چگونه می شود پیکسل 4a 'جدید 'گرفتگی' تصویر زمینه زنده بر روی هر تلفن

گوگل همیشه چند ویژگی نرم افزار سرد را کنار می نهد تا منحصر به گوشی های پیکسلی خود باقی بمانند. اما این چیزی ا

توسط PATRIS-MUSIC در 27 مرداد 1399

گوگل همیشه چند ویژگی نرم افزار سرد را کنار می نهد تا منحصر به گوشی های پیکسلی خود باقی بمانند. اما این چیزی است که در مورد آندروید: ویژگی های نرم افزار را می توان به دستگاه های دیگر پورت.

توسعه دهنده Pranav پاندی، که کار ما قبلا تحت پوشش، در زمان پیکسل 4a تصاویر پس زمینه APK و استخراج فقط بیت مربوطه: یک تصویر زمینه جدید زنده به نام "گرفتگی"، در غیر این صورت منحصر به فرد به 4a، که دو برابر به عنوان متر باتری از انواع.

تصویر زمینه خود یک گرادیان بسیار ظریف است که به نظر می رسد بسیار شبیه به آسمان درست پس از غروب - و یا در طول گرفتگی، شاید. اما این نشانگر قدرت است که آن را سرد می کند. به عنوان باتری شما تهی, آن را به عنوان اگر خورشید در حال گرفتگی, بنابراین رنگ به آرامی محو به طیف تیره تر. شما می توانید این APK بر روی هر گوشی در حال اجرا آندروید 7.0 یا بالاتر نصب, بنابراین اجازه دهید به آن.

گام 1: نصب برنامه تصویر زمینه گرفتگی پورت شده

در ابتدا، شما نیاز به دانلود APK پورت شده، بنابراین شیر پیوند زیر را از تلفن خود، سپس دکمه "خوب" اگر شما یک پیام هشدار دهنده در مورد نوع فایل. کاربران سامسونگ ممکن است مجبور به طولانی فشار دادن لینک، و سپس انتخاب کنید "دانلود."

از آن جا، Download complete روی هشدار کامل دانلود در سینی اعلان خود ضربه بزنید تا APK راه اندازی شود، سپس وقتی از شما خواسته شد "نصب" را فشار دهید. اگر این اولین بار شما در حال بارگیری یک برنامه است، ابتدا باید "منابع ناشناخته" (اندروید ۷٫۰) یا "نصب برنامه های دیگر" (Android 8.0+) را فعال کنید.

گام دوم: تنظیم گرفتگی به عنوان پس زمینه شما

این قسمت بعدی می تواند به طرز شگفت آوری حیله و تزحیر، بسته به گوشی شما. بنابراین دستورالعمل های سامسونگ،دستورالعمل گوگل،یا دستورالعمل OnePlus برای کمک را دنبال کنید.

گوشی های سامسونگ

اگر از گوشی Galaxy استفاده می کنید، برنامه تنظیمات را از کشو برنامه خود باز کنید، سپس "تصویر زمینه" را انتخاب کنید. از آن جا به «تصاویر پس زمینه من»، روی دکمه سه نقطه منو در گوشه سمت راست صفحه بعدی ضربه بزنید و «تصاویر پس زمینه زنده» را انتخاب کنید، سپس «کسوف» را انتخاب کنید.

اکنون، روی "تنظیم تصویر زمینه" ضربه بزنید و از شما پرسیده می شود که آیا می خواهید Eclipse را فقط به صفحه اصلی خود اعمال کنید یا صفحه اصلی و صفحه قفل. پس از انتخاب خود را، تصویر زمینه جدید خود را اثر خواهد کرد!

پیکسل گوشی

اگر شما در یک تلفن پیکسل مسن تر، به تنظیمات بروید –> نمایش –> سبک & تصاویر پس زمینه. یا اگر از پرتاب گر پیکسل استوک استفاده می کنید، فقط کافی است هر فضای خالی روی صفحه اصلی خود را طولانی فشار دهید و از منوی زمینه ،"Styles & wallpapers" را انتخاب کنید.

از آن جا، تمام راه را تا پایین لیست حرکت داده و روی دسته "تصاویر پس زمینه زنده" ضربه بزنید. در صفحه بعدی "گرفتگی" را انتخاب کنید، سپس روی "تنظیم تصویر زمینه" ضربه بزنید.

تلفن های OnePlus

اگر در دستگاه OnePlus قرار داشتید، برنامه تنظیمات را باز کنید و به "سفارشی سازی" بروید، سپس "تصاویر پس زمینه" را انجام دهید. از آن جا، تمام راه را به سمت راست روی چرخ و مار در پایین صفحه حرکت دهید، سپس "کسوف" را انتخاب کنید. در نهایت، روی "تنظیم تصویر زمینه" ضربه بزنید.

گام 3 : لذت بردن از تصویر زمینه جدید شما!

حالا همه تون آماده اید با تخلیه باتری شما، کاغذ دیواری تیره تر خواهد شد - به خصوص در پایین صفحه نمایش که در آن گرادیان در سبک ترین آن است. این اثر ظریف است، اما به دلیل آن را در محدوده نسبتا تاریک رنگ باقی می ماند، باید آن را نگاه بزرگ با هر صفحه نمایش صفحه نمایش طرح!

(1) گرفتگی بر روی پیکسل 4 با باتری 100٪. (2) گرفتگی در کهکشان S20 با 70٪ باتری.

نگه داشتن اتصال خود را امن بدون لایحه ماهانه. دریافت اشتراک طول عمر به VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک خرید یک بار از فروشگاه هک ابزار جدید, و تماشای Hulu یا Netflix بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80٪ خاموش) >

تصویر
پوشش و تصاویر توسط دالاس توماس / ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن