Buffalo Bills' الیور به اتهام مستی رانندگی در تگزاس

هوستون — Buffalo Bills دفاعی lineman اد الیور دستگیر شد در طول یک توقف ترافیک در منطقه هوستون به اتهام مستی را

توسط PATRIS-MUSIC در 28 اردیبهشت 1399

هوستون — Buffalo Bills دفاعی lineman اد الیور دستگیر شد در طول یک توقف ترافیک در منطقه هوستون به اتهام مستی رانندگی و به طور غیر قانونی حمل یک تفنگ دستی, مقامات گفت.

Montgomery County sheriff نمایندگان کشیده الیور بیش از شنبه پس از دریافت گزارش حدود 9 p. m. از کسی که رانندگی بی پروا در یک منطقه ساخت و ساز در شمال شهر در حالی که بکسل ATV در یک تریلر ستوان جیم شل از Montgomery County, پاسبان اداره در بیانیه ای گفت.

الیور شکست خورده یک آزمون هوشیاری و نمایندگان در بر داشت یک تپانچه کالیبر در کامیون خود شل گفت. تگزاس قانون منع داشتن یک تفنگ دستی در حالی که ارتکاب جرم و شل گفت: Oliver چهره یک اتهام تخطی از قانون برای داشتن سلاح هسته ای است.

ویدئو منتشر شده توسط Montgomery County Police خبرنگار را نشان می دهد افسران بررسی الیور چشم و او را در راه رفتن در یک خط و در کنار جاده قبل از قرار دادن او در دستبند.

الیور از هوستون که در آن او همچنین خود را در کالج حرفه ای. او انتخاب شده توسط لوایح بوفالو در دور اول 2019 پیش نویس است. Montgomery County سوابق لیست نبود الیور بودن در زندان صبح روز یکشنبه; هوستون کرونیکل گزارش داد که او از زندان آزاد شد پس از ارسال پیوند.

این تیم در بیانیه ای گفت که "ما با آگاهی از این وضعیت و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر."

الیور عامل بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آسوشیتد پرسtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب