بن عقب: Roethlisberger بازگشت به آمار کامل در اردوگاه

PITTSBURGH STEELERS (8-8)کمپ سایت: پیتسبورگدر سال گذشته: استیلرز از دست داد ستاره کارفرمایی بن Roethlisberger

توسط PATRIS-MUSIC در 31 تیر 1399

PITTSBURGH STEELERS (8-8)

کمپ سایت: پیتسبورگ

در سال گذشته: استیلرز از دست داد ستاره کارفرمایی بن Roethlisberger در حاصل کار دو تیم از 2 هفته به دلیل آرنج راست آسیب است. در عین حال آنها به نحوی موفق به ماندن در حذفی مسابقه تا هفته های آخر با تشکر در بخش های بزرگ به دفاع گالوانیزه با ورود ایمنی Minkah فیتزپاتریک در تجارت و تکامل خارج linebackers T. J. وات و جوانه Dupree به یکی از بهترین لبه عجله tandems در لیگ.

اضافات مهم: TE اریک Ebron FB درک وات OL Stefen Wisniewski, DL کریس Wormley WR تعقیب Claypool, LB الکس Highsmith, RB آنتونی مک فارلند جونیور, WR مربی آیک Hilliard, QB, مربی مت کانادا.

مهم زیان: G رامون پرورش, NT, Javon Hargrave, LB علامت بارون, LB آنتونی Chickillo WR جانی Holton, TE نیک Vannett.

همه گیر چالش: برای اولین بار در بیش از نیم قرن استیلرز برگزار خواهد شد اردوگاه در جایی دیگر از کالج سنت وینسنت در لتروب پنسیلوانیا. تیم کار خواهد کرد از هاینز زمینه به جای. گرفتن سنج در Roethlisberger پیشرفت از جراحی آرنج مشکل است به دلیل عدم تکرار در طول سازماندهی فعالیت های تیم و minicamp. در حالی که 38 ساله جلب ستایش از گیرنده های رسمی در طول تمرینات مربی مایک Tomlin دیده نشده Roethlisberger پرتاب با چشمان خود از سپتامبر گذشته.

اردوگاه نیاز: Offseason حرکت بودند مبتنی بر ایده است که Roethlisberger را انتخاب کنید تا جایی که او به سمت چپ خاموش در سال 2018 زمانی که او برنده لیگ عبور عنوان. Ebron و Claypool اضافه شد به Roethlisberger منطقه قرمز گزینه های. خط حمله باید نگاه جدید محبوب زیر فاستر بازنشستگی و خط دفاعی را به تنظیم پس از Hargrave خروج اما قطعه کلیدی از واحد است که نگه داشته تیم رقابتی بدون Roethlisberger در محل باقی می ماند.

انتظارات: بستن پنجره در Roethlisberger ستارگان حرفه ای و استیلرز پر کرده اند تا به او ارسال کردن قوی است. هنوز پیتسبورگ نیاز به پشتیبان گیری ماسون رودلف را یک گام به جلو در اردوگاه فقط در مورد Roethlisberger را باز گشت بازدید دست انداز سرعت. دفاع باید یکی از لیگ بهترین و حتی متوسط بهبود ادبانه باید بازگشت پیتسبورگ به مشاجره حذفی.

---

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP-NFLtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de