G تیم لیگ begs سوال: چه می شود اگر ؟

2020 دبیرستان استخدام کلاس لود با استعداد و معمولی آبی-خون برنامه هایی مانند دوک کنتاکی و کارولینای شمالی فرود

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

2020 دبیرستان استخدام کلاس لود با استعداد و معمولی آبی-خون برنامه هایی مانند دوک کنتاکی و کارولینای شمالی فرود آمد یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان بالا است. اما چهار نفر از این 20 بازیکن را انتخاب کرده اند برای رفتن به یک مسیر متفاوت برای یک سال قبل از 2021 NBA پیش نویس و پیوستن به G لیگ تیم را انتخاب کنید.

پتانسیل بالا پیش نویس میدارد Jalen سبز و جاناتان Kuminga دو خیمه بازیکنان برجسته افتتاحیه تیم. پرتاب پنج ستاره Daishen هیچ کس و اشعیا تاد و نخبگان بازیکن بین المللی کای ستو و این مسلما با استعداد ترین جوان گروه از بازیکنان برای پیوستن به یک تیم در حافظه اخیر است.

"من فکر می کنم ما بالقوه است که از طریق سقف به دلیل چگونه جوان ما هستند" تاد گفته ورزشی یاهو. "ما مانند اسفنج در حال حاضر و ما یادگیری بازی NBA اوایل این بسیار مفید است برای ما. من فکر می کنم پایین خط این تیم می تواند به یاد چیزی بزرگ است. این اولین از نوع خود است."

شده اند وجود دارد دیگر بزرگ, کالج, استخدام در کلاس های چند سال گذشته رهبری صهیون ویلیامسون دوک کلاس که در آن چهار نفر از این 10 بازیکن برتر انتخاب شیاطین آبی بیش از دیگر برنامه ها است. در سال 2016 جان Calipari و کنتاکی به حال شش بازیکن در آینده و هر یک از آنها را با پنج ستاره استخدام. برای آینده 2020-21 فصل هر دو ایالت کارولینای شمالی و کنتاکی, عالی, استخدام, کلاس آینده. تار, پاشنه, چهار مک دونالد همه آمریکایی ها به پیوستن به تیم ملی و Wildcats دو پتانسیل قرعه کشی میدارد ضربه فیلم های پورنو کار در بوستون و ترنس کلارک.

"اگر ما می تواند بازی هر تیم کالج, این سال, من می خواهم به بازی کنتاکی" سبز گفت Yahoo Sports. "من عاشق رفتن در برابر [بوستون] و آنها بسیاری از بازیکنان خوب در آینده این سال است."

در زیر ما یک نگاهی به پنج بالا استخدام کلاسها در چهار سال گذشته و چگونه آنها را در مقایسه با استعداد در این G لیگ تیم را انتخاب کنید.

Zion Williamson (1) and RJ Barrett (5) of the Duke Blue Devils react against Syracuse during the 2019 ACC men's basketball tournament on March 14, 2019. (Streeter Lecka/Getty Images)
صهیون ویلیامسون (1) و RJ Barrett (5) از دوک آبی شیاطین واکنش در برابر سیراکیوز در طول سال 2019 مسابقات بسکتبال ACC مردان در 14 مارس 2019. (Streeter Lecka/گتی ایماژ)

دوک 2018

بازیکنان کلیدی: Zion Williamson, RJ Barrett طب مایل به قرمز تره جونز

ویلیامسون یک بار در یک نسل نوع بازیکن و استعداد به نوبه خود به بازی در اطراف هنگامی که او بر روی زمین است. او شماره 1 انتخاب کنید در 2019 پیش نویس و هم تیمی اش بارت بود شماره 3 انتخاب کنید. مایل به قرمز رفت و شماره 10 به آتلانتا هاوکز و جونز پیش بینی دور اول انتخاب کنید در سال 2020 پیش نویس است.

سر به سر ترکیب هیرو خیلی حتی بین بازیکنان در این دوک تیم و G لیگ تیم را انتخاب کنید. گارد نقطه هیچ کس بهتر است رهگذر و تیرانداز اما جونز یکی از بهترین در-مدافعان توپ در بسکتبال کالج در طول این فصل است. در 2-گارد, آن را سخت به انتخاب در مقابل سبز است. او تمام اطراف بازی بیشتر جلا از بارت و آنها هر دو اکسل سراشیبی و در حال گذار. Kuminga است بزرگتر و قوی تر بازیکن در جناح و می تواند تسلط مایل به قرمز پایین کم در ایزو شرایط. ویلیامسون در چهار برابر تاد خواهد بود تنها عدم تطابق و امکان تعویض بازی اگر این دو تیم تا کنون به بازی هر یک از دیگر.

کنتاکی 2016

بازیکنان کلیدی: ده'Aaron Fox, Bam Adebayo ملک راهب Hamidou دیللو

این یک تاریخی کلاس با تمام شش بازیکن بودن امتیاز به عنوان پنج ستاره استخدام. فاکس بالا بود و پنج پیش نویس انتخاب کنید پس از یک سال و Adebayo و راهب هر دو قرعه کشی میدارد در همان NBA پیش نویس است. این است که احتمالا یکی از ورزشی ترین, استخدام, کلاس های همیشه پر با سرعت از روباه و راهب و بلند پرواز dunks از دیللو و Adebayo.

جذاب ترین رقابت بین G تیم لیگ و 2016 کنتاکی کلاس خواهد بود در frontcourt با Adebayo و تاد. اندکی لبه می رود به Adebayo به دلیل قدرت خود را در پست اما تاد یک لبه محافظ و شروع به توسعه خود را در خارج از pick-and-pop شرایط. فاکس برنده گارد نقطه matchup بیش از نیکس (Nix) در حالی که سبز و Kuminga بیش از حد قوی هستند برای راهب و دیللو به قطع ،

De'Aaron Fox (0) of the Kentucky Wildcats dribbles the ball against the Alabama Crimson Tide during the semifinals of the SEC basketball tournament on March 11, 2017. (Andy Lyons/Getty Images)
د'Aaron فاکس (0) از Kentucky Wildcats دریبل توپ در برابر آلاباما زرشکی جزر و مد در طول نیمه نهایی SEC بسکتبال مسابقات در تاریخ 11 مارس 2017. (اندی لیون/گتی ایماژ)

کارولینای شمالی 2020

بازیکنان کلیدی: Caleb عشق بعد'Ron شارپ Walker, Kessler, R. J. Davis

اگر یکی از مربی تیم امید برای یک فصل بسکتبال کالج در این سال آن را روی ویلیامز. این ورودی کلاس همه استعداد در جهان به گرو در اوردن کارولینای شمالی از شرم آور 14-19 رکورد سال گذشته است. تار پاشنه رهبری گارد نقطه عشق و قدرت به جلو شارپ — هر دو بالا-20 بازیکن. گارد دیویس و رو به جلو کسلر هر دو مک دونالد همه آمریکایی ها. آخرین تیم به چهار مک دونالد همه آمریکایی بودند 2018 دوک استخدام کلاس و 2018, کانزاس, استخدام در کلاس.

گارد نقطه matchup در اینجا می رود به عشق. او قطعا یک بازیکن برای تماشای این سال و می تواند یکی از بهترین نقطه پاسداران در کالج بسکتبال و شنیدن آدم نقره ای تماس نام خود را در اوایل سال 2021 پیش نویس است. عشق یک بسکتبال IQ و یک بازیساز برای هم تیمی. او یک مناسب و معقول خارج بلوز و به سرعت به دفاع از هر سه موقعیت در اطراف محیط. دوباره سبز و Kuminga پیروزی در نبرد در بال. هر دو بازیکن خیلی با استعداد و قوی برای هر بازیکن در بسکتبال کالج.

Day'ron Sharpe of Montverde Academy looks on during the City of Palms Classic at Suncoast Credit Union Arena on Dec. 19, 2019 in Fort Myers, Florida. (Michael Reaves/Getty Images)
بعد'ron شارپ از Montverde آکادمی به نظر می رسد در طول این شهرستان از کف دست های کلاسیک در Suncoast اتحادیه های اعتباری عرصه on Dec. 19, 2019 در فورت مایرز, Florida. (مایکل نفره/گتی ایماژ)

کنتاکی 2020

بازیکنان کلیدی: ضربه فیلم های پورنو کار, بوستون, Terrence کلارک اشعیا جکسون, Devin Askew

مربی کال دارای شماره 1 استخدام, کلاس آینده, در سال آینده به رهبری پنج ستاره بوستون کلارک و جکسون. هر دو کلارک و Askew در اصل در سال 2021 استخدام کلاس و طبقهبندی برای پیوستن به این گروه با استعداد که به Lexington. بوستون به تازگی در زمان 1,000 عکس پس از یک تابستان تمرین به پایان رسید و شگفت آور 73 درصد است. او سال آخر خود را در سیرا کانیون دبیرستان در کنار Bronny جیمز. او یک بال بلند که می تواند به ساقه از همه بیش دادگاه است و قطعا بالا 10 انتخاب در 2021 NBA پیش نویس است. کلارک و Askew را تشکیل می دهند بقیه backcourt با گوشهء چشم در نقطه و کلارک به عنوان یک ورزشی تیراندازی گارد که نقش بالای لبه.

کلید matchup بین کنتاکی و G لیگ انتخاب تیم سبز مقابل بوستون. هر دو بازیکن آشنا هستند با یک دیگر پس از رقابت در نایک نخبگان جوان بسکتبال لیگ و با حضور متعدد ایالات متحده آمریکا بسکتبال اردوگاه های آموزشی در دو سال گذشته. آنها هر دو بلند نگهبانان که سریع در انتقال و بازی بالاتر از لبه. بوستون بهتر است 3-نقطه تیرانداز اما سبز است که یک بازیکن قوی تر که می تواند به لبه با سهولت.

Sierra Canyon's BJ Boston (3) looks on during a Hoophall Classic high school basketball game between the Dominican Knights and Sierra Canyon on Jan. 18, 2020. (John Jones/Icon Sportswire via Getty Images)
سیرا دره عمیق و باریک ضربه فیلم های پورنو کار, بوستون (3) به نظر می رسد در طول یک Hoophall کلاسیک مدرسه بسکتبال بازی بین دومینیکن شوالیه و سیرا کانیون در Jan. از 18 سال 2020 است. (جان جونز/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

ممفیس 2019

بازیکنان کلیدی: James وایزمن گرانبها Achiuwa Boogie الیس Lester Quinones

سر مربی پنی Hardaway و دستیار مربی مایک میلر کردم همه چیز انجام شده و آورده شده در بالا استخدام در کلاس به عنوان 2019-20 فصل است. متاسفانه هیچ کس تا به حال دیدم پتانسیل آنچه در این ممفیس تیم می تواند پس از وایزمن به حالت تعلیق در آمد برای 13 بازی و در نهایت در سمت چپ این تیم در ماه دسامبر. Achiuwa یکی دیگر از پتانسیل قرعه کشی انتخاب کنید در این سال کلاس پیش نویس و رهبری ببر به طور متوسط دو-دو با 15.8 امتیاز و 10.8 ریباند در هر بازی.

وایزمن بالقوه شماره 1 پیش نویس انتخاب این سال بود شماره 1 بازیکن از بیرون آمدن از مدرسه بالا است. او بسیار عالی شات بلاکر و قوی back-to-the-سبد بازی. وایزمن است که تقریبا غیر قابل توقف در خط اگر او آن عمیق است و شروع به توسعه یک بلوز. در یک سر-به-سر matchup بین وایزمن و تاد وایزمن برنده نبرد. G لیگ انتخاب تیم برنده در هر matchup با یکی از آنهایی که نزدیک تر بودن بین نقطه نگهبانان الیس و هیچ کس. الیس می توانید شلیک چراغ (اگر چه او واقعا نشان می دهد مقدار خود در سال اول در ممفیس) و سریع بازیسازی گارد. هیچ کس یکی از بهترین رهگذران در دبیرستان بسکتبال و به یاد پیشاهنگی ساق پوش, جوراب توپ در راه او می بیند دادگاه.

James Wiseman of the Memphis Tigers walks up the court during a game against the Oregon Ducks on Nov. 12, 2019 in Portland, Oregon. (Steve Dykes/Getty Images)
جیمز وایزمن از Memphis Tigers پیاده روی تا دادگاه در طول یک بازی در برابر اردک اورگان در Nov. 12, 2019 در پورتلند اورگان است. (استیو دایک/گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن