بازی بیش از! چرا NBA باید تماس خاموش فصل

درست است: وقت آن است که برای NBA به 2019-20 فصل است.من شده اند گردان این عزم برای هفته و تا کنون پس از لیگ اعل

توسط PATRIS-MUSIC در 5 تیر 1399

درست است: وقت آن است که برای NBA به 2019-20 فصل است.

من شده اند گردان این عزم برای هفته و تا کنون پس از لیگ اعلام کرد قصد دارد در این ماه به سر فصل در والت دیزنی جهانی در ماه جولای هر نگرانی ما به اشتراک گذاشته است که در آینده به نتیجه برسد.

و سپس برخی از.

ما آمار دو رقمی بر روی تعدادی از بازیکنان که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus بر گزارش به تیم برای تمرینات فردی. با استناد به هزاران دلایل متعدد بازیکنان تصمیم گرفتند از شرکت در این 22-تیم راه اندازی مجدد میله میله برای شروع در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در جولای 30. COVID-19 موارد منفجر شد و در اورلاندو فلوریدا, شهرستان های اطراف سایت تک موقعیت. و تعدادی از بازیکنان trepidatious مورد مانع از جریان عدالت اجتماعی جنبش است.

خلاصه که بدترین آن, اما وجود دارد بسیاری از دلایل قراردادن صدها نفر از مردم به یکی از این کشور بزرگترین coronavirus نقاط به بازی سرپوشیده ورزشی تماس است یک ایده وحشتناک است. واقعا وجود دارد تنها یک دلیل برای حتی آن را در نظر بگیرید و آن را تا به چیزی برای انجام با بازیکن ایمنی. به عنوان ممفیس گریزلیز به جلو Justise وینسلو مشترک در Instagram داستان این هفته "همه چیز در مورد Benjamins عزیزم."

این مشوق های مالی فوق العاده وسوسه انگیز (برآورد 1 میلیارد دلار تقسیم بین صاحبان تیم ها و بازیکنان) و شایسته مکالمه اما NBA است که به دور از ضروری است. بازیکنان وجود دارد زندگی می کنند که چک به چک به عنوان سخت که ممکن است به این باور در ورزش می پردازد که حداقل تجربه در میان آنها حداقل حقوق و دستمزد $898,310 اما ثروتمندترین بازیکنان رانده اند بازی بازگشت در هماهنگی با میلیاردرهای که به راحتی می تواند استطاعت به پرداخت همه در استخدام از طریق 2020.

در حال حاضر احتمالا زمان خوبی به ذکر است که بیشترین درآمد آمریکایی ها باید به طور نامتناسبی کاهش هزینه های در گیر با توجه به فرصت بینش محققان در دانشگاه هاروارد.

NBA صاحبان تیم را تکه تکه فعلی توافق دسته جمعی زیر آن فورس ماژور بند اگر فصل نمی رزومه اهرم مالی آینده قطعیت علیه بازیکنان و احتمالا تنظیم پتانسیل درآمد از یک دهه. اما صاحبان حق رای را به احتمال زیاد تصویب این بند به هر حال. توجه آنها را به سمت راست توسط بازیکنان ماموریت یک احمق است اما اکثریت سفید صاحبان تیم چانه زنی برای یک درصد بیشتر از اکثریت خود را سیاه کارکنان درآمد یک روابط عمومی کابوس. بازیکنان باید اهرم ،

اما به اندازه کافی در مورد چانه زنی جمعی. وجود دارد نگرانی بیشتر در بازی.

Washington Wizards به جلو دیویس Bertans ذکر یکی از آنها در روز دوشنبه بنا به گزارش امید بستن به خارج از باقی مانده از این فصل به عنوان "یک اقدام پیشگیرانه" در برابر خطرات بالقوه بهداشتی از بازی در اورلاندو است. Bertans خواهد بود بدون محدودیت رایگان agent در فصل پایان می ایستد و به کسب درآمد قابل توجهی افزایش از زمان 7 میلیون دلار حقوق و دستمزد. به عبارت دیگر او را از نظر مالی انگیزه به بازی و به سالم باقی می ماند.

نه تنها باید بازیکنان نگران پیمانکاری coronavirus آنها نیز در صورت افزایش خطر آسیب پس از تمدید اخراج. بسیاری از بازیکنان نمی تواند شرکت در معمول خود را offseason روال تمرین در طول بیماری همه گیر. حتی کسانی که موفق به اقامت مشروط در حال حاضر فقط سه هفته از اردوگاه های آموزشی به شکل بلافاصله قبل از پریدن به بالا-ریسک رقابت در یک برنامه فشرده.

این است چگونه NBA قرار است به کار گیرند.

NBA commissioner Adam Silver has reportedly expressed concern about Florida's rising COVID-19 statistics. (Stacy Revere/Getty Images)
کمیسر NBA آدم نقره نیز ابراز نگرانی در مورد فلوریدا افزایش COVID-19 آمار. (استیسی ریور/گتی ایماژ)

مورد در نقطه: Portland Trail Blazers به جلو Ariza ترور نیز تصمیم گرفتند از اورلاندو روز دوشنبه به منظور صرف یک ماه با 12 سال طول نبرد حضانت با توجه به ESPN آدریان Wojnarowski. این تنها یک مثال از چگونگی لیگ را راه اندازی مجدد نیروهای بازیکنان به انتخاب بین خانواده و شغل خود را. Ariza گزارش می ایستد به از دست دادن به اندازه 1.8 میلیون دلار با تصمیم گیری به بازی نیست.

این است که هیچ جا در نزدیکی آنچه که بازیکنان در اصل برای امضا. خانواده مجاز به پیوستن بازیکنان در اورلاندو تا Aug. 30 دور دوم پلی آف آغاز و حتی پس از آن هر تیم اختصاص داده شده تنها 17 اضافی اتاق های هتل برای 17 فهرستی از نقاط. بازیکن می تواند به بیش از هفت هفته در قرنطینه بدون دیدن خانواده خود در یکی از بیشترین فرار بار در تاریخ این کشور است.

کسانی هستند که می گویند این است که بازیکنان به بازی و به آنها پرداخت می شود سخاوتمندانه به انجام این کار. بازیکنان و حتی ابراز تمایل به بازی به منظور به حداکثر رساندن مقدار پول آنها می توانند پور را به جوامع خود را به عنوان بخشی از زندگی مهم جنبش و ستوده است. NBA می تواند فرصت بی سابقه ای برای بالا بردن آگاهی برای عدالت اجتماعی باعث می شود در اورلاندو است.

اما وجود حداقل تعداد مساوی از بازیکنان که علنا ابراز عقیده خود را که در NBA را راه اندازی مجدد می تواند منحرف کردن اذهان از یک جنبش است که در آن بسیاری از همکاران خود شده اند در خط اول جبهه. Kyrie Irving در میان آنها است. مجروح Brooklyn Nets ستاره هماهنگ یک کنفرانس تلفنی به منظور اجازه می دهد رتبه بندی-و-فایل اعضا به ابراز نگرانی در مورد از سرگیری بازی اعم از عدالت اجتماعی باعث به زمان طولانی دور از خانواده و ترس از coronavirus. (اوه نگران نباشید ما به COVID-19.)

لس آنجلس لیکرز هم تیمی اوری بردلی و دوایت هاوارد نیز به اشتراک گذاشته رزرو در مورد خود را ترک جوامع در طول تظاهرات جهانی علیه نژادی و بی عدالتی به سر NBA فصل است. برادلی تصمیم گرفتند از اورلاندو در روز سه شنبه با استناد به هر دو خود ادامه حمایت از زندگی مهم جنبش و سلامت از 6 سال که بنا به گزارش دارای سابقه بیماری تنفسی.

من غذای آماده از گزارش مکالمات در این کنفرانس که شامل نزدیک به یک پنجم از NBA بازیکنان بود که آنها قبلا احساس بی سابقه. وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از احساس تحت فشار برای شرکت در اورلاندو توسط یک گروه از ستاره های بزرگ که به اتفاق آرا مورد علاقه سرگیری فصل قبل از دما در نظر گرفته شد در سراسر لیگ. ستاره های بزرگ نیز در میان کسانی که ایستاده به سود بیشتر از بازی کردن 2019-20 مبارزات انتخاباتی. بازیکنان در انجمن نیز به اتفاق آرا توافق کردند که بیشتر به بحث در مورد لیگ 22-راه اندازی مجدد تیم در اوایل ماه ژوئن است اما دو طرف نمی آمد به یک توافق رسمی تا روز سه شنبه زمانی که چرخ ها در حال حرکت و یک بالابر جدول زمانی مجبور به تصمیم گیری.

در ساعت بعد از معامله شد به گزارش روز شنبه, اخبار ظاهر است که حداقل هفت بازیکن تست مثبت برای COVID-19. چهار unnamed اعضای یک کنفرانس غرب حذفی تیم دو Phoenix Suns و دنور ناگتس ستاره نیکولا Jokic نمی تواند پاک شود به گزارش تیم خود را با توجه به گزارش.

ایندیانا پیسرز گارد مالکوم Brogdon و ساکرامنتو کینگز به جلو جباری پارکر هر دو علنا نشان داد مثبت coronavirus آزمون در روز چهارشنبه. یکی دیگر از پادشاهان بازیکن نیز گزارش آزمایش مثبت است.

وجود دارد دو هفته باقی مانده برای بازیکنان با این ویروس به قرنطینه و پاک شود برای شروع از اردوگاه های آموزشی در جولای 11 در اورلاندو است. در حالی که هیچ بازیکن ساخته شده است عمومی یک تجربه با علائم تهدید کننده زندگی ناشی از این ویروس وجود دارد شواهد کافی که COVID-19 می تواند کشنده به صورت نسبتا جوان و در غیر این صورت افراد سالم حتی اگر شانس را به نفع خود. برخی دچار سکته مغزی است. اثرات طولانی مدت از ویروس نسبتا ناشناخته اما هر دو مغز و ریه آسیب بالقوه نگرانی وجود دارد و هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بازیکنان با این ویروس در حال حاضر پاسخ خواهد داد در ماه اوت است.

یک 113-صفحه یادداشت NBA فرستاده شده به تیم در هفته گذشته برشمرد آزمایش های گسترده دستورالعمل ها و اقدامات پیشگیرانه در برابر شیوع اما دیزنی کارکنان مسئول برای ارائه خدمات به بازیکنان و مربیان در میان کسانی که مدیون به همان سطح نظارت. اپیدیولوژی ابراز شک و تردید جدی NBA می تواند ویروس را در خلیج است. بسیاری از کسانی که کارکنان نیز دادخواست برای دیزنی و مقامات دولت به تجدید نظر در این پارک تفریحی را در برنامه ریزی بازگشایی ماه آینده.

اورلاندو در حال تجربه یک انفجار از coronavirus. فلوریدا شکسته پرونده روز پس از روز, گزارش بیش از 5,500 موارد جدید در روز چهارشنبه. اورلاندو دوم-سخت ترین آمار شهرستان در دولت است. با توجه به مشاوره با کارشناسان بیماری های عفونی, the NBA شده است باید به خوبی آگاه است که فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' زود تصمیم به بازگشایی اقتصاد افزایش خطر ابتلا به این انفجار است.

کمیسر NBA آدم نقره اذعان خونتان COVID-19 آمار و زده "مصمم اما غم انگیز" تن در تماس اخیر با تیم مدیران باعث نگرانی در هر سطح از لیگ ESPN باکستر هلمز و ژاک لاو گزارش روز شنبه هنگامی که فلوریدا گزارش 4,000 موارد جدید.

"به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است به تصور این ویروس نمی گرفتن در داخل حباب" دانشگاه واشنگتن اپيدميولوژی استاد Jared Baeten گفت Yahoo Sports " هنری بوشنل, "با توجه به افزایش تعداد مورد."

شیوع ملی فوتبال زنان لیگ اورلاندو غرور که مجبور به خروج از اتحادیه چالش جام نگرانی در مورد منفی کاذب تست های بالقوه گسترش این ویروس مانند آتش سوزی در میان هم تیمی ها و مخالفان در تماس نزدیک. فوتبال اروپا راه اندازی شد برای موفقیت در اجتناب از جدی شیوع بیماری های, اما وجود دارد تقریبا به عنوان بسیاری از مثبت آزمون در اورلاندو بیش از 24 ساعت گذشته عنوان شده است وجود دارد در تمام آلمان در دو هفته گذشته. شیوع مجبور است که یک تیم روسی به میدان جایگزینی بازیکنان در هفته گذشته است که بیشتر شبیه به NBA راه اندازی مجدد.

شانس crowning نامشروع NBA قهرمان افزایش یافته است به طور قابل توجهی در طول هفته گذشته. ما ممکن است در حال حاضر به نقطه اوج از آنجا خارج بازیکنان ضربه به لیکرز' عنوان شانس و بیشتر تضعیف حذفی چشم انداز برای جادوگران و کاپشن. بازیکنان بیشتر می توانید انتخاب کردن در ژوئیه 1. در سمت تلنگر, بازیکنان دیگر که از دست رفته به طور منظم برنامه ریزی شده برگشتی ممکن است در حال حاضر در دسترس خواهد بود. و با توجه به Wojnarowski برخی از تیم ها در حال حاضر در خارج از حذفی تصویر طرح به درمان اورلاندو به عنوان "تمدید لیگ تابستانی برای توسعه بازیکنان جوان و محافظت از جانبازان است."

نیز وجود دارد امکان واقعی که COVID-19 حاشیه بیشتر بازیکنان هنگامی که فصل آغاز. اگر قرنطینه سوپراستار نتواند کل حذفی سریال یا کل یک چرخش قفل شده است ، هر قهرمان در خارج لیکرز و لس آنجلس کلیپرز و Milwaukee Bucks خواهد شد با ابرو مطرح شده و شک و تردید حتی می تواند به دنبال علاقه مندی ها اگر هر یک از این تیم ها بازیکنان در دسترس هستند.

خطر یک سیراب به پایین محصول در هزینه بازیکن ایمنی فوق العاده است.

و خدای ناکرده یک نفر می میرد از coronavirus به عنوان یک نتیجه از NBA را راه اندازی مجدد آیا یک کارگر خدمات گسترش آن را به یک بازیکن و اعضای خانواده خود و یا معکوس. وجود انگیزه های مالی برای لیگ است که می تواند توجیه است. گسترده NBA خواهد بود خیلی بهتر لغو این فصل در حال حاضر و اولویت بندی ایمن بازگشت به 2020-21 کمپین از تماس آن را دوباره midstream آمده سپتامبر.

تاریخ را به یاد داشته باشید این زمان در زندگی ما تا کنون به دلایل مختلف از کسی که برنده NBA حلقه در سال 2020 است.

– – – – – – –

بن رهربچ تحریریه برای یاهو ورزشی. یک نکته? ایمیل او را در rohrbach_ben@yahoo.com و یا در توییتر دنبال او! Follow @brohrbach

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن