آیا این چیزی است که یک خرس COVID-19 کلاه خواهد بود ؟

زمانی که COVID-19 شیوع آغاز شد و در ایالات متحده زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به توقف screeching آمد. ای

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

زمانی که COVID-19 شیوع آغاز شد و در ایالات متحده زندگی به عنوان ما آن را می دانستند به توقف screeching آمد. این شامل تمام ورزش حرفه ای و در حال حاضر چندین ماه را در سراسر کشور خاموش شدن ما هنوز در حال انتظار برای بیس بال و بسکتبال و هاکی را از سر گرفت.

تا کنون NFL شده است عایق از هر گونه تاثیر واقعی از رمان coronavirus. لیگ چرخد پیش نویس NFL به یک تجربه مجازی اما سابقه و رکورد رتبه های تلویزیون و در غیر این صورت لذت بخش تلویزیونی محصول به حداقل برسد هر گونه آسیب واقعی.

اما با این ویروس هنوز هم دیکته هنگامی که زندگی به حالت عادی برمی گردد و از سال 2020 NFL فصل به طور ناگهانی کمتر از 90 روز دور وجود دارد برخی از نگرانی های تازه ای در مورد چگونه (و اگر) این فصل می تواند لگد کردن در زمان.

یک اندازه گیری در نظر گرفته شده توسط لیگ حفاظت اضافی اضافه شده به کلاه. با پوشش صورت اثبات موثر در کاهش انتقال COVID-19, آن را حس برای ارائه به بازیکنان NFL که درگیر در مبارزه با نزدیک به 60 دقیقه با چیزی شبیه به facemasks فرسوده در زندگی روزمره است.

در اینجا یک مثال از آنچه که یک خرس COVID-19 کلاه ایمنی می تواند شبیه به این سال اگر لیگ تصمیم به پیاده سازی برخی از نوع از پوشش.

به نظر می رسد مانند متقاطع بین یک کلاه ایمنی موتور سیکلت و چیزی است که شما می پوشند اگر شما بازی پینت بال با دوستان خود. آن را قطعا یک تغییر بزرگ از چه سنتی طرفداران فوتبال در حال استفاده, اما از آن است که بد نیست.

مهم ترین چیز این است که بازیکنان در سلامت و ایمنی است. زیبایی شناسی را در صندلی عقب (حداقل برای سال 2020) اگر کلاه ایمنی طراحی مانند این می تواند نگه داشتن خرس (و بقیه لیگ) از راه آسیب است.

آیا این چیزی است که یک خرس COVID-19 کلاه خواهد بود ؟ در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگوtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن