توله نوبت اول سه گانه بازی در 23 سال با تشکر از تماس از دست رفته, پخش گریز

نه زیادی رفت و مناسب برای توله شیکاگو در روز چهارشنبه 12-7 از دست دادن به Cincinnati Reds.اما آنها بهره مند از

توسط PATRIS-MUSIC در 9 مرداد 1399

نه زیادی رفت و مناسب برای توله شیکاگو در روز چهارشنبه 12-7 از دست دادن به Cincinnati Reds.

اما آنها بهره مند از یک تماس از دست رفته و یک بررسی راه گریز است که تبدیل به یک پتانسیل دو بازی را به این تیم اولین بازی سه گانه پس از 10 مه 1997.

توله اعتبار با فانتوم سه گانه بازی

با پایگاه های لود شده در هفتم زمین باز یافته توله سوم baseman کریس برایانت به نظر می رسد به پاک گیر Shogo Akiyama خط رانندگی قبل از ورود در پایه سوم به دو برابر کردن یک دونده و شلیک در سراسر الماس برای پایه اول به دو برابر کردن یکی دیگر.

رونق. نوشتن که 5-3 بازی سه گانه در scorebook. زمین باز یافته ،

یا حداقل این است که داستان چشم ما برای اولین بار به ما گفت.

آنچه در واقع اتفاق افتاده است

پس از بررسی بیشتر مشخص شد که برایانت نیست پاک گرفتن Akiyama را درایو خط. بیس بال به وضوح منعکس قبل از ورود دستکش خود را به معنی Akiyama باید رد و پویایی از بازی باید شده اند بسیار متفاوت است.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

قرمز طرفداران — از خانه بدیهی است — بلافاصله نام برای یک بررسی. با این حال این تیم پخش و ضرب و شتم نویسندگان به سرعت به اطلاع بینندگان بازی نیست reviewable تحت MLB پخش پروتکل های.

به همین دلیل آن را reviewable

در حالی که هدف از پخش است برای دریافت تماس های صحیح برخی از نقش بیش از حد بسیاری از قطعات در حال حرکت به دقت پیش بینی آنچه را که باید اتفاق افتاده بود مناسب تماس ساخته شده است در اصل.

این یکی از آن بازی می کند.

در این مورد برایانت در واکنش به خارج تماس گرفتن. او به نظر می رسد به طور مستقیم در پایه سوم داوری لری Vanover که به وضوح سیگنال را قبل از ساخت خود را در تصمیم گیری های بعدی. تا به حال Vanover حکومت آن یک زمین توپ برایانت ممکن است واکنش متفاوت یا با پرتاب خانه را به زور یا به پایه دوم به صورت سنتی دو بازی.

این امر می تواند تقریبا غیر ممکن است برای داوران به دقت تعیین نتیجه بازی. آنها احتمالا می تواند مناسب و معقول حدس می زنم اما MLB نه قبول شدن bang-bang تماس اشتباه از مقابله با خرید اینترنتی از تلاش برای حل کردن گفت: تماس بگیرید. برای صرفه جویی در وقت و پتانسیل سردرد لیگ نمی کند و حتی به تیم گزینه ای برای نقد و بررسی.

این راه گریز را تغییر می شود ؟

به احتمال زیاد نیست. با توجه به نقش نادر مانند این که در طول فصل به نظر نمی رسد مانند چیزی MLB خواهد صرف زمان زیادی برای بازسازی. البته شما به راحتی می تواند استدلال می کنند که infrequency معنی MLB باید بیشتر مایل به سرمایه گذاری زمان لازم به گرفتن این نقش منحصر به فرد درست است.

در یک دنیای ایده آل باشد. اما تا زمانی که آن را تغییر می دهد یک بازی فوق العاده اهمیت, ما نمی خواهد تعداد در MLB با توجه به تغییر.

Cubs third baseman Kris Bryant started a triple play Wednesday night... or did he? (Getty Images)
توله سوم baseman کریس برایانت آغاز یک سه گانه بازی چهارشنبه شب... ، (گتی ایماژ)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن