پنالتی از قبل بازی می کند می تواند خارج نشده-ضربه جایگزین فریبنده تر

به عنوان حاوی چهارم-و-15 جایگزین برای خارج نشده و لگد آغاز از لگد زدن به تیم 25. اما این نقطه منوط به تغییر بر

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

به عنوان حاوی چهارم-و-15 جایگزین برای خارج نشده و لگد آغاز از لگد زدن به تیم 25. اما این نقطه منوط به تغییر بر اساس جریمه رخ داده و قبل از پخش.

این که آیا آن یک پنالتی از بازی به ثمر رساند که به تعویق افتاده است تا زمانی که ضربه و یا یک ضربه پنالتی را از یک نقطه یا دو نقطه پس از زمین نشستن کامل هواپیما سعی در لگد زدن به تیم می تواند در نهایت با چهارم-و-15 فرصت شروع از مثال خود را 40. و که ممکن است جلب برخی از مربیان (به خصوص کسانی که با quarterbacks) به رول تاس در خارج نشده-ضربه جایگزین در زمانی که تصمیم گیری در غیر این صورت می شده اند به پا زدن آن به دور است.

از لگد زدن به تیم هنوز هم برای تبدیل یک چهارم-و-15 بازی به نگه داشتن اما این یک چیز را به تسلیم شدن در اختیار داشتن در 25 و بسیار دیگری برای انجام این کار در 40. اگر یک بازی است به خصوص chippy, یک جفت پس از زمین نشستن کامل هواپیما و یا پت شخصی خطا را در دفاع خواهد فشار چهارم-و-15 نقطه شروع پنج متری بر روی طرف دیگر 50.

که باعث می شود چین و چروک چهارم-و-15 بازی که در صورت تصویب در دسترس خواهد بود به هر تیم دو بار در هر بازی چیزی است که شاید استفاده می شود در سه ماهه چهارم زمانی که یک تیم انتهایی اما چیزی است که به عمد اقدام بر اساس حرکت نزولی از شکست کاهش می یابد با اجرای مجازات. که باعث می شود فرصت برای بازی حتی جذاب تر و کلی دینامیک به طور بالقوه حتی بیشتر قانع کننده است.

پنالتی از قبل بازی می کند می تواند خارج نشده-ضربه جایگزین فریبنده تر در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب