دیرین کابوی کول Beasley مردد به ریختن تگزاس خانه

ساخته شده در سال 1994 دو طبقه خانه دارای یک رفت و آمد مکرر به سبک استخر با آبگرم و اسلاید. (Realtor.com)NFL جا

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399
Built in 1994, the two-story home boasts a resort-style pool with a spa and slide. <span class="copyright">(Realtor.com)</span>
ساخته شده در سال 1994 دو طبقه خانه دارای یک رفت و آمد مکرر به سبک استخر با آبگرم و اسلاید. (Realtor.com)

NFL جانباز کول Beasley که صرف هفت فصل با کابوی ها قبل از امضای قرارداد با این اسکناس در سال گذشته به دنبال برش شل از محل خود در تگزاس است. گسترده گیرنده فقط ذکر شده خانه خود را از پنج سال برای $1.2 میلیون.

ساخته شده در سال 1994 چمنی و مستغلات دهانه سه هکتار در شهرستان های کوچک از سلینا و نشسته حدود یک ساعت رانندگی از کاوبوی " AT&T ورزشگاه در آرلینگتون.

در طول اقامت خود بیسلی اضافه شده تازه رنگ پاشیده کاشی کشویی درب خانه رعیتی و یک درب مخفی که دو برابر به عنوان یک قفسه کتاب که منجر به یک بازی مخفی اتاق. در سراسر دو داستان وجود دارد که پنج اتاق خواب و 4.5 حمام و سرویس بهداشتی در نزدیک به 5000 فوت مربع.

همه چیز را بزرگتر در تگزاس و خانه گسترده فضاهای زندگی شامل دو داستان با ورود گسترده راه پله و جادار اتاق بزرگ با کف به سقف سنگ شومینه نادیده گرفته شده توسط یک سطح بالای زیر شیروانی قرار دادن.

ستون قوی خط پاسیو از پشت منجر به رفت و آمد مکرر به سبک استخر با آبگرم و اسلاید. یک زمین بازی و محوطه فنس کشی شده شرکتهای تکمیل اموال.

بومی هوستون Beasley رفت undrafted در سال 2012 پیش نویس NFL اما هنوز هم ساخته شده کابوی فهرستی به عنوان یک تازه کار و صرف هفت سال با این تیم قبل از امضای چهار سال مقابله با این اسکناس در بهار گذشته به ارزش 29 میلیون. به تاریخ او متصلب 386 پذیرایی برای بیش از 4000 متری.

فرانسیس Cavazos قهوه ای از Re/Max لیک فرانت دارای فهرست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن