دیدار با دختر شجاع که الهام بخش متس

لیتون Accardo, the 8-year-old daughter از متس تبادل مربی جرمی Accardo است الهام بخش بازیکنان و مربیان در سراسر

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399
Leighton Accardo, the 8-year-old daughter of Mets pitching coach Jeremy Accardo, is inspiring players and coaches across the sports world in her battle with cancer. (Photo by Norm Hall/NHLI via Getty Images)
لیتون Accardo, the 8-year-old daughter از متس تبادل مربی جرمی Accardo است الهام بخش بازیکنان و مربیان در سراسر جهان ورزش در نبرد با سرطان است. (عکس از هنجار Hall/NHLI از طریق گتی ایماژ)

نام او لیتون Accardo. او 8. او تا به حال برخی از مشکل روز به اندازه کافی از آنها را برای اضافه کردن به یک سال و چه با عمل جراحی و درمان و همه جدی مکالمات در مورد آنچه که آزمایشات نشان می دهد و چه در آینده.

او لبخند بسیاری به هر حال, بنابراین شما می دانید. به تازگی او شده است ساخت کراوات رنگ پیراهن و نقاشی سنگ از رنگ های زیبا. هنگامی که او به خانه می آید او را دریافت بر روی دوچرخه خود را و به دنبال پدر خود اجرا می شود از طریق محله خود را. آنها همیشه ویدئوها از کسانی که پدر او و او در حال اجرا و اقدام کمی مسخره به طوری که آنها می توانید آن را به افرادی که نیاز به کمی تشویق آن روز.

این افراد باید یک ماراتن برای تهیه و مقدار زیادی از کار بسیاری از تفکر مثبت بسیاری از نگرش خوب بسیاری از آنها ، لیتون وجود دارد برای آنها و گفتن آنها را به نگه داشتن رفتن به آن لذت ببرید و به یاد داشته باشید به لبخند بیش از حد. برای رفتن سریع تر.

پدر او را به نام جرمی. او دستیار تبادل مربی برای متس نیویورک. او همچنین به تازگی یک متخصص سوم-کلاس, معلم, معلم کلاس اول دبستان و پیش دبستانی معلم به لیتون خواهر و دو برادر این حال زمانی که مردم دیگر در حال بیمار شدن بیش از حد. مادر او Carly. لیتون و مادر خود را صرف گذشته 3½ هفته با هم در نیویورک برای عمل جراحی. همچنین برای اطلاعات بیشتر از کسانی که جدی مکالمات. آنها در حال رفتن به خانه آمده به گیلبرت آریزونا در پایان هفته. پزشکان گفت: این امر می تواند خوب برای لیتون در خانه باشد و راحت است. شاید جرمی را ضربه او را از زمین توپ. او را دوست دارد فیلدینگ زمین توپ.

"من نفرت که کلمه 'راحت' " جرمی می گوید. "برای تلفن های موبایل مانند ما دادن. و ما نه."

آنها نیست.

آنها خود را لیتون قوی است. آنها یک دوجین یا بیشتر دوستان بیشتر بچه ها که کار با پدر او. طرح خود را به اجرا ماراتن نیویورک در نوامبر. 1 هم تحت لیتون قوی بنر. طرح خود را به لیتون در پایان خط, خندان, تشویق یادآوری همه آنها را او به آنها گفت که می تواند انجام دهد آن است که همه آن را در زمان کمی شجاعت و شاید چند Band-ایدز است.

پس در پورت سنت لوسی, فلوریدا, متس مدیر لوئیس Rojas می شود از رختخواب بیرون و پیاده روی گذشته تردمیل و سر به خیابان. در ساندویچ ماساچوست پایه سوم مربی گری Disarcina و دوست دخترش, Julie Johnson, ناب به دیگری مایل است. سپس یکی دیگر. در بیلیس کرسردس اوکلاهما تبادل مربی جرمی Hefner, رفع صبحانه صفحات برای کودکان چهار امتداد خود درد زانو و به آنها می گوید او را ببینید و آنها را در یک ساعت یا بیشتر.

آنها لازم نیست که برای اجرای تمام 26.2 مایل است. یک گام دیگر انجام خواهد شد. یکی از راحت بود دیروز. دو بیشتر از روز قبل. پایکوبی-پایکوبی-پایکوبی از پوشش تمام است که زمین به دست آوردن چیزی ارزشمند در به دست آوردن لبخندی است که انتظار در پارک مرکزی.

Mets manager Luis Rojas and pitching coach Jeremy Hefner are among the group running under the Leighton Strong banner to rally around assistant pitching coach Jeremy Accardo's daughter. (Photo by Rich Schultz/Getty Images)
متس مدیر لوئیس Rojas و تبادل مربی جرمی Hefner در میان گروه های در حال اجرا تحت لیتون قوی بنر به تجمع در اطراف دستیار تبادل مربی جرمی Accardo دختر. (عکس از غنی شولتز/گتی ایماژ)

بنابراین تام Slater, معاون ضربه مربی اجرا می شود. برایان اشنایدر کنترل کیفیت مربی اجرا می شود. بنابراین انجام اغل گاو یا حشم فو — دیو Racaniello و اریک Langill. Sean Bardenett نوتوانی هماهنگ اجرا می شود. هارولد Kaufman, معاون رئیس جمهور از ارتباطات اجرا می شود. Gary Disarcina برادر Geno اجرا می شود.

جرمی Accardo اجرا می شود.

در متن پیام موضوعات ارسال آنها تشویق و به اشتراک گذاری کوچک, پیروزی, همراه با تصاویری از آن روز سفر. آنها تصویری خود گفت: سلام به لیتون یاد او آنها وجود دارد خارج وجود دارد درخواست خود را به نگه داشتن مبارزه جوک گفتن شاید تنها آنها را به خنده در. او می فرستد ویدئوها همیشه خندان و این کافی است که یادآوری آنها چرا آنها وجود دارد.

"او مبارزه او خاموش" Disarcina می گوید. "و من احساس فروتنی و افتخار به خودم را از طریق آموزش برای چنین باور نکردنی به دختر کوچک."

او به تازگی با ارسال یک ویدئو که در آن او نقش هوا ابزار — گیتار و بوق و طبل به "پاک کردن." او در یک خرس صحنه و لباس او را می پوشد به دست هالووین آب نبات. رقص او. در پایان او نگه می دارد تا پنجه خود را در یک دوست داشتن توست ، خرس لبخند برای او. او — Disarcina نه خرس است تا شش مایل است.

چند از مربیان و کارکنان ملاقات لیتون که متس رفت و از طریق آریزونا در ماه ژوئن گذشته. دیگران این زمانی که او بازدید فلوریدا در بهار آموزش. او در یک استراحت از شیمی درمانی.

لوئیس Rojas است تا هفت مایل است.

"این شکسته دل ما," او می گوید. "اما در همان زمان قدرت و شخصیتی است که کمی [دختر] دهکدهای شگفت انگیز است.

"قبل از اینکه شما می دانید من تا به حال هیچ هدف در حال اجرا است. من فقط در تلاش بود به ماندن در شکل. چیزی که بعد از من می دانید با لیتون قوی, من, مانند, 'هی تعداد در من!' این است که چگونه ما او را در حال حاضر."

جرمی Hefner است تا هشت مایل است.

"او یک یار" او می گوید. "او یک جنگنده است."

یک سال پیش در روز مادر لیتون تشخیص داده شد با جوانه سلول های سرطان است. نه عمل جراحی باید به دنبال, دو, در ریه ها به تازگی. او را تحمل تابش و شیمی درمانی درمان است. در بین او کسانی که دوچرخه سواری, او نقش توپ در حیاط خلوت او باعث می شود پدر و مادر او را به خنده تا زمانی که آنها گریه می کنند. او را شاید به یاد خودش را به نگه داشتن رفتن به سرگرم کننده را به لبخند وادارید. برای رفتن سریع تر.

رشد یو پی اس دیده بان. آنها گوش دهید. آنها توری کفش های جدید خود پا درد و ترس اولین گام در یک جاده بی رحم. بد نیست آنها را به خود بگویید. فقط یکی از اولین. بقیه را دنبال کنید. شجاعت است که در یکی از اولین.

"آنها فوق العاده قوی مردم" Hefner می گوید از جرمی و کارلی از همه Accardos. "من فکر می کنم که چرا لیتون خیلی قوی است. او آموخته است که از پدر و مادر خود را نمی دهد."

این دختر که در حال رفتن خیلی سخت زندگی خیلی سخت او جمع آوری باد پشت سر او. هنگامی که موهای خود را که قرار بود به در به شیمی درمانی او بیس بال هم تیمی های اصلاح سر خود را در همبستگی. در دوستی است. NHL آریزونا شغالها تا به حال او را به بازی و کمک به او پرداخت وجه به شهر نیویورک که در آن برخی از مبارزه باید.

جاستین آپتون و همسرش, اشلی, پرداخت شده برای یک هواپیمای جت خصوصی برای سفر اخیر. بازی مردم در آن جمع شده اند تا در باد پشت کوچولو و خانواده اش. و زمانی که آنها آن را اجرا نمی دور آن به خط پایان در پایان از تمام کسانی که مایل که در آن او خواهد بود.

"من فکر می کنم آن را فقط نشان می دهد بشریت خوب است" Hefner می گوید. "با همه هرج و مرج در جریان ... مردم به طور کلی خوب است. هنگامی که وجود دارد افراد همفکر چیزهای خوب اتفاق می افتد. ما باید این گروه از بچه ها و همه آنها کشیده شده به این 8 سال. که به دلیل آنچه او به ارمغان می آورد به روز است."

گفتگو در مورد آزمون جدی هستند دوباره. او آمدن به خانه به زودی. مردان با "متس" خود کوتاه یا تی شرت یا جوراب خود را اجرا خواهد کرد مایل است. آنها خواهد شد به عنوان لیتون قوی به عنوان آنها می توانند. آنها را تماس بگیرید. آنها لبخند در بازگشت. نگه داشتن رفتن. از آن لذت ببرید. رفتن سریع تر.

یک سال می گذرد و هیچ کس نمی تواند دیده می شود در آینده. لیتون پدر خواستار آن غلتک coaster تنها قیاس او می تواند فکر می کنم که آسانسور همه آنها را به ابرها و پس از آن طول می کشد تا معده خود را دور.

"یو پی اس" او می گوید: "چیزهایی که شما نگاه به جلو به نور در انتهای تونل. و پس از آن تقریبا بلافاصله آن را ناودان. اما در حال حاضر و پس از این سال من فکر می کنم من خیلی بیشتر ممنون میشم. وجود یک هزار و چیزهای مختلف. اما سپاسگزار است که بیشتر خودنمایی میکند یکی است. سپاسگزار از سلامت مردم داشته باشد. من و سه تن دیگر از بچه ها. و چه در هیبت من دختر هستم. به رفتن را از طریق این. روح او است. هر بار که او می زدم هفت پرواز از پله ها او به نظر می رسد و لبخند می زند."

او شگفت زده می کند او را. او همه آنها را شگفت زده می کند.

نام او لیتون Accardo. او 8. این بخش در حال رفتن به سخت خواهد بود. دوباره. بیشتر از این نوع از روز. بیشتر از این نوع مبارزه است. و چیزی که او می گوید تمام وقت به هر حال چیزی که او همیشه به او گفت: پدر ؟

"من باید آن را انجام دهد" او به او می گوید. "من می خواهم به زندگی می کنند."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن