چگونه برای پاسخ به پیام های خاص در موضوعات و تک چت با استفاده از خطی پاسخ در iOS 14

یک مکالمه گروهی می تواند هرج و مرج محل. حتی با تعداد کمی از مردم, شما هنوز هم ممکن است بیشتر پیام از شما می ت

توسط PATRIS-MUSIC در 25 تیر 1399

یک مکالمه گروهی می تواند هرج و مرج محل. حتی با تعداد کمی از مردم, شما هنوز هم ممکن است بیشتر پیام از شما می توانید پیگیری از در آی فون خود را. آنچه باعث می شود آن را حتی بدتر در تلاش است برای مرتب سازی از طریق تمام مکالمات درون مکالمات. اپل اما می خواهد به چیزهای ساده تر در همه ما است که چرا iOS 14 اجازه می دهد تا شما را به پاسخ به خاص iMessages با استفاده از خطی پاسخ.

در پشت سر هم با اشاره به ویژگی های پیام های خطی پاسخ اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک جداگانه مینی مکالمه درون یک گروه بزرگتر چت, ساخت آن را آسان تر برای پیگیری ضروری متون در زمینه مناسب. بهترین از همه, آن را نه تنها مفید در گروه موضوعات — آن را خوب در یک در یک چت بیش از حد برای زمانی که شما می خواهید به صحبت در مورد چیزی خاص و بدون پرش در اطراف به عنوان شما معمولا.

اگر شما تا کنون مورد استفاده قرار خطی در پاسخ WhatsApp شل و یا یکی دیگر از شخص ثالث نرم افزار پیام شما باید در خانه احساس می کند با این ویژگی.

پاسخ به طور مستقیم به یک پیام خاص

داخل یک در یک و یا گروه چت به سادگی ضربه بزنید و نگه دارید و هر پیام شما می خواهید برای شروع از درون خطی موضوع. هر چیزی منصفانه است که بازی از جمله متن emojis, عکس, فیلم ها, لینک ها و انواع دیگر رسانه ها.

یک پیش نمایش از متن ظاهر می شود که در آن شما می توانید اضافه کردن یک Tapback کپی آن را انتخاب کنید و از "بیشتر" گزینه. اقدام سریع ما می خواهیم در اینجا این است که "پاسخ" بنابراین این ضربه بزنید.

فوق العاده روشن این آثار تنها در مکالمات iMessage. بنابراین اگر شما ببینید, آبی, شما خوب هستید. اگر شما ببینید, سبز, این یک متن چت (SMS/MMS) بنابراین شما نمی توانید با استفاده از خطی موضوعات حتی اگر آن را در پاسخ به یک شخص در یک مکالمه گروهی است که با استفاده از آی فون.

پس از شما شیر "پاسخ" بقیه گفتگو خواهد تاری به جز پیام شما به طور مستقیم پاسخ به. پیام (یا پیام) شما می خواهید و دکمه ارسال را شروع موضوع جدید در گروه چت.

مشاهده و پاسخ به خطی پاسخ

در حالت نور سفید حباب با یک طرح کلی خاکستری ظاهر خواهد شد با متن اصلی پیام داخل آن, بنابراین شما می دانید آنچه درون خطی موضوع است با اشاره به. هنگامی که با استفاده از تاریکی حالت آن حباب های سیاه و سفید با یک طرح کلی خاکستری. در گروه چت یک تماس کوچک تصویر بعدی ظاهر خواهد شد به حباب در حالی که در یک گفتگو وجود خواهد داشت نه هر گونه پس واضح است که در آن است.

اگر پاسخ شما به پیام های صوتی حباب خالی خواهد بود که کمی گیج کننده است. اما لینک های تصاویر و ویدئوها و فایل های دیگر را باید کوتاه-پیش نمایش.

تمام پیام های دیگر در این موضوع خواهد بود در درون یک حلقه در مکالمه کامل. اگر شما می خواهید تنها به مشاهده موضوع بدون بقیه چت, شیر در موضوع حباب در "[#] پاسخ" و یا در پیام اصلی بود که شروع موضوع است.

در بیشتر متمرکز شده و شما می توانید مدت طولانی فشار دهید هر پیام را به ترک یک واکنش کپی کردن متن به کلیپ بورد خود را و صرفه جویی در رسانه ها و همچنین به عنوان ضربه تند وشدید زدن به سمت داخل به نمایش مهر.

هر پیام ارسال شده است که بخشی از این موضوع را به نظر می رسد انفرادی در گفتگو با حلقه های متصل به آنها را. اگر این موضوع همچنان یک موضوع جدید حباب با پیام اصلی ظاهر خواهد شد پس از این پیام به طور منظم. آن را نمی خواهد قبلی سفید خطی حباب ناپدید می شوند.

این رشته پاسخ از ویژگی های بسیار عالی شروع به ساخت مکالمات بیشتر متمرکز شده است, اما آن را هنوز هم می تواند استفاده از برخی از پرداخت. امیدوارم اپل خوب-آهنگ چیزهایی که در به روز رسانی های بعدی.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن