یک offseason تجارت گاو نر می تواند با هر تیم از سمت چپ از اورلاندو

NBA معامله پنجره باز جمعه است که به فرانک به معنی کمی به هیچ چیز برای خریداران.در حالی که همه 30 تیم داده خواه

توسط PATRIS-MUSIC در 5 تیر 1399

NBA معامله پنجره باز جمعه است که به فرانک به معنی کمی به هیچ چیز برای خریداران.

در حالی که همه 30 تیم داده خواهد شد این فرصت را به تبدیل دو طرفه, تخفیف, ثبت نام رایگان, نمایندگی ها و یا چشم پوشیدن در حال حاضر موجود فهرستی از وسایل تعهد از کسانی که حرکت را از مرکز در 22 باشگاه دعوت به NBA دیزنی در ماه جولای راه اندازی مجدد. آنتونی Tolliver (Memphis Grizzlies) کوری Brewer (Sacramento Kings), تایلر جانسون (Brooklyn Nets) همه در حال حاضر بنا به گزارش یافت خانه با خریدهای (J. R. Smith به لیکرز کسی؟) انتظار می رود از طریق هفته; پنجره بسته ژوئن 30.

همانطور که برای معامله ؟ کسانی که امکان پذیر نیست با توجه به این که فصل شروع مجدد است که هنوز هم در اصل ادامه 2019-20 کمپین و مهلت گذشت Feb. 6.

اما برای کسانی که در offseason حالت آن را هرگز خیلی زود شروع به خواب. در اینجا چند ایده در معاملات گاو می تواند با دیگر هفت تیم از سمت چپ از اورلاندو - محبت با نام مستعار جان Hollinger "حذف هشت" - هنگامی که offseason آغاز می شود.

اینجا کلیک کنید برای دانلود جدید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان خریداران به راحتی بر روی دستگاه شما.

یک offseason تجارت گاو نر می تواند با هر تیم از سمت چپ از اورلاندو در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگوtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن