آنچه تاریخ به ما می گوید در مورد دلفین ها QB جاش روزن شانس تبدیل شدن به یک بازیکن با کیفیت

حتی با توا Tagovailoa تحت قرارداد میامی دلفین ها امیدوارم که جاش روزن حرفه ای می تواند نجات به دلایل متعدد:▪ آ

توسط PATRIS-MUSIC در 10 تیر 1399

حتی با توا Tagovailoa تحت قرارداد میامی دلفین ها امیدوارم که جاش روزن حرفه ای می تواند نجات به دلایل متعدد:

آنها نیاز به حفاظت اگر Tagovailoa مجروح می شود بنابراین در سال 2021 زمانی که رایان Fitzpatrick ممکن است در این تیم است.

وجود دارد نیاز به یک سوم کارفرمایی در این سال برای محافظت از یک تیم اگر یکی از آن دو بالا quarterbacks است کنار coronavirus.

روزن می تواند ارزان پشتیبان در 2021 زمانی که او را $920,000 با 3 میلیون دلار کلاه رسید.

او می تواند تبدیل به یک تجارت تراشه اگر او برتری در هر نقطه در سال آینده-plus.

اما شانس که یک کارفرمایی بود که خیلی فقیر در طول 20 NFL بازی می تواند تبدیل به یک کیفیت NFL استارت?

این داده های تاریخی منجر به دو به طور چشمگیری نتایج متفاوت است.

در نظر بگیرید:

روزن در حرفه خود انداخته است 502 عبور می کند و دارای یک فقیر 63.5 رهگذر امتیاز. تنها چهار نفر دیگر quarterbacks این قرن انداخته اند حداقل 500 می گذرد و تا به حال یک رهگذر امتیاز که کم یا بدتر.

آن چهار نفر عبارت بودند از: مایک مک ماهون (515 پاس تلاش 55.1 امتیاز) جان Skelton (602 پاس تلاش 63.0 امتیاز) کریس Weinke (709 پاس تلاش 62.2 امتیاز) و Paisley Kizer (519, 58.9).

از کسانی که مک ماهون (یک پنجم دور انتخاب کنید) Skelton (یک پنجم دور انتخاب کنید) و Weinke (یک چهارم طفیلی) بودند NFL washouts. Weinke یک Heisman برنده جایزه در FSU آغاز شده 20 بازی بیش از شش فصل کارولینای و سان فرانسیسکو بود اما هرگز چیزی بیشتر از زیر متوسط به نوع.

Kizer دوم-انتخاب دور از براونز کلیولند در سال 2017, در حال حاضر با سوم NFL تیم امید به برنده شدن در یک کار پشتیبان گیری با اظهارات.

بنابراین با استفاده از این معیار (حداقل 500 عبور پرتاب رهگذر امتیاز از 63.5 یا پایین تر) و بدون در دور اول NFL quarterback این قرن بوده است بدتر است.

و بیشتر وجود دارد خبر بد: در میان quarterbacks به پرتاب حداقل 500 می گذرد این قرن تنها 11 باید یک درصد تکمیل 54.8 یا پایین تر است.

کسانی 11: روزن Weinke درک اندرسون تایلر Thigpen بردی قرار Quinn, Skelton, Kizer بروس Gradkowski درو استانتون Raul راسل و مک ماهون. آن را خیلی زود به بگویید در روزن (و احتمالا در Kizer) اما هیچ یک از دیگران بدیهی است که شد دراز مدت شروع quarterbacks. اندرسون رهبری این گروه با 49 شروع می شود; راسل — سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب این اظهارات در سال 2007 و یکی از بزرگترین پیش نویس رکود این قرن بود NFL 25 شروع می شود.

به طوری که خوب نیست اگر شما در حال تلاش برای پروژه چه روزن تبدیل خواهد شد و بر اساس داده های تاریخی.

اما به اندازه کافی با افسرده و ناراحت کننده. در اینجا خبر خوب است و به همین دلیل یک تیم نباید تسلیم در روزن که 23 و ورود به سومین نرم افزار های نجومی:

به جز راسل و کوین هیچ یک از کسانی که فوق quarterbacks در نظر گرفته شد به عنوان با استعداد — و یا به عنوان خوب NFL چشم انداز — به عنوان روزن بود و بیرون آمدن از کالج.

در حال حاضر بسیار خبر خوبی است. یک دسته برتر quarterbacks تلاش های اولیه در حرفه خود.

دو ایستادگی کردن به دلیل حرفه ای در اوایل نادانی و باید به روزن امید:

در اولین 501 پاس تلاش خود را در سالن از شهرت حرفه ای بیش از دو فصل (1985 و 1986) استیو جوان بود 63.1 رهگذر امتیاز و 53.3 تکمیل درصد با 11 touchdowns و 21 interceptions.

کسانی که تقریبا یکسان به روزن اعداد در دو فصل اول: 502 پاس تلاش 63.5 امتیاز و 54.8 درصد تکمیل, 12 touchdowns و 19 interceptions.

در حال حاضر اتمام اولین 501 عبور از Hall of Famer دن Fouts' حرفه ای از سال 1973 تا 1975. او تا به حال یک 53.7 رهگذر امتیاز (بسیار بدتر از روزن) و 47.5 درصد تکمیل (بسیار بدتر از روزن) با 14 زمین نشستن کامل هواپیما می گذرد و 29 interceptions.

نگه داشتن در ذهن است که رهگذر اعتبار و تکمیل درصد کمتر بود در آن دوران است.

آنچه روشن است این است که دلفین ها تصمیم گرفت که آنها نمی تواند پروژه روزن که خود را حق رای دادن کارفرمایی. فراتر از آن, وجود دارد, واکنش های داخلی با برخی از پایین بر او و دیگران اشاره کرد که روزن بهبود در تمرین فصل گذشته و هنوز هم اعتقاد دارم که او می تواند تبدیل به یک دارایی.

انصاف در آن به مراتب بیش از حد به زودی به قاضی او را خاموش 13 شروع می شود برای آریزونا و سه برای دلفین ها.

اما حتی با Tagovailoa به وضوح دلفین ها' کارفرمایی آینده آن را خیلی دیر نیست برای روزن به بازسازی ارزش خود را و تبدیل شدن به یک کالای با ارزش است — یا به عنوان یکی از NFL را بهتر پشتیبان گیری به طور بالقوه در سال 2021 و یا به عنوان یک تجارت تراشه که می تواند خالص چیزی مطمئنا بدتر از دوم و پنجم سرآمد میامی معامله می شود اما بهتر از گفتن یک هفتم طفیلی.

محرومیت یک چرخش متناوب به کار خود آن را به شدت تردید دلفین ها را انتخاب کنید تا 2022 سال پنجم گزینه برای روزن تعدادی که تعیین نشده است.

برای دیدگاه quarterbacks گرفته شده در 10 صفحه از 2017 پیش نویس تا به حال $24.8 میلیون سال پنجم گزینه است.

میامی پرداخت نمی شود مگر اینکه چیزی دیوانه و پیش بینی نشده اتفاق می افتد.

اما هنوز هم وجود دارد امید روزن.

و در هر زمان روزن یا هر کس دیگری احساس dispirited مورد 502-تصویب NFL بدن از کار فقط با نگاه کردن به جوان و Fouts و درک کامل داستان در سال 2018 پیش نویس را 10th کلی انتخاب نشده است نوشته شده است.

در اینجا ما دوشنبه قطعه در یک جایزه معتبر برای احترام سابق دلفین مربی.

در اینجا من دوشنبه UM 6-بسته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب