول استارت در راس در جارت Stidham.

NFL شایعات: قوچ 'کمی تحریک شده' حدود پنج شنبه شب در بازی مقابل پرستان در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب