جت تجارت ناراضی ستاره ایمنی جمال آدامز به Seahawks

نیویورک (AP) -- جمال Adams' خواهید شد و در نهایت داده: او را ترک نیویورک در یک خیره کننده تجارت است.جت پرداخته

توسط PATRIS-MUSIC در 4 مرداد 1399

نیویورک (AP) -- جمال Adams' خواهید شد و در نهایت داده: او را ترک نیویورک در یک خیره کننده تجارت است.

جت پرداخته ناراضی ستاره ایمنی به Seattle Seahawks در شنبه تقسیم با استعداد بازیکن که در رابطه با حق رای دادن به سرعت رو به وخامت گذاشته به دلیل اختلاف قرارداد.

جت دریافت عظیم حمل و نقل در مقابله شنبه ارسال یک 2022 پیش نویس دور چهارم انتخاب همراه با آدامز به Seahawks برای 2021 اولین طفیلی یک 2022 اول طفیلی یک 2021 سوم-طفیلی و ایمنی Bradley McDougald - انتظار physicals.

هر دو تیم را تایید کرد تجارت جزئیات و Seahawks استقبال آدامز به این تیم در توییتر ارسال.

"اجازه دهید آن را دریافت کند!!!" سیاتل کارفرمایی راسل ویلسون توییتی.

این معامله به پایان رسید ستیز چند ماه برای آدامز و جت یک وضعیت است که به طور فزاینده ای به نظر می رسد رهبری برای طلاق که دو بار نرم افزار کاسه های انتخاب انتقاد مالکیت در اوایل هفته و پس از آن در زمان عکس در مربی آدم Gase و مدیر کل جو داگلاس در مصاحبه با اخبار روزانه جمعه منتشر شده.

"به نیویورک & به خصوص جت fans, I love you & will always love you." آدامز نوشت در توییتر ارسال. "همه شما را به نگه داشتن یک جایگاه ویژه ای در قلب من برای همیشه لطفا برای. زمانی که من به لیگ شما در آغوش من و من تماشا رشد! ما رفت و از طریق آن همه با هم. با تشکر از شما برای عشق و پشتیبانی این 3 سال است. (هش)Prez است."

آدامز به دنبال آن است که با یک پیام به Seahawks و طرفداران خود در توییتر نوشته است که شامل گرافیک ایمنی در تیم جدید خود را.

"شما یک مرد در یک ماموریت" او نوشت: "یک مرد همه در برنده شدن در یک کاسه فوق العاده بودن بهترین رهبر و هم تیمی او می شود و یک مرد که به همه چیز او را به شهر سیاتل و به 12s در سراسر جهان است. با تشکر از شما برای اعتقاد من!"

24 ساله سابق LSU ستاره فراخوانده شد ششمین کلی توسط جت در سال 2017. او به سرعت خودش را به عنوان یک فن های مورد علاقه و یکی از بهترین بازیکنان خود را در موقعیت انتخاب شدن برای دو نرم افزار کاسه و ساخت همه طرفدار تیم ملی در سال گذشته است.

اما آدامز رابطه با حق رای دادن شروع به نوبه خود در ماه اکتبر گذشته.

ایمنی عصبانی شد که مدیر کل جو داگلاس سابقه تماس های تلفنی از تیم کشیدند در مورد آدامز در دسترس بودن در تجارت مهلت. داگلاس روشن ساخته است هزینه برای Adams خواهد بود گزاف نشانه جت تا به حال هیچ علاقه ای به برخورد او. اما آدامز احساس این تیم نباید حتی به گوش دیگر تیم ها ارائه می دهد.

آدامز رفت و یک هفته بدون صحبت کردن به داگلاس و یا مربی آدم Gase قبل از صاف کردن چیزهایی که پس از صحبت با مدیر عامل و رئیس کریستوفر جانسون.

آدامز به دنبال یک فرمت از جت که نمی تکان دادن از آنجایی که آنها تا به حال کنترل بیش از قرارداد خود را از طریق 2021 و می تواند همچنین به طور بالقوه قرار داده شده حق رای دادن تگ بر روی او در سال 2022. داگلاس و جانسون گفت: آنها امیدوار به ادامز جت برای زندگی, اما آدامز می خواست قرارداد خود را حل و فصل وضعیت این سال است.

هنگامی که آن را به نظر می رسد که نمی خواهد اتفاق می افتد, Adams روشن ساخته است که او می خواست ، از او پرسید: این تیم برای یک تجارت در ماه گذشته و ذکر چند تیم که به او ترجیح می دهم به آن برخورد شود - از جمله سیاتل. آدامز و سپس با استفاده از رسانه های اجتماعی به انتقاد از تیم و چیزهای پوش با اخبار روزانه مصاحبه که در آن او گفت که او احساس نمی Gase بود "حق رهبر این سازمان برای رسیدن به سرزمین موعود" و گفت: داگلاس نبود که مستقیم با او و یا عوامل خود را.

یک روز بعد از آن Adams, شد, عازم به خارج از شهر - داگلاس پس از دریافت پیشنهاد او نمی تواند رد.

سیاتل مدیر جان اشنایدر نشده است ترس به دور اول میدارد برای بازیکنان ستاره در گذشته است. آنها را در تجارت آورده است که پرسی Harvin به سیاتل در سال 2013. اشنایدر آن را دوباره در سال 2015 زمانی که او آورده تنگ پایان جیمی گراهام به سیاتل. در هر دو موارد Seahawks فکر بازیکن ثابت بود به ارزش بیش از آنچه که بوده است در اواخر دور اول انتخاب کنید.

اما هرگز سیاتل واگذار تا این حد از یک مسافت برای یک بازیکن است.

سیاتل منتقل دفاع بود و ضعف یک فصل پیش اما مشکلات بودند ترکیبی از مسائل ثانویه و شپشو تصویب راش بود که در میان بدترین در لیگ حتی با Jadeveon Clowney در مخلوط. سیاتل بود 27th در لیگ در عبور از دفاع.

ثانویه بهبود پس از کسب Quandre Diggs در midseason از دیترویت و ترکیبی از Diggs و آدامز در بازار ثانویه قابل توجهی صعودی برای Seahawks.

این مهم دوم علاوه بر این به سیاتل ثانویه این offseason پس از معاملات برای واشنگتن cornerback Quinton دانبار در اوایل بهار. اما سوال مهم در مورد دانبار بالقوه در دسترس برای فصل آینده پس از دستگیری او در سرقت مسلحانه اتهامات و انتظار قانونی مورد در فلوریدا.

پس از 2017, Seahawks صرف سه پیش نویس میدارد در safeties. گلابی بلر بود-دور دوم انتخاب در سال 2019 اما بازی صرفهجویی به عنوان یک تازه کار. Lano تپه و Tedric تامپسون هر دو پیش نویس در سال 2017, اما از طریق ترکیبی از صدمات و ضعیف بازی به ندرت شبیه آینده استارت برای Seahawks.

McDougald بود از یک قطعه با ارزش از سیاتل ثانویه پس از ورود خود را در رایگان آژانس قبل از 2017 فصل پس از چهار سال در خلیج تمپا. تطبیق پذیری خود را ثابت کرد حیاتی در توانایی خود را به بازی هر دو ایمنی موقعیت. قبل از تبدیل شدن به یک full-زمان استارت McDougald در زمان پر قوی ایمنی Kam صدراعظم و ایمنی رایگان Thomas ارل.

McDougald آغاز شده 30 از 31 بازی فصل بازی دو فصل گذشته به پایان رسید و با حداقل 70 تکل در هر یک از سه فصل با Seahawks. او همچنین تا به حال پنج interceptions بیش از دو فصل گذشته.

"از ته قلب من می خواهم برای تشکر به (در)Seahawks و کل 12 فن پایه نه تنها برای من این فرصت اما پذیرش من و من زمان وجود دارد به یاد ماندنی!" McDougald در توییتر نوشت. "با تشکر از شما برای اعتقاد من و به من اجازه می دهد برای نشان دادن استعداد من. Luv4eva (هش)BM30."

-

AP ورزشی نویسنده Tim غرفه در سیاتل کمک به این گزارش.

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-Sportstinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن