Cam می توانید برای باز کردن فصل جدید از Pats' راهکار

توسط Seth گالینااین ایده که میهن پرستان جدید انگلستان قرار بود به تلاش و رقابت برای یک سال با جارت Stidham در

توسط PATRIS-MUSIC در 15 تیر 1399

توسط Seth گالینا

این ایده که میهن پرستان جدید انگلستان قرار بود به تلاش و رقابت برای یک سال با جارت Stidham در کارفرمایی ساخته شده و تقریبا هیچ حس. Stidham نشان داده کمی در نظر گرفته شود صالح NFL quarterback. مگر اینکه او ساخته شده برخی از معجزه پرش, بازی, او در سال 2020 ممکن است تلف یکی از NFL بهترین دفاع است.

در حالی که Stidham آمار ممکن است نگاه خوب پس از مصرف 217 فصل جرقه بزند خود را 4-1 touchdown-به-رهگیری نسبت چیزی بود که به نظر می رسید. او تا به حال پنج big-time می اندازد به شش گردش مالی-ارزش پخش و در زمان 10 کیسه.

Stidham عبور درجه پس از حذف RPOs صفحه نمایش و طراحی rollouts شد 73.2. در میان 77 quarterbacks که وارد شده حداقل 25 درست dropbacks آخرین پیش فصل خود را درجه بود 23rd, ساندویچ بین تیلور Heinicke و کایل Sloter.

Cam Newton takes over where Tom Brady left off in New England. (AP Photo/Steven Senne)
Cam Newton طول می کشد که در آن تام بردی سمت چپ خاموش در انگلستان است. (AP Photo/استیون Senne)

بازیکنان البته می تواند به بهبود اما چیزی وجود دارد که پیشنهاد کرد که Stidham بود و ماندگار استارت.

وارد کامرون نیوتن. ما در حال حاضر می دانم که او می تواند بازی کند. فرض کنید او باقی می ماند سالم و میهن پرستان در حال گرفتن یک بازیکن با سابقه بالا-سطح بازی.

(PFF.com)
(PFF.com)

طب مکمل و جایگزین نیوتن داستان جذاب است. بر دوش با برخی از زیر متوسط گسترده گیرنده در طول سال نیوتن نگاه به صعودی بر روی هواپیما های مختلف از QB او به عنوان برنده 2015 جایزه MVP. او نمره قبولی در درست dropbacks رفت از 69.7 در سال 2012 به 72.1 در سال 2013 به 75.7 در سال 2014. او MVP سال او را دیدم از طریق شکستن در 84.2 خوب به اندازه کافی برای ششم در لیگ.

که فصل به طور منظم او با عجله برای عظیم 56 اولین فراز در تنها 135 سراسیمه. در میان بازیکنان با حداقل 100 حمل آن سال که 41.5 درصد اول-پایین رای کوتوله های بعدی بیشترین بازیکن. در سال 2015 او در راه رفتن — و یا به جای در حال اجرا — اول پایین. تمام ترکیب خود PFF درجه بود 83.9 که فصل به طور منظم.

صدمات به نیوتن در فصل بعدی. در سال 2016 شد concussed در اوایل فصل به پایان رسید و تا پاره شدن خود را روتاتور کاف بعد از آن در سال. در سال 2017 بازی حذفی مقابل نیواورلئان او دچار زانو و رباط ها و غضروف آسیب. در اوایل سال 2018 فصل خود را شانه شروع به اقدام دوباره او را از طریق درد هر هفته تا Panthers در نهایت او را تعطیل و با این تیم در خارج از حذفی شکار.

او 2019 فصل به پایان رسید و پس از تنها دو بازی به دلیل Lisfranc آسیب, اما نه قبل از او نگاه belabored تلاش برای از طریق آسیب در زمان نخست بازی برابر خلیج تمپا در 2 هفته. او PFF درجه رنج می برد. در سال 2016 2017 و 2018 او مدرج در 68.5, 66.5 و 70.9 بود. او 2019 فصل بود 48.6 در محدود عمل است.

است Cam Newton یک ضربه تعجب ؟

در سال 2018 با یک نسبتا سالم کمتر از نیمی نیوتن بود و هنوز هم باور نکردنی در اجرای بازی. در طراحی کارفرمایی اجرا می شود و یا گزینه پخش نیوتن به دست آورد تا 35.1 درصد از زمان و مجبور 0.16 از دست رفته پردازد و در تلاش سوم و ششم به ترتيب در میان مقدماتی QBs. به طور خاص در غیر گزینه نقش او برداشت اول را در 50 درصد از حمل.

در بهترین حالت در سال 2015 اکثر schemed اجرا شد و در قدرت ایفا می کند. با مایک Tolbert در این زمینه پلنگ قادر به استفاده از فربه در حال اجرا به عنوان یک بیمارستان. این به Panthers یک شماره استفاده در جعبه با کارفرمایی به عنوان توپ حامل. آنها می توانند فضای دفاع کردن و آن را به نگاه مانند آنها به طور منظم در 11 پرسنل اما واقعا آنها در یک شبه یک در حال اجرا پشت یک بیمارستان بسته است.

در سال های بعد با مسیحی McCaffrey این پلنگ شده است. بیرون رفت و بسیاری از کارفرمایی قدرت طرح و QB بوت اول شد-پایین ساز.

The Patriots در حال حاضر سنگین تحت-مرکز بازی-تیم عمل کردند و چهارم-ترین بازی-اکشن dropbacks فصل گذشته. در حال حاضر آنها می توانید اضافه کردن واقعی کارفرمایی بوت اقدام به راهکار است. به طور کلی نیوتن بوده است به طور متوسط تحت-مرکز بازی-اکشن رهگذر بود اما خوب در سال 2017, ارسال نمره قبولی از 87.3 در آن بازی می کند.

نیوتن انداخت با دقت بیش وسط که شامل سریع در شکستن مسیرهای که میهن پرستان اغلب اجرا کردن بازی-اکشن.

The Patriots در حال حاضر ما نشان داده برخی از جذاب کارفرمایی اجرا می شود زمانی که Jacoby Brissett بود و محوری در شروع نقش در سال 2017. من مطمئن هستم که توهین آمیز هماهنگ کننده جاش تیم mcdaniels لیس لغو احکام صادره ی خود را.

مخفی نیوتن بزرگترین ضعف: دقت

این پرستان نیاز نیوتن را به نفع خود به طور مداوم در dropback بازی عبور. نیوتن بوده است در لیگ به اندازه کافی بلند است که او می تواند در آمده و انتخاب کنید تا سیستم; او همچنین باید قادر به تصمیم گیری خوب. گرفتن توپ به رسیور خود را با دقت ثابت شده است به یک موضوع است.

از نظر می اندازد جدولها به صورت دقیق طی سه فصل پر (postseason شامل) نیوتن رتبه 36 در میان 41 QBs با حداقل 500 تلاش است. که در آن او به طور مداوم با شکست مواجه شده است در تلاش برای رها کردن توپ را به گیرنده دست.

بیش از آن که همان span 13.2 درصد از نیوتن می گذرد بودند جدولها به عنوان "بالا" و یا "سرنگون" هر PFF QB نمودار فرآیند. از بازیکنان با بیش از 300 می اندازد که بهتر از تنها جاش روزن ماسون رودلف و جف Driskel.

این موضوع فوق العاده ای قوس در پشت خود را هنگامی که او می اندازد. Quarterbacks و QBs مربیان همیشه صحبت کردن در مورد چرخش در اطراف به طور کامل راست ستون فقرات. با ستون فقرات راست آرنج تنها حرکت بخشی به دقت. بنابراین با نیوتن قوسی پشت او را با اضافه کردن یک ثانیه در حال حرکت ، با که گفت او یک عجیب و غریب ورزشکار در راه او ایجاد گشتاور را قادر می سازد سرعت خود می اندازد.

دقت است که ساده ترین مسئله برای تغییر در این نقطه در زندگی حرفه ای او. میهن پرستان طرفداران امید که تمام آسیب های همراه را تحت تاثیر قرار نیوتن اعداد تا حد زیادی.

میهن پرستان' جرم را مجبور به تغییر به جای نیوتن در عبور سریع بازی. در حالی که تام بردی دقت در عبور سریع بازی بود تكیه میهن پرستان نیوتن 41 دقیق ترین رهگذر در می اندازد بین 1 و 9 متری در میان quarterbacks با 100 تلاش بیش از گذشته سه فصل است. بردی به طور متوسط 4.6 سریع dropbacks یک بازی بیش از سه فصل گذشته و نیوتن به طور متوسط 2.7. کسانی که می تواند جایگزین نیوتن طراحی شده اجرا می شود که در آن او اضافه 127 انتظار می رود نقاط بسیاری در میان هر بازیکن — مهم نیست فقط QBs — از سال 2006.

در یک بخش با جوانان جاش آلن سام Darnold, Tua Tagovailoa و فرار Ryan فیتزپاتریک نیوتن به راحتی می تواند ادامه پرستان' میراث داشتن بهترین کارفرمایی در بخش. او همچنین می تواند خود را ادامه خواهد داد مارپیچ رو به پایین.

با وجود طیف وسیعی از نتایج او قطعا یک گزینه بهتر برای Pats از Stidham. او فوق العاده ای کارفرمایی با وجود تمام صدمات و برای هیجان و توانایی منحصر به فرد است که نیوتن به ارمغان می آورد ما می توانیم تنها امید ما می بینیم که کارفرمایی دوباره.

برای اطلاعات بیشتر NFL تحلیل, رفتن به PFF.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن