Bryson DeChambeau بزرگ است -- چرا کسی پرسیدن سوال واضح?

از آنجا که من لذت بردن از بازی گلف این روزها و آن را یکی از چند ورزشی است که در عمل در حال حاضر من به تماشای ب

توسط PATRIS-MUSIC در 16 تیر 1399

از آنجا که من لذت بردن از بازی گلف این روزها و آن را یکی از چند ورزشی است که در عمل در حال حاضر من به تماشای بسیار کمی از PGA Tour به تازگی.

و -- و من به معنای واقعی کلمه بزرگ-داستان Bryson DeChambeau. و در حالی که بسیاری از ما به طور مداوم در تلاش برای از دست دادن وزن این پسر به صعود به شماره 2 در این لیست به دست آوردن قدرت و وزن.

مقدار زیادی از وزن. شما می توانید داستان گفت: او را قرار داده و در 40 پوند از فصل گذشته و بسیاری از کسانی که می گویند او اضافه کرد: "حداقل 20 پوند عضله" در طول این سفر سه ماه COVID-19 وقفه.

شما می دانید, من اغلب شنیده می شود این داستان از ورزشکاران با اضافه کردن چند پوند عضله در یک مقدار کوتاه از زمان, اما بسیاری از افراد در بدن-ساختمان کسب و کار به شما خواهد گفت که با اضافه کردن 25 پوند عضله در تمام سال بسیار دشوار است.

و این مرد 20 اضافه شده در سه ماه ؟ که مقدار زیادی پروتئین می لرزد.

این بازیکن که یک بار برنده NCAA عنوان و آمریکا تازه در همان فصل در 200 پوند است. او در حال حاضر حدود 240 و پس از پیروزی او در دیترویت آخر هفته گذشته ذکر شده به عنوان شماره 1 در این سفر در فاصله رانندگی در 323 متری.

DeChambeau همواره بحث برانگیز بازیکن در تور او را به خاطر دمدمی و نقش متفاوت تر از بسیاری از همتایان خود. همه از خود باشگاه و حتی خود را قاچ همان طول و او با استفاده از یک هواپیما نوسان است. او با نام مستعار "دانشمند دیوانه" به دلیل رویکرد تحلیلی به بازی. به عنوان یک فن از اواخر معارف نورمن من همیشه قدردانی است.

او را بدست قوی تر او می گوید: از آنجا که کار خود را با قدرت گورو گرگ Roskopf و مت, عضله, فعال سازی روش.

OK. اما بیایید برای یک لحظه.

من مطمئن هستم که حصیر برنامه خیلی خوب است اما چرا کسی این سوال تقریبا باور نکردنی سریع وزن و قدرت به دست آورید ؟

مرد اگر او نشان داد تا این روز در بهار آموزش برای لیگ بیس بال تیم با این نوع از تحول بدن اتهامات خواهد بود در مسیر خود پرواز.

من به یاد داشته باشید چند دهه پیش زمانی که sportswriters شد متهم از دفن سر خود را در شن و ماسه یا فقط پوشش برای بازیکنان بیس بال و ممکن است دلایل خود را به طور ناگهانی اعمال حضور فیزیکی. اما ما یک راه طولانی از آن روز.

PGA می گوید: این آزمون برای عملکرد داروهای افزایش, اما من می خواهم فرض کنیم کسی شناخته شده به عنوان "دانشمند دیوانه" احتمالا ممکن است دسترسی به مواد است که نمی خواهد نشان می دهد تا در یک دمای زنبیل صفحه نمایش.

من هیچ شواهد و هرگز ملاقات کرد ، من متهم هستم فقط درخواست -- این چگونه ممکن است ؟

تنها زمانی که من دیده ام سریع وزن و قدرت مثل این بودند که با ورزشکاران با استفاده از نوعی از مکمل های.

است DeChambeau انجام این کار بدون مواد شیمیایی کمک کند ؟ اگر آن را یک داستان باور نکردنی.

Bryson DeChambeau بزرگ است -- چرا کسی پرسیدن سوال واضح? در ابتدا در ظاهر NBC Sports, غربtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن