چگونه به تماشای 4K YouTube فیلم ها بر روی آی فون خود را در HD فوق العاده رزولوشن

چگونه نا امید کننده آن است به سازمان دیده بان در یوتیوب 4K بر روی کامپیوتر خود Roku یا آمازون آتش چوب تنها به

توسط PATRIS-MUSIC در 10 تیر 1399

چگونه نا امید کننده آن است به سازمان دیده بان در یوتیوب 4K بر روی کامپیوتر خود Roku یا آمازون آتش چوب تنها به حل و فصل برای دوام 1080p خود را با نام تجاری جدید آی فون? برای سال, کسانی که از ما بر iOS تا به حال هیچ گزینه ای برای پخش فیلم های یوتیوب در رزولوشن کامل اما این روزها همه چیز در نهایت متفاوت است.

اگر شما هنوز هم در حال اجرا در iOS 13 و یا نسخه های iOS شما نمی بینم هر 4K یا 4K محدوده دینامیکی بالا فیلم های موجود در یوتیوب برنامه برای آی فون مگر اینکه آنها در حال فیلم شما اجاره یا خرید. چرا که جریان و تماشای 4K و 4K HDR در یوتیوب کاملا جدید برای iOS 14 اپل آخرین سیستم عامل تلفن همراه است که در حال حاضر در نسخه بتا در حال حاضر.

چرا 4K YouTube تنها در دسترس در iOS 14?

به همین دلیل در iOS 14 به شما امکان پخش محتوای 4K در یوتیوب است که آن را می افزاید پشتیبانی برای گوگل VP9 کدک های ویدئویی. یک کدک های ویدئویی است که اساسا یک برنامه است که باعث می شود پردازش تصویری امکان پذیر است. اپل با استفاده از یک 4K کدک برای خدمات خود را (H. 265) و گوگل با استفاده از یکی دیگر از (VP9).

که تقسیم شده است به همین دلیل ما دیده نمی 4K یا 4K HDR برای یوتیوب فراتر از اجاره و خرید هر یک از محصولات اپل را از جمله برنامه یوتیوب برای iOS و Safari برای iOS و macOS.

آن را کمی تعجب آور به اپل غار در و اضافه کردن VP9 پشتیبانی از تمام دستگاه های خود را. پس از همه, این است که این شرکت که حاضر به اضافه کردن پشتیبانی از فلش برای iOS. اما هی, اگر آن را به معنی ما به تماشای رزولوشن بالاتر YouTube فیلم ها بر روی آی فون من شکایت نیست.

نه همه 4K برابر است با

وجود دارد دو نوع از 4K: به طور منظم با وضوح 4K و 4K HDR. HDR جنبه همان رزولوشن است اما اطلاعات بیشتر در هر صفحه برای ایجاد تصاویر پر جنب و جوش. در برنامه یوتیوب را ببینید 2160ص به عنوان 4K و 2160 HDR به عنوان 4K HDR (که هر دو فوق العاده HD در 3840-توسط-2160 پیکسل).

هر دو نوع باید بازی در به روز رسانی برنامه یوتیوب برای iOS 14; تنها ما تا به حال نتایج مخلوط. ما همان تصویری متعدد پشتیبانی می کند مدل های آی فون در حال اجرا در iOS 14, و ما دیده ایم 4K و 4K HDR گزینه های در برخی از, اما نه همه دستگاه های. ما در واقع تا به حال بیشتر شانس بازی, HDR, 4K بیش از فقط به طور منظم 4K فیلم ها.

قطعا آن را می توان معتبر بودن یک حشره بتا بنابراین همه چیز باید صاف کردن به عنوان چیزهایی که پیشرفت در حال توسعه است.

اما آن را نیز شایان ذکر است که در حالی که یوتیوب در iOS 13 و اشباع در 1080p برای همه ویدئوها در iOS 14 در علاوه بر این به 4K و 4K HDR را دیده ایم p 1440 گزینه (که Quad HD). با توجه به این که بالاترین رزولوشن آیفون مدل 2688-توسط-1242 پیکسل p 1440 (2560 توسط 1440) جامد است گزینه.

من آی فون سازگار است ؟

اپل نمی هر گونه اطلاعات رسمی که در آن مدل های آیفون سازگار با iOS 14 بالاتر-res YouTube فیلم ها آزاد. در واقع این شرکت حتی علنا اذعان کرد این ویژگی را در وهله اول از یک توجه داشته باشید سریع در tvOS 14 لیست امکانات برای Apple TV 4K.

هر مدل آیفون از آیفون 8 پشتیبانی یا "Dolby Vision و HDR10 محتوا" یا "محدوده دینامیکی بالا با صدای دالبی چشم انداز و HDR10 محتوا" اما هیچ کدام مشخص رزولوشن 4K برای پخش ویدئو. با این حال در یک فروشگاه برنامه داستان های اپل, این شرکت با اشاره به این که آیفون 8 و بعد از آن می توانید تمام بازی 4K و 4K, HDR, فیلم, بسته نرم افزار. این بدان معنا نیست که آن را می توانید آنها را با استفاده از کدک VP9 — مگر اینکه شما در iOS 14.

اما به جریان 4K و 4K HDR محتوا بر روی آی فون خود را در یوتیوب در iOS 14, شما نیاز به یک دستگاه است که دارای یک OLED و HDR نمایش. در حال حاضر که آیفون XS, XS Max 11 Pro و 11 Pro Max. در حالی که ما فقط به ذکر است که آی فون 8 و بعد از آن می تواند به بازی 4K و 4K, HDR است که به نظر نمی رسد مورد حق در حال حاضر برای یوتیوب در iOS 14. و در حالی که آی فون X لیست یک OLED HDR و نمایش آن به نظر نمی رسد سازگار در حال حاضر.

اگر شما یکی از بالای اپل آن را باید سازگار با 4K و, HDR, 4K YouTube فیلم ها آزاد. ما تست شده آن را بر روی آی فون X و آن کار نمی کند اما آن را در کسانی که چهار مدل بالا. امیدوارم ما همان درمان برای آیفون, 8, 8 به علاوه, X, XR11 و SE (2nd generation), حتی اگر آن را فقط برای اینکه قادر به پخش Ultra HD YouTube محتوا به دستگاه دیگر.

بازی 4K & 4K HDR محتوا در یوتیوب برای آیفون

اگر شما یک آی فون است که سازگار با یوتیوب را با کیفیت 4K یا ultra 4K, HDR, شما فقط نیاز به به روز رسانی به iOS 14 و به روز رسانی برنامه یوتیوب. اپل iOS 14 در نسخه بتا در حال حاضر, اما شما هنوز هم می توانید با دانلود و نصب آن بر روی آی فون خود را.

با آی فون خود را در حال اجرا در iOS 14 و تا به تاریخ یوتیوب نرم افزار پخش محتوای 4K در یوتیوب یک نسیم است. به طور جدی. فقط برنامه را باز کنید, را انتخاب کنید با کیفیت 4K یا ultra 4K HDR تصویری و شیر عمودی حذف (سه نقطه) در بالا و سمت راست تصویری است. بعدی را انتخاب کنید 2160ص یا 2160ص HDR در هر نرخ فریم برای Ultra HD. شما همچنین می توانید انتخاب کنید جدید p 1440 یا p 1440 HDR نیز برای Quad HD است.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

تصویر جلد و GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن