بیشتر تغییر برای جاستین رز است که در تقسیم با نوسان مربی شان فولی

پس از فراق راه با تجهیزات حامی Honma جاستین رز ساخت یکی دیگر از تغییر, تقسیم دیرین با نوسان مربی شان فولی.رز گ

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

پس از فراق راه با تجهیزات حامی Honma جاستین رز ساخت یکی دیگر از تغییر, تقسیم دیرین با نوسان مربی شان فولی.

رز گفت: تلگراف روز سه شنبه او خود را به پایان 11 سال اجرا با فولی با COVID-19 همه گیر بازی در یک نقش در تصمیم گیری. قرنطینه به طور طبیعی نگه داشته و این دو از هم جدا با افزایش تمرین به تنهایی در خانه در باهاما.

"من صرف سه ماه گذشته مشغول کار بر روی بازی من در" رز گفت. "من ساخته شده بسیاری از پیشرفت و می خواستم به نگه داشتن آن و شتاب رفتن زمانی که من بازگشت به رقابت در فورت ورث. من احساس آن زمان خوبی برای گرفتن مالکیت کامل از نوسان و بازی. این ایده چیزی است که شان همیشه می خواستم برای من است."

رز در حال آمدن است یک کراوات برای سوم استعماری که در آن او ارسال شده چهار مستقیم دور در 60s به پایان رسید و فقط یک شات از حذفی بین Collin Morikawa و قهرمان دانیل برگر. گل رز باز این هفته با 63 ساخت عناوین خود را با کیسه مخلوط از بیشتر TaylorMade تجهیزات.

جاستین رز (63) می درخشد با کیسه مخلوط در دور اول پس از تقسیم Honma

رز و فولی مشارکت دیدم رز نفع خود تمام 10 او PGA Tour عناوین تصرف خود تنهاست اصلی قهرمانی در سال 2013 در ایالات متحده باز در Merion صرف پنج نانامی به بازی در شماره 1 در این مقام گلف جهان رتبه بندی ادعای مدال طلا در سال 2016 المپیک ریو و برنده 2018 FedExCup. رز های اخیر در سراسر جهان پیروزی آمد و در 2019 بیمه کشاورزان باز در Torrey سنبه.

"من سپاسگزار برای موفقیت من تا به حال تحت سرپرستی او و اهداف شغلی من قادر به رسیدن به" رز گفت. "درب باز است و هر زمان که من سوال و یا می خواهید هدایت او به عنوان او همچنان به عنوان یکی از نزدیک ترین دوستان من."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب