جاستین هربرت است که در حال حاضر رتبه جلوتر از زمان NFL شروع QBs

جاستین هربرت گرفته یک ضربه محکم و ناگهانی در NFL اما آن را متوقف نمی کند مردم از تحقق بالقوه خود. سابق Pac-12

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

جاستین هربرت گرفته یک ضربه محکم و ناگهانی در NFL اما آن را متوقف نمی کند مردم از تحقق بالقوه خود.

سابق Pac-12 قهرمان و رز کاسه توهین آمیز MVP انتخاب شد توسط لس آنجلس شارژر با ششم انتخاب کنید به طور کلی در سال 2020 پیش نویس NFL. پس از آن بازیکنان و صاحب نظران وزن در توانایی فوق العاده ای در اورگان QB.

NBC Sports' کریس ماجول آن را می بیند ،

در چهارشنبه ماجول منتشر شد بخشی از خود را بالا 40 quarterbacks در NFL به عنوان 2020-2021 فصل است.

در اینجا 40-36:

40. توا Tagovaila (دلفین ها)

39. Dwayne هاسکینس (Redskins)

38. میچل Trubisky (خرس)

37. جاستین هربرت (شارژر)

36. Taysom هیل (پرستاران)

ماجول می افزاید: "ما در مورد طول PFT زندگی چیزهایی است که باعث می شود هربرت بالقوه ویژه و زمینه های که در آن او به طور بالقوه نیاز به بهبود - از جمله یکی خیلی خاص مکانیکی افزایش است که از آن هربرت و هر جوان دیگر کارفرمایی است که انجام نمی دهد آن بهره مند شوند. (به من اعتماد کن کار می کند.)

هیچ تضمینی وجود ندارد که هربرت را تبدیل به یک حق رای دادن کارفرمایی اما وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به خوش بینانه است. که به اندازه کافی به او را به یک نقطه در بالا-40 قبل از او تا به حال رسما پا در یک NFL زمینه است.

[مرتبط با]: جاستین هربرت غرق خود را در شارژر راهکار در minicamp

در اینجا برخی از دلایل به خوش بینانه است.

- دفاع به عقب هربرت تا: شارژر بازگشت سه نرم افزار کاسه بازیکن دفاعی در سال 2020: دفاعی به پایان می رسد جوی Bosa و ملوین Ingram III و همچنین ایمنی Derwin جیمز.

- دریافت سلاح: پوشش در خارج از هربرت هستند جانباز هشت سال Keenan آلن و چهار سال کهنه مایک ویلیامز که هر دو ارسال شده از 1 ، 000+ دریافت حیاط در فصل 2019.

[مرتبط با]: جاستین هربرت خواهد بود یک شارژر می گوید 9 ساله جاستین هربرت

ممکن است برخی از زمان تا زمانی که ما می بینیم هربرت NFL اولین بار به عنوان یک شارژر با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس اما اعتیاد به مواد مخدره و بالقوه در اطراف زادگاه قهرمان از یوجین است که قطعا در حال حاضر.

مطمئن باشید برای بررسی از آخرین Talkin' اردک پادکست با میزبان اردن کنت و مهمان ویژه, اورگان, Strength & Conditioning مربی هارون Feld.

جاستین هربرت است که در حال حاضر رتبه جلوتر از زمان NFL شروع QBs در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غربtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن