Motorola Moto G8 در مقابل G8 قدرت در مقابل G8 قدرت Lite بررسی

موتورولا سهم بازار بوده و تا اینجا در ایالات متحده و اصلی G-سری از گوشی به تازگی غنی شده با سه بودجه جدید - مد

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399

موتورولا سهم بازار بوده و تا اینجا در ایالات متحده و اصلی G-سری از گوشی به تازگی غنی شده با سه بودجه جدید - مدل های G8 قدرت G8 قدرت Lite و G8 خود را. درست مثل G7 سری در سال گذشته آنها از نظر ظرفیت باتری در میان سایر مشخصات و آمد در بودجه قیمت حامل بزرگ صفحه نمایش با آنها.

نیازی به گفتن نیست, قدرت مدل ایستادن برای مدت طولانی عمر باتری به عنوان هر دو کشتی با 5000mAh بسته و ما را Motos به ارائه برخی از رکورد طول عمر ما در آزمون معیار واقع است. اگر شما به دنبال یک گوشی با بودجه های باور نکردنی عمر باتری و قیمت عالی موتور G8 قدرت به نظر می رسد به راه رفتن است.
با وجود آن است که سنگین ترین از سه ما می توانیم از صمیم قلب به شما توصیه می به صرف اضافی پنجاه دلار یا بیشتر به انتخاب G8 قدرت بیش Lite یا G8 آن را به عنوان ارائه مناسب و معقول تصاویر و ویدئو منطقی عملکرد سریع, خوب, تراکم پیکسل, و, بالاتر از همه, آن را به احتمال زیاد خواهد شد تاریخ و زمان آخرین شما 2-3 روز با استفاده معمولی برای $250, قیمت ضرب و شتم آن! به عنوان برای قدرت Lite آن چیپ ست است و نه ضعیف پس از آن را انتخاب کنید تنها اگر شما تماشای یوتیوب بیشتر از فهرست و یا بازی و خم در اطلاع رسانی نور بالا بود و در بار خوب قدیمی.

Motorola Moto G8 در مقابل G8 قدرت در مقابل G8 قدرت Lite طراحی و نمایش

دلپذیری میمون پلاستیک
این 6.4" موتور G8 و G8 قدرت کوچکتر از 6.5" G8 قدرت Lite و فقط G8 قدرت 1080p Full HD صفحه نمایش با وضوح. دو نفر دیگر در HD با کیفیت 720p و هر سه گوشی با ال سی دی نمایش می دهد که می تواند در انتظار آنها زیر 200 دلار قیمت.

با وجود ال سی دی پانل با تکنولوژی موتورولا هنوز manged به پانچ مرسوم سوراخ از طریق صفحه نمایش مناسب دوربین جلو در G8 و G8 قدرت Lite مدل باعث می شود کار با خوب ol' waterdrop درجه یک برای این منظور است. گوشی های شگفت انگیزی سنگین خود را با توجه پلاستیک ساخت اما دو نفر از آنها غول 5000mAh بسته و تمام احساس بسیار محکم در دست بدون creaking و یا خم پشت.

آنها همچنین به جای بزرگ برای قطر صفحه نمایش به خصوص در نسخه Lite است که برخی از مثبت غول پیکر ناهنجاری در سراسر. آن, اما, ورزشی بیشتر ارگونومیک دکمه power و volume قرار دادن دکمه از G8 و G8 قدرت که کلید ها منتقل راه تا شما را به کشش و یا فشار تلفن را در دست خود را برای رسیدن به حجم چوب زیر گهواره.

وجود دارد کوچک طراحی لمس همه اطراف گوشی مانند حضور اطلاع رسانی نور و یا یک جک هدفون - همه چیزهایی که ما را آغاز کرده اند که احساس نوستالژی در سال های اخیر گوشی های. وقتی که می آید به صفحه نمایش هر چند هر سه فقط یک درجه عبور.

در حالی که اوج روشنایی کافی است برای مشاهده در خارج شما مبارزه در زیر نور مستقیم خورشید و اصلا شروع به کار در حداقل روشنایی G8 قدرت Lite است که می تواند به جای خیره کننده اگر شما از خواب بیدار در وسط شب به عنوان خوانده شده وب سایت بر روی یک پس زمینه سفید. نمایش رنگ ها نیز راه بر سرما blueish طرف طیف انحراف قابل توجهی از 6500K نقطه سفید.

وقتی که می آید به رنگ نمایندگی های بزرگ, low-res صفحه نمایش این مدل Lite دوباره بزرگترین مجرم اما کم تراکم پیکسل همراه با باتری 5000mAh کمک می کند تا آن را با فشار برخی از ستارگان استقامت در آزمایش های ما که برای ماده. اگر ما تا به حال به را انتخاب کنید هر چند ما می خواهم با رزولوشن 1080p در G8 قدرت که همچنین دارای یک باتری غول اما کرایه بهتر در تراکم پیکسل و رنگ نمودار.

همه در همه, شما اندکی بالاتر از آنچه شما برای پرداخت از نظر کیفیت ساخت و صفحه نمایش با سه Motos در G8 سری و سنگین G8 قدرت است که به خصوص ناخن است که ارزش برای پول نسبت. این گوشی شما نمی خواهد که به کودک تمام وقت و موارد در جعبه خوب اضافه شده را لمس کنید.

Motorola Moto G8 در مقابل G8 قدرت در مقابل G8 قدرت Lite دوربین, مشخصات و نمونه

مناسب و معقول, عکس برای قیمت

با وجود این زیر$200, قیمت گوشی های حمل بسیار مناسب و معقول دوربین مجموعه با 16MP اصلی دوربین های دیجیتال و علاوه بر این از 8MP 2x تله و واید دوربین و همچنین 2MP ماکرو در G8 قدرت. گروه G8 همان مجموعه sans دوربین تله در حالی که این مطلب باعث می شود کار با 2MP عمق و ماکرو دوربین فقط به طوری که آن را می توانید ادعا می کنند یک سه گانه مجموعه ای دوربین در پشت. مدل های ارزان تر مجهز 8MP selfie بورس, در حالی که گروه G8 قدرت حمل 16MP جلوی دوربین.

به عنوان یکی می توانید انتظار کیفیت عکس ها چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره حتی در چهار-cam قدرت. در روز روشن آنها را در کسب نمرات قابل قبول اما به محض این که نور شروع به کم نور پایین و با تمرکز شروع به رنج می برند. جای تعجب Lite مدل با اساسی ترین دوربین مجموعه ای از سه قادر به تولید و واضح تر عکس ها طبیعی تر رنگ ارائه شده است. در داخل خانه این نقش معکوس به عنوان آن دیافراگم است باریکترین سه نفر.

موتورولا Moto G8 و G8 قدرت تولید و زیبا عکس یکسان با کمی oversatured و گرمتر از واقعیت رنگ در مقایسه با آنچه می آید از این مطلب. ما می خواهم برای دیدن یک کمی بیشتر وضوح و جزئیات اما تصاویر و عکس های سلفی از این گوشی جای تعجب دارد قابل استفاده با توجه به برچسب قیمت. از واید و تله عکس کسب عبور درجه به عنوان به خوبی.

تنها Lite مدل می توانید ضبط ویدیو 4K در حالی که گروه G8 و G8 قدرت قادر به 4K فیلم با کیفیت 30fps. مشکل این است که آنها در تلاش برای تمرکز در حالت 4K در حالی که G8 قدرت Lite را به خوبی و با تمرکز در آن فروتن 1080p فیلم.

تمرکز پیگیری خیلی بد بود در دو گران تر از اعضای گروه سه نفره, بنابراین ما می خواهم به شما توصیه می در 1080p شلیک به صرفه جویی در حجم فایل و به دست آوردن کیفیت. برای گوشی های که آنها ادعا می کنند, ورزش, تشخیص فاز فوکوس خودکار آنها درس توسط آرشیو مدل در این بخش است.

Motorola Moto G8 در مقابل G8 قدرت در مقابل G8 قدرت Lite معیار عملکرد و نرم افزار

حتی سهام آندروید می توانید متوسط عملکرد ضعیف chipset

با جامد برای دسته octa-core Snapdragon 665 SoC در 11nm فرآیند زوج با 4GB RAM, تعداد و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی موتور G8 و G8 قدرت خوب انجام دهد در معیار. Lite flaunts همان حافظه و ظرفیت ذخیره سازی اما توسط یک پست MediaTek Helio P35 که توضیح دهد که چرا آن را نیز laggiest از سه گوشی و یکی از laggier بودجه گوشی های ما استفاده کرده ایم تست شده می بینم.

این گوشی با اندروید 10 بیرون از جعبه و به روز رسانی به 11 احتمالا در این آثار در برخی از نقطه, اگر موتور احساس سخاوتمندانه. رابط کاربری اندروید در حالی که چند جذاب زنگ در یافت قبلی موتورولا گوشی Moto اقدامات موتور نمایش پیکسل دقت صفحه نمایش (آن را نگه می دارد تا زمانی که شما دنبال آن هستید در آن) - و بسیاری دیگر بخشی از این نرم افزار تجربه.

ما پیدا کردن آنها را بسیار مفید و خوشبختانه موتورولا اضافه شده حرکات استاندارد مانند کشیدن از پایین به خانه بروم و از لبه به بازگشت به جای تک پایین می چرخاند قرص دکمه که استفاده می شود برای رفتن به عقب دسترسی خود را به برنامه های اخیر سوئیچ بین دو برنامه های استفاده می شود و غیره. خازنی اسکنر اثر انگشت در پشت گوشی بسیار سریع است و ما آن را درک در این ماسک پوشیدن بار به عنوان تشخیص چهره است sunsetting برای خوب ol' انگشت اشاره را باز کند.

Motorola Moto G8 در مقابل G8 قدرت در مقابل G8 قدرت Lite عمر باتری و شارژ

شانزه همه شما!

خانم ها و آقایان ما یک برنده! ما در باتری آزمون معیار است و جای تعجب نیست G8 قدرت Lite است که همان باتری 5000mAh بسته به عنوان G8 قدرت اما پایین صفحه نمایش تراکم پیکسل. این 6.5" پانل ال سی دی از مطلب بسیار متوسط و کیفیت آن Helio پردازنده ساخته شده است با یک فرایند پس از آن احتمالا مصرف انرژی بیش از قدرت به طور کلی.

در هر صورت هر سه گوشی انجام برتری همتراز در تست باتری ما به عنوان انتظار می رود از دسته کوچک موسیقی جاز از فروتن نمایش و پردازنده و باتری اما این G8 قدرت است که طول می کشد کیک با رکورد استقامت در بانک اطلاعاتی ما.

  • موتور G8 قدرت: از 5000 میلی آمپر ساعت
  • موتور G8 قدرت Lite: از 5000 میلی آمپر ساعت
  • موتور G8: 4,000 mAh

مرور یوتیوب و بازی های 3D تست باتری

برای تست باتری ما شروع با ما مرور آزمون سبک ترین در زرادخانه ما. آزمون شبیه سازی پیمایش صفحات وب و آن را نشانه خوبی است از تلفن چه مدت می تواند بدون استفاده سنگین.

نتایج هستند و آنها واقعا قابل توجه: موتور G8 قدرت می شکند تمام سوابق و با امتیاز نزدیک به 16 ساعت آن طولانی ترین مدت از تلفن ما تست شده اند و تا کنون در سال 2020 است. این گوشی توسط یک باتری وحش. در نهایت موتور G8 نیز به ثمر رساند بسیار خوبی در حدود 14 ساعت در هفته را یکی دیگر از جانور از یک تلفن است که شما می توانید استفاده کنید نه فقط برای ساعت اما برای چند روز در پایان.

در یوتیوب ویدئویی از گوشی ها مدت زمان طولانی گذشته اما موتور G8 قدرت است که تحت سلطه مرور آزمون نمرات پایین ترین از سه اینجا. موتور G8 قدرت, مطلب, از سوی دیگر, کمترين نمره در مرور تست اما عبور از یوتیوب تست با رنگ پرواز و در نتیجه عظیم 11 ساعت و 24 دقیقه در بسیار بالای باتری ما رتبه بندی.

با توجه به گرافیک ضعیف زیرسیستمهای این گوشی واقعا انجام گرافیکی فشرده بازی که مالیات GPU مانند آسفالت Call of Duty PubG, Fortnite و بقیه اما آخرین آنها در بازی به عنوان به خوبی برای این موضوع. نگه داشتن در ذهن است که ما تست نقش آنها در کاهش تنظیمات گرافیکی برای اطمینان از سازگاری در مورد بسیاری از دستگاه های به طوری که در زندگی واقعی تخلیه باتری را در حالی که بازی قطعا بالاتر خواهد بود و در عین حال موتور G8 قدرت به دست آورد و موقعیت خود را در بالا دوباره ساخت آن طولانی ترین مدت از تلفن ما تست شده در حافظه اخیر به طور کلی bazinga!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن