قدیسان تجارت آلوین کامارا کمک خواهد کرد 49ers در یکی دیگر از سوپر کاسه اجرا

49ers 'سوپر کاسه اجرا آسان تر می شود اگر قدیسان تجارت کامارا در اصل در ان بی سی ورزشی Bayarea ظاهر شدقدیسان نی

توسط PATRIS-MUSIC در 12 شهریور 1399

49ers 'سوپر کاسه اجرا آسان تر می شود اگر قدیسان تجارت کامارا در اصل در ان بی سی ورزشی Bayarea ظاهر شد

قدیسان نیواورلئان به وضوح از ستاره شان که به عقب برمی گردد خوشحال نیستند. آلوین کامارا در چند روز تمرین نکرده است به عنوان او به دنبال یک قرارداد جدید، و قدیسان می تواند آماده به حرکت بدون او.

جوزینا اندرسون ای اس پی ان روز سه شنبه گزارش داد که یک منبع به او گفت قدیسان برای تجارت کامارا باز هستند.

ایان راپوپورت NFL Media با عامل کامارا صحبت کرد که به او گفت موکلش هرگز تهدید به نگه داشتن نکرده و هر روز در ساختمان قدیسان بوده است. عامل تحت این فرض بود که او و قدیسان فعالانه در حال مذاکره در مورد قرارداد کامارا بودند.


یک چیز مسلم است: اگر نیواورلئان تصمیم به مقابله با کامارا بگیرد، این یک افزایش بزرگ به شانس 49ers در یکی دیگر از اجرای سوپر بول خواهد بود. شاخص قدرت فوتبال ای اس پی ان سان فرانسیسکو را رتبه بندی کرد -- با ۱۰٫۲ برد پیش بینی شده -- به عنوان سومین تیم برتر NFL و بهترین در NFC رفتن به فصل ۲۰۲۰ در ماه مه. اما این پروژه یک تیم NFC به عنوان داشتن شانس سوپر بول بهتر از 49ers.

اون افتخار متعلق به قدیسان بود به آنها 13 درصد شانس داده شد تا سوپر باول را بسازند، فقط کمی بالاتر از شانس 12 درصدی 49ers. اون شانس ها به طرز چشم گيري تغيير ميکنن ايلي قدیسان کامارا رو از دست ميدن

25 ساله درست وجود دارد با مسیحی مک کاففری به عنوان تهدید دوگانه بالا در حال اجرا در NFL. کامارا از طریق سه فصل اول خود، ۲۴۰۸ یارد عجله، ۲۰۶۸ یارد دریافت و ۳۷ تاچ کل در فصل عادی دارد. او می تواند شما را به عنوان یک حامل توپ و یا گیرنده به عنوان کامل در حال اجرا برای خط حمله درو Brees ضرب و شتم.

در این فصل گذشته، 49ers کامارا را در چک نگه داشته است. او تنها 25 یارد عجله و 18 یارد دریافت در آخرین ثانیه سان فرانسیسکو 48-46 برنده در هفته 14 به دست آورد. این بدان معنا نیست که او یک تغییر کننده بازی نیست، هر چند. در پشت کامارا، قدیسان لاتاویوس موری و تای مونتگومری را در پشت میدان خود دارند. نه تهدید خانگی که کامارا است. در هر لحظه می تواند آن را به خانه ببرد. همین را نمی توان دقیقاً برای موری یا مونتگومری گفت.

مرتبط: که در آن Aiyuk, 49ers تازه کاران زمین در نمودار عمق

این امر می تواند یک شگفتی بزرگ اگر قدیسان تجارت کامارا، که تبدیل به یک بازیکن آزاد بدون محدودیت پس از این فصل است. آنها رفته اند همه در با Brees این بازی ، همانطور که با امضای گیرنده کهنه کار و سابق 49er ، امانوئل سندرز نشان داده شده است.

اگر قدیسان تصمیم به شوک NFL، با این حال، 49ers دیوانه نخواهد شد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن