Telegram یک راه سرگرم کننده برای پرش به چت گروهی

اگر چه تلگرام نبود قادر به خلاصه ما برای بهترین رمزگذاری نرم افزار پیام آن را به به من به صورت پیام تشکر به خ

توسط PATRIS-MUSIC در 9 خرداد 1399

اگر چه تلگرام نبود قادر به خلاصه ما برای بهترین رمزگذاری نرم افزار پیام آن را به به من به صورت پیام تشکر به خود همیشه در حال گسترش لیست از ویژگی های است. این نرم افزار حتی باعث پریدن به چت گروهی سرگرم کننده و آسان اجازه می دهد شما را به مجموعه یک میانبر صفحه نمایش مورد علاقه خود را تلگرام موضوعات.

برای اضافه کردن یک گروه چت به صفحه اصلی خود را باز چت و با انتخاب گروه آیکون در گوشه بالا سمت چپ (اگر وجود دارد هیچ آیکون آن خواهیم بود که دو حرف اول نام گروه). را انتخاب کنید دکمه منو در گوشه بالا سمت راست را انتخاب کنید و "اضافه کردن به صفحه اصلی." را انتخاب کنید "اضافه کردن" در اعلان و آن. هنگامی که شما بازگشت به صفحه اصلی شما را ببینید آیکون جدید. فقط آن ضربه بزنید به پرش به سمت راست به شما گروه چت!

البته این ویژگی است که تنها در دسترس در آندروید به عنوان سیستم عامل iOS را پشتیبانی نمی کند این نوع از صفحه نمایش میانبر برای برنامه های شخص ثالث.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ شروع حرفه ای شما با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش, تصویر, تصویر, GIF, توسط Jon شوالیه/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن