تام بردی پست ها عکس ها در حال انجام تمرینات با این پیام: "هیچ بهانه"

مردی که یک بار به در تخلف از مبهم و ضعیف اعمال قوانین NFL است spurning روشن توصیه های NFLPA.Buccaneers کارفرما

توسط PATRIS-MUSIC در 5 تیر 1399

مردی که یک بار به در تخلف از مبهم و ضعیف اعمال قوانین NFL است spurning روشن توصیه های NFLPA.

Buccaneers کارفرمایی تام بردی led offseason تمرینات روز سه شنبه با حداقل یک دوجین بازیکن دو روز پس از این اتحادیه به نمایندگی از همه بازیکنان توصیه می شود آنها را برای جلوگیری از انجام این کار تا زمانی که اردوگاه های آموزشی با توجه به همه گیر. تلاش نیست خصوصی و یا آرام و یا با احتیاط; بردی ارسال شده عکس های مختلف از خود در تمرینات. یکی نشان می دهد که او ایستاده تقریبا سه فوت دور از تنگ پایان راب Gronkowski با این پیام: "هیچ بهانه ای."

"لطفا توصیه شود که ما آن را به اجماع نظر پزشکی که در نور از افزایش COVID-19 موارد در برخی از کشورهای خاص که هیچ بازیکن باید درگیر در تمرین با هم در تمرینات خصوصی" دکتر تام مایر به NFLPA مدیر پزشکی اخیرا نوشت: در یک ایمیل برای همه بازیکنان است. "هدف ما این است که تمام بازیکنان و خانواده خود را به عنوان سالم به عنوان ممکن است در ماه های آینده."

در زمانی که بسیاری از آمریکایی ها نمی توانند توافق بر تعادل مناسب به اعتصاب اجتماعی فاصله, ماسک پوشیدن و غیره. به عنوان coronavirus همچنان به گسترش به سلامت و به کشتن بردی پیام نیست تکان دهنده اما این است که کمی نامطلوب. این اساسا یک انگشت وسط به NFLPA توصیه همراه با یک انگشت شست را به دیگر بازیکنان در هر تیم دیگر که می خواهند به سرپیچی از توصیه بیش از حد.

هر کسی که در مورد برنده خواهد شد به احتمال زیاد انجام این کار است. بردی است انجام آنچه او را به انجام به هم تیمی های خود و خود را آماده برای این فصل است. اگر دیگران نمی, استفاده بردی و Buccaneers.

که در واقع باعث می شود flaunting از بردی تصمیم به چشم پوشی از این اتحادیه توصیه و حتی بیشتر تعجب آور است. او باید می خواهم لبه است که می آید از رقبای خود نه آماده سازی خود را برای رقابت اگر آنها مطابق با پیشنهادات از NFLPA. او را اجبار به جهان نشان می دهد که او هنوز هم به پیروی از جدید انگلستان #NoDaysOff سرود و برای رها کردن خود "LFG" پیام (آن را تعجب آور او نیست سعی علامت تجاری است کهبیش از حد) نیز یادآوری دیگر بازیکنان به تیم های دیگر است که آنها نیاز به انجام همان چیزی که در حال حاضر اگر آنها می خواهند به نفع خود فوتبال بازی بعد.

تام بردی پست ها عکس ها در حال انجام تمرینات با این پیام: "هیچ بهانه ای" در ابتدا در ظاهر طرفدار فوتبال صحبتtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن