بیایید امیدواریم که ببر-Phil 2.0 یک ارتقاء بزرگ

گاهی عاقبت است فقط بهتر است.حداقل بر روی کاغذ, قسمت 2 از تایگر وودز در مقابل فیل مایکلسون مرحله نهایی مسابقات

توسط PATRIS-MUSIC در 4 خرداد 1399

گاهی عاقبت است فقط بهتر است.

حداقل بر روی کاغذ, قسمت 2 از تایگر وودز در مقابل فیل مایکلسون مرحله نهایی مسابقات – بازی: قهرمانان برای خیریه – باید یک بهبود از اصلی است.

جنگل را با تیم سابق NFL quarterback Peyton منینگ و مربع خاموش در برابر جفت از مایکلسون و زمان NFL ستاره تام بردی در روز یکشنبه در یک سخنرانی تلویزیونی 18-سوراخ گرد است که خالص 10 میلیون دلار کمک مالی به COVID-19 امداد.

این یکی را در مراتب مختلف تن از اصل 'بازی' در آخر هفته روز شکرگزاری در سال 2018 بود که تقریبا جهانی دیده می شود به عنوان بدترین بازیکن میدان.

آخرین بار در اطراف آن فقط ببر و فیل رو برای winner-take-all $9 میلیون جایزه و ساخته شده است که به صورت جدی و زمان 4 ساعت تلویزیون. این دقیقا آنچه که بینندگان امیدوار بودند.

ترنر است پخش این رویداد و دوباره آن را ظاهرا آموخته از آن اشتباهات با ساخت این یک رویداد خیریه زیرا که نیاز به دیدن فوق العاده غنی از بچه ها حتی ثروتمندتر ؟ این شبکه همچنین تزریق برخی از سرگرم کننده با اضافه کردن بدنام زباله-صحبت منینگ و دیرین فوتبال nemesis در بردی.

در اینجا برخی از پیشنهادات در مورد چگونه به ادویه تا encore حتی بیشتر.

آنچه ما را دوست داشت:

داغ میکروفن

شنیدن ستاره ورزشکاران میکروفن می خواهم در حالی که آنها در حال رقابت است که همیشه سرگرم کننده است. به عنوان مورد در سال 2018 شد و طرفداران پیروی از بازیکنان که بدان معنی است که ما به همه بورسی ها و واکنش ها به عکس.

در حالی که مکالمه رفت و خشک در زمان بین ببر و فیل آن را هنوز هم سرگرم کننده برای شنیدن گلف بازان حرفه ای واکنش نشان می دهند و در این راه همه ما به بد رانندگی کنید. Grunts, آه, خود سرزنش.

و فراموش نکنید در مورد PG-دارای مسائل است. اجازه دهید به شنیدن برخی از کلمات بد پس از shanked درایو. نگران نباشید ترنر می bleep آن را.

زیرچشمی نگاه کردن به بازی گلف نخبگان

این حوادث تمایل به جای بسیار منحصر به فرد درجه یک دوره است که عموم مردم هرگز در هر نقطه در نزدیکی.

یکشنبه خواهد بود به عنوان آنها توپ را روی گوه آن را در مدال باشگاه گلف در حوب ساند فلوریدا 100 مایل تا سواحل اقیانوس اطلس از میامی. این دوره با کوچک و نخبگان عضویت از جمله چند PGA و LPGA بازیکنان. یکی از آنها ببر جنگل زندگی می کند که فقط چند دقیقه به دور و نقش این دوره به طور منظم.

مدال رتبه به عنوان یکی از سخت ترین دوره های آموزشی در جهان و در عین حال طرفداران هرگز به آن را ببینید چرا که میزبان هر مسابقات بزرگ. بسیار شبیه در سال 2018 هنگامی که ببر و فیل بازی سایه کریک در لاس وگاس, ما در عمق مشاهده به ندرت دیده می شود گلف جم.

Charles Barkley

او را برای دور 2! Barkley ارائه شده برخی به شدت مورد نیاز امداد طنز و اصالت را به در غیر این صورت گرفتگی پخش در سال 2018 پس از آن یک حرکت خوب برای او را به عقب.

تحویل او به یاد ماندنی و وحشیانه صادقانه را در طی این دور: "من فقط می خواهم به اجازه امریکا می دانم این است که برخی از پیش فرض گلف."

یکشنبه تفسیر را نیز شامل PGA گلف باز جاستین توماس که یک حرکت خوب چون توماس است که نه تنها کاریزماتیک اما او همچنین یک عضو در مدال و دوستان خوب با ببر.

Peyton Manning, left, and Tiger Woods will team up and face Tom Brady and Phil Mickelson on Sunday in The Match: Champions for Charity. (AP Photo/David Dermer)
Peyton Manning چپ و تایگر وودز خواهد شد تا تیم ها و چهره تام بردی و فیل مایکلسون در روز یکشنبه در بازی: قهرمانان برای امور خیریه. (AP Photo/David Dermer)

آنچه که ما نمی مانند:

Pay-per-view

شما مجبور به پرداخت $20 به تماشای آن زمان گذشته و حتی پس از خالی بیش از پول نقد بسیاری از بینندگان گفت: جریان کار نمی کند. ترنر به حق توافق برای بازپرداخت مشتریان به دلیل ویژگی های قطعی, اما تمام چیزی که در سمت چپ یک طعم و مزه بد در بسیاری از دهان افراد.

روز یکشنبه بازی را می توان به صورت رایگان (به عنوان زمانی که شما یک کابل اشتراک) on TNT, TBS, truTV یا HLN در 3 p. m. ET.

Why so serious?

ما آن را دریافت وجود دارد 9 میلیون دلار روی خط. اما آن را کشته اند و ببر و فیل به شل کردن کمی ؟ حتی فیل بستری آنها 'کلمپ up' و او وعده بیشتر بحث زباله در این زمان.

این جایی است که منینگ و بردی باید مقدار زیادی کمک کند.

آنچه در مورد زنان است ؟

آن را خیلی دیر در حال حاضر, اما دفعه بعد ما یک بازی گلف برای خیریه چرا شامل چند LPGA گلف بازان چیست ؟

LPGA بازیکن مل رید به ارمغان آورد و این تا پس از هفته گذشته, پوسته, بازی شامل برخی از نام های برتر در تور PGA.

او تا به یک نقطه. در حالی که مردان گلف تساوی بالاتر رأی تلویزیون و درایوهای بیشتر درآمد زنان بازی هرگز فرصتی برای رشد اگر آن را داده قرار گرفتن در معرض در زمان مانند این.

آنچه که ما می خواهم برای دیدن:

سمت عمل

وجود دارد وعده از طرف شرط در سال 2018 matchup اما بسیار کمی به دنبال از طریق. بدیهی است که هر طرف شرط بندی' روز یکشنبه باید بهانه ای برای کمک به خیریه از آنجا که هر چیز دیگری خواهد بود بد اپتیک.

در هر صورت این امر می تواند سرگرم کننده برای دیدن ببر چالش فیل به چند نزدیک به پین عکس پر 3s یا بردی به رقابت با منینگ برای طولانی ترین درایو. شاید ببر و فیل مبادله باشگاه (righty در مقابل چپ) و ببینید که چه کسی می تواند ضربه بهترین درایو. هر چیزی می رود. خلاق باشید.

زنده صحبت با بازیکنان

یک بازی گلف است اجتناب ناپذیر شکاف از زمان برای پر کردن در حالی که بازیکنان تعقیب کردن هر شات. بنابراین مفسران اعتصاب برخی از گفتگو با بازیکنان در حالی که آنها در حال راه رفتن.

درخواست بردی چرا او را ترک پرستان و چگونه بسیاری از بازی های او فکر می کند او را برنده با Buccaneers این سال است. مطمئنا Barkley نمی خواهد عقب نگه دارید.

ستاره های بزرگ به دنبال انسان

بردی و منینگ باید هشت سوپر باول عناوین و هشت NFL MVPs بین آنها است. آنها برتر از انسان در زمین فوتبال است.

گلف یک داستان متفاوت است. بردی ثبت شده نقص 8.1 و منینگ است 6.4. هر دو جامد اما این بچه ها خواهد بود به دور از کامل است. وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول خواهیم دید که یکی از آنها داف یک شات و یا یک قاچ به درختان است.

شاید فقط برای یک لحظه این ورزشکاران افسانه ای را نگاه کنید درست مثل یکی از ما.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن