این کار را برای شروع روز خود را با آهنگ مورد علاقه، نه زنگ هشدار آیفون مبهم

چرا هنوز بیدار ید به صدای مزاحم ساعت زنگ دار در آی فون خود هستید؟ سال 2020 هست، نه 2011 که تقریبا یک دهه از ز

توسط PATRIS-MUSIC در 24 مرداد 1399

چرا هنوز بیدار ید به صدای مزاحم ساعت زنگ دار در آی فون خود هستید؟ سال 2020 هست، نه 2011 که تقریبا یک دهه از زمانی که شما به مجموعه ای سخت گیرانه از تن پیش فرض محدود شده بود. بله، آی فون خود را تا به تن تن در حال حاضر برای انتخاب از, اما شما می توانید بیدار شدن به آرامی به آهنگ مورد علاقه خود را آهسته, و یا با صدای خشن از صدای زنگ فلزی در گوش خود را به پمپ اژدر برای بقیه روز بیدار.

برای شروع، برنامه Clock را باز کنید. در زبانه "زنگ" به نماد به علاوه (+) ضربه بزنید تا یک زنگ هشدار جدید اضافه شود یا روی "ویرایش" و زنگ خطری که می خواهید به روز کنید ضربه بزنید. بعدی، "صدا" را انتخاب کنید. اگر شما آهنگ به عنوان صداهای زنگ هشدار استفاده می شود قبل از, تا پنج از آنهایی که آخرین استفاده می شود نشان می دهد تا در زیر آهنگ ها. اگر می خواهید یکی از آن ها را ضربه بزنید. نه، انتخاب کن آهنگ انتخاب کن

هنگامی که می خواهید آهنگ جدیدی را انتخاب کنید، در کتابخانه خود جستجو یا مرور کنید، سپس آن را انتخاب کنید. برای پایان دادن، روی "بازگشت" و سپس "ذخیره" ضربه بزنید. همينه.

اگر آهنگ مورد نظر شما را پیدا نکند، احتمالاً به این دلیل است که آهنگی است که در اپل موزیک به آن گوش داده اید. فقط آهنگ های دانلود شده بر روی آی فون خود را و یا اضافه شده به کتابخانه موسیقی خود را نشان خواهد داد تا در انتخاب آهنگ. بنابراین اگر می خواهید از آهنگ Apple Music استفاده کنید، باید آن را به کتابخانه خود اضافه کنید یا قبل از تنظیم آن را به عنوان صدای زنگ دانلود کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد آن، راهنمای کامل ما را بررسی کنید.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

عکس
پوشش توسط جان نایت / انجمن گجت; تصاویری از جاستین میرز / انجمن ابزار


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de