چگونه به راه اندازی بی سیم Debugging در آندروید 11 به ارسال دستورات ADB بدون کابل USB

از بوت شدن به حالت Fastboot با یک فرماندهی واحد برای نصب مدها بدون دسترسی ریشه وجود دارد هیچ کمبود از دلایل ا

توسط PATRIS-MUSIC در 19 اردیبهشت 1399

از بوت شدن به حالت Fastboot با یک فرماندهی واحد برای نصب مدها بدون دسترسی ریشه وجود دارد هیچ کمبود از دلایل استفاده از ADB. گرفتن اگر شما تا به حال به یک کامپیوتر با اتصال USB. اما یکی از ویژگی های جدید در آندروید 11 در نهایت اجازه می دهد تا شما را به اجرای دستورات ADB over Wi-Fi به جای اینکه افسار.

گام 1: دانلود و یا به روز رسانی SDK Platform-Tools

پس بی سیم debugging جدید برای آندروید 11, شما نیاز به مطمئن شوید که شما Platform-Tools بسته است حداقل نسخه 30.0.0 که آورده اولیه برای حمایت از ویژگی های. با کلیک بر روی لینک زیر که مربوط را با سیستم عامل برای دانلود آخرین نسخه. شما می توانید ذخیره و استخراج platform-tools پوشه به دسکتاپ خود را برای دسترسی آسان.

مرحله 2: فعال کردن اشکال زدایی بی سیم

این روش در اینجا به طور کلی خواهد بود برای اکثر دستگاه های. صفحه کاربران نیاز به رفتن به "تلفن" در تنظیمات و شیر "ساخت شماره" هفت بار به فعال کردن گزینه های توسعه دهنده. از آنجا سر به گزینه های توسعه دهنده از Settings –> System –> Advanced و یا در پایین تنظیمات برنامه. شیر "بی سیم debugging گزینه" چک "همیشه اجازه می دهد در این شبکه" سپس دکمه "اجازه می دهد."

مرحله 3: دریافت Wi-Fi دستگاه جفت شدن کد

از اصلی بی سیم رفع اشکال صفحه نمایش ضربه بزنید "جفت دستگاه با جفت شدن کد" آن را نشان می دهد آنچه شما نیاز دارید برای اتصال به کامپیوتر از طریق Wi-Fi. جفت کد آدرس IP و شماره پورت همه چیز مورد نیاز برای استفاده در مراحل بعدی پس از ترک روی صفحه نمایش درست مانند این و در ادامه با قسمت بعدی زیر.

گام 4: باز کردن یک پنجره فرمان در Platform-Tools پوشه

بازگشت به کامپیوتر شما, شما نیاز به باز کردن یک پنجره فرمان از پلت فرم ابزار پوشه شما دریافت شده از مرحله 1. این اجازه خواهد داد که شما را به اجرای چند فرمان مورد نیاز را به پایان برساند راه اندازی از طریق Wi-Fi بنابراین شما می توانید با استفاده از دستورات ADB بدون یک کابل USB است.

اگر شما یک کاربر ویندوز شما می توانید باز کردن platform-tools folder کلیک کنید و سپس در نوار آدرس در بالای پنجره. نوع "cmd" بدون نقل قول و سپس enter را فشار دهید برای باز کردن پنجره فرمان حق دور در پلت فرم خود را-ابزار پوشه.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

اگر شما در حال اجرا در مک یا لینوکس شما می خواهید برای باز کردن ترمینال برنامه در نوع "سی دی" به دنبال یک فضای اصلا مطبوعات را وارد کنید فقط رتبهدهی نشده است. از آنجا کشیدن و رها کردن platform-tools پوشه بر روی پنجره فرمان خود را به محل آن فورا وارد شده برای شما. شما می توانید انجام این کار در ویندوز اگر شما می خواستم به عنوان خوبی وجود دارد بیش از یک راه برای انجام چیزی مشابه به همین.

تصویر توسط دالاس توماس/ابزار هک

گام 5: اجرای Wireless ADB جفت شدن فرمان

نگاهی به گوشی خود را برای پیدا کردن آدرس IP دستگاه خود را و آنچه پورت آن را در حال حاضر با استفاده از به عنوان به خوبی. بر اساس اطلاعات که از مرحله 3 را تایپ دستور زیر در پلت فرم ابزار command window و سپس enter را فشار دهید.

adb جفت کردن آدرس ip:port

توجه داشته باشید: Mac, Linux و Windows PowerShell کاربران ممکن است مجبور به اضافه کردن یک دوره و یک اسلش ( ./ ) قبل از ورود به دستورات خاص. به عنوان مثال:

./adb جفت 192.168.1.9:37179

پس از وارد کردن دستور فوق که مربوط به دستگاه خود اطلاعات شما خواسته می شود برای ورود به جفت شدن کد. در نوع جفت شدن دستگاه کد از مرحله 3 سپس دکمه را وارد کنید برای تایید عمل خود را. اگر همه چیز را چک باید آن را نشان می دهد "با موفقیت زوج به" به دنبال دستگاه آدرس IP و شماره پورت.

مرحله 6: اجرای Wireless ADB اشکال زدایی فرمان

از اینجا به اصلی بی سیم رفع اشکال صفحه نمایش را بر روی تلفن خود و بررسی شماره های زیر "آدرس IP و پورت" بخش. شماره پورت به احتمال زیاد متفاوت از مرحله قبل بنابراین شما نیاز به مطمئن شوید که شما با استفاده از یک حق برای این به کار می کنند. هنگامی که شما اطلاعات دستگاه تایپ دستور زیر در پلت فرم ابزار command window و سپس enter را فشار دهید.

adb وصل کردن آدرس ip:port

توجه داشته باشید: Mac, Linux و Windows PowerShell کاربران ممکن است مجبور به اضافه کردن یک دوره و یک اسلش ( ./ ) قبل از ورود به دستورات خاص. به عنوان مثال:

./adb connect 192.168.1.9:40105

بعد از وارد کردن دستور فوق شما باید ببینید "متصل به" به دنبال دستگاه خود آدرس IP و شماره پورت. در این مرحله شما با موفقیت متصل شده از طریق آندروید 11 بی سیم از ویژگی های اشکال زدایی! شما هم اکنون می توانید ارسال هر تعداد از ADB دستورات به دستگاه خود را بدون نیاز به اتصال با یک کابل USB است. مبارک هواداران!

نکته نهایی

آدرس IP و شماره پورت را برای دستگاه های محلی به شبکه خود را که بدان معنی است که یک منبع خارج نمی توانید شروع به ارسال شما ADB دستورات. مگر اینکه آنها را به دسترسی به دستگاه و در همان شبکه Wi-Fi شانس دیگری تلاش برای ربودن جلسه خود را به هیچ باریک است. شماره پورت تغییرات هر بار که شما درخواست جدید جفت کردن کد بیش از حد به طوری که باعث می شود همه چیز حتی امن تر است.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش تصویر و تصاویر توسط استفان پرکینز/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن