Scottie Pippen گزارش ناراضی در مورد 'تاریخ و زمان آخرین رقص'

عکس های اعتباری: تمرکز در ورزش - Getty Imagesاز Marie Claireبسیار پیش بینی 10-بخش ESPN docuseries آخرین رقص را

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399
Photo credit: Focus On Sport - Getty Images
عکس های اعتباری: تمرکز در ورزش - Getty Images

از Marie Claire

بسیار پیش بینی 10-بخش ESPN docuseries آخرین رقص را به دست آورد تن از مطبوعات مثبت برای آن هرگز قبل دیده می شود پوشش Michael Jordan نهایی قهرمانی با شیکاگو بولز. منتقدان از docuseries باید اشاره کرد که داستان ذاتا مغرضانه از آنجا که شخص انجام سرایی (اردن) نیز درگیر در فرایند ساخت آن است. یکی از جنبه های است که به دست آورد ترین بخش در میان طرفداران این تصویر از اردن هم تیمی Scottie Pippen. Pippen که صحبت صادقانه در مورد خود و زندگی حرفه ای به طور گسترده ای در نظر گرفته اردن دست راست زمانی که این دو بازی برای شیکاگو بولز. اما سری طول می کشد هدف در برخی از اختلافات بین این دو بازیکن و Pippen گزارش شده است که ناراحتی خود را با portrayer.

"آخرین رقص' تصویر می کشد Pippen به عنوان underpaid و نا امید.

در این سری اردن می گوید که Pippen بهترین هم تیمی او تا به حال و که او نمی خواهد که تا به حال به موفقیت های زیادی بدون Pippen. در عین حال این سری می کند و مشغول به چگونه نا امید Pippen احساس در مورد ساخت به مراتب کمتر از هم تیمی های خود. شایعات شایع شد که او ممکن است معامله به تیم دیگری—و Pippen تصمیم به عمل جراحی بر روی او پاره شده تاندون مچ پا تا شروع 1997-8 نجومی (که این مستند را پوشش می دهد). اردن به نام حرکت "خودخواه" از آنجا که آن را به سمت چپ بقیه هم تیمی های خود به بازی چند ماه بدون او.

در قسمت بعد یک حادثه که در آن Pippen نشسته نهایی ثانیه از یک سال 1994 نیمه نهایی بازی چون مربی فیل جکسون برداشت یک بازیکن دیگر برای نهایی بازی بسیار به شدت مورد انتقاد قرار داد—و Pippen ظاهرا هنوز عصبانی احساسات در مورد آنچه اتفاق افتاده است به عنوان به خوبی. او مدعی است که وضعیت پیچیده و احساسات خود بودند و معتبر هستند. "این یکی از آن حوادث که در آن من آرزو می کنم آن را هرگز اتفاق افتاده است" او می گوید: "اما اگر من تا به حال شانس به آن را دوباره و دوباره من احتمالا نمی خواهد آن را تغییر دهید."

با وجود بررسی و اختلاف نظر دو نفر از بازیکنان بودند که در آن زمان بودند و حداقل هنوز هم در ماه فوریه زمانی که Pippen آرزو اردن تولدت مبارک:

Pippin نیست خوشحال در مورد چگونه "آخرین رقص' معلوم شد.

Pippen به مصاحبه برای این سری بود و باید از این فرصت برای صحبت در مورد احساسات خود را از نا امیدی در مورد underpaid و کم ارزش. در پی آخرین رقصگرچه او آرام در مورد آن. افراد نزدیک به او می گویند او را "زخمی و نا امید است." و حتی Dennis Rodman, که همچنین یک همکار سابق هم تیمی آمد و به دفاع از خود.

"من آرزو می کنم او نمی دهد گه مثل من در مورد آنچه که مردم می گویند" او می گوید: (ارجاع چگونه Pippen طول می کشد انتقاد به قلب). او اصرار دارد که Pippen یکی از بهترین بازیکنان تمام دوران "اما هیچ کس تا کنون می تواند کاملا او را ببیند. او خیلی آرام بود و او همیشه ایستاده در کنار مایکل جردن."

"Scottie شد تا دستکمگرفتهشده—و بنابراین underpaid. او باید از نگه داشتن سر خود را بالاتر از مایکل جردن در این مستند," او اضافه شده است. "من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال حاضر تحقق آنچه او را از طریق رفت. بچه بود یک قهرمان در بسیاری از جهات در آن بزرگ گاو اجرا می شود."

برای داستان های بیشتر مانند این جمله مشهور, اخبار, زیبایی و مد, مشاوره زرنگ و دانا تفسیر سیاسی و ویژگی های شگفت انگیز, ثبت نام برای Marie Claire عضویت در خبرنامه.

عضویت اینجا را

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب