LeBron رفتن ساسات کامل با رای گیری پروژه

LeBron James ایجاد یک سازمان جدید با هدف و نه فقط افزایش آفریقایی ثبت نام رای دهندگان و مشارکت مردم بلکه رای د

توسط PATRIS-MUSIC در 22 خرداد 1399

LeBron James ایجاد یک سازمان جدید با هدف و نه فقط افزایش آفریقایی ثبت نام رای دهندگان و مشارکت مردم بلکه رای دهندگان آموزش و پرورش و حق رای و حمایت می کند.

پروژه — بیش از یک رای است و نیازی به گفتن بلند پروازانه به خصوص برای کسی که با یک روز کار و تلاش منجر به لس آنجلس لیکرز به عنوان NBA. آن را ظریف ، در حالی که آن را نمی تواند از نظر قانونی حمایت از طرف برخی نامزد کمی وجود دارد سوال در مورد هدف نهایی است.

در انجام این کار, James مراحل بیشتر از مراقبت در مورد کسی که یا نمی خرید کفش و نزدیک به تلاش برای unapologetically زندگی می کنند زندگی خود را چگونه او را انتخاب می کند — کامل-و همه در.

"امیدوارم روزی پایین خط مردم را به رسمیت شناخته و من نه تنها برای راه من نزدیک بازی بسکتبال, اما راه من با نزدیک شدن به زندگی به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان" جیمز نیویورک تایمز گفت.

اساسا آن را مانند او چگونه روش یک لبه با غیر معمول هدف.

LeBron James 35 سال هنوز یک مرد جوان توسط بسیاری از استانداردهای. آن است که بخشی از آنچه که باعث می شود او چنین شخصیتی جذاب به تماشای. او نقل مکان کرد و به یک مرحله از زندگی است که در آن زمانی که او تصمیم به انجام کاری آن را کامل دریچه گاز در راه است که تعداد کمی از قد و قامت خود را فراموش کنه.

این فقط در هشتگهای و یا یک لبخند بهتر تماس بگیرید. خواهد تلاش های خود را بسیار از تاثیر? کسی چه می داند ؟ شما می توانید با توجه به علاقه و بدون در نظر گرفتن فشار هر چند.

In this screengrab, LeBron James speaks during Graduate Together: America Honors the High School Class of 2020 on May 16, 2020. (Photo by Getty Images/Getty Images for EIF & XQ)
در این screengrab, LeBron James, صحبت می کند در طول فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 در 16 ماه مه سال 2020 است. (عکس از گتی ایماژ/گتی ایماژ برای EIF & XQ)

شما در اب راه رفتن را به سیاست و شما مطمئن هستید برای خشم بسیاری از مردم است. اگر همه شما در مورد مراقبت از تعصب و سپس شما ممکن است نفرت خود جرات. اگر او سوئیچ احزاب سپس شما او را دوست دارم ، و کسانی که در حال حاضر او را دوست دارم او نفرت. لیکرز طرفداران استفاده می شود به نفرت او بیش از حد. در کلیولند او عاشق بود متنفر بودم پس دوست داشتم دوباره. این همه همان. او اخذ شده است هو پس از دبیرستان.

بنابراین اگر شما نمی خواهم به سمت او سپس شما می توانید سعی کنید به پاره کردن و فریاد در مورد او چگونه باید محکوم چین مانند او وزیر امور خارجه و یا چگونه خود را دست زدن به "تصمیم" وحشتناک بود و یا هر چیز دیگری.

اگر شما از دست رفته کاملا یک داستان است. در اینجا این است که یکی از بزرگترین ستاره در جهان هنوز هم در نخست خود را با شهرت و ثروت و او را در آنجا سازماندهی و استخدام سایر ورزشکاران و هنرمندان را امتحان کنید و به هم بزنید تا سیاه نامزدی رای دهندگان در انتخاب بازار — اغلب در نوسان متحده است. Draymond سبز در میشیگان. Trae جوان در آتلانتا. Skylar Diggins-اسمیت در ققنوس.

او نه فقط با ارسال یک پست. او کار بر روی دانه جزئیات چگونه به تفاوت محسوس.

این است که عمدتا که او تبدیل شده است هر چند. هنگامی که یک ستاره کودک او در حال حاضر — پس از فراز و نشیب و زیان و قهرمانی است — نزدیک شدن به زندگی با قریب به اتفاق اهداف و چشم انداز منحصر به فرد.

او را به مدرسه خود را بالا و بسیار درگیر پدر دو پسر و یک دختر است. (منتقدان می گویند او به سلامتی بیش از حد با صدای بلند خود را در بازی بسکتبال به دلیل ... خوب دوباره آنها منتقدان.)

به عنوان او گفت: او در حال نشان دادن هر چه او روش زندگی است. به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار مرد, مطمئن, اما به عنوان یک انسان از هر نژاد واقعا. نام تجاری خود را از پدر می تواند الهام بخش برای همه. آن را بیشتر قابل توجه با توجه به او بدون پدر به او نشان دهد چگونه آن را انجام داده است.

"فقط شکستن حالت که همه" جیمز گفت: cleveland Cavaliers در حال حاضر از Yahoo Sports اما پس از آن از Cleveland.com در سال 2016. "من می خواستم به بخشی از این آمار که می شکند حالت از پدران در حال اجرا در کودکان خود را. که چیزی بود که من بدیهی است که از طریق رفت. من می دانستم که از روز 1 بود که رفتن به من باشد."

بنابراین او منجر, به عنوان مثال, در راه های کوچک که بزرگ هستند. سپس او می رود و می سازد چیزهای بزرگ بیش از حد. من قول می دهم که در خدمت نمرات 3-8 شیوه ای جامع. بورس تحصیلی همکاری او کمک کرد راه اندازی بین دانشگاه اکران و محلی دبیرستان grads. همه کار با پسران و دختران باشگاه ها در همه جا به خصوص پس از برنامه های مدرسه. مقدار زیادی بیشتر.

او احاطه شده توسط اختلال عملکرد. او و مادر خود نقل مکان کرد به طور مداوم زندگی در آپارتمان های ارزان قیمت و دوستان نیمکتها. در کلاس چهارم او از دست رفته 83 روز از مدرسه به دلیل وجود دارد هیچ کس به او را در صبح است. او می داند که او خوش شانس است.

به عنوان یک بچه او از خواب یک روز از داشتن قدرت و منابع برای انجام هر کاری که او می خواست — نوع رویای تقریبا هر کس است. در عین حال هنگامی که او به دست آن او را متوقف نمی در خرید بسیاری از چیزها. او نگه داشته و خواب. او را نگه می دارد خواب. چه بعدی ؟ این است که نه فقط بسکتبال. این نه فقط پول. بهترین بازیکن ؟ بهترین پدر ؟ سرگرمی اجرایی? نیکوکار? مربی? بازیگر?

فعال سیاسی?

این اولین تاخت و تاز کردن به سیاست اما آن را قطعا اولین LeBron-به اندازه یک. او صریح در رسانه های اجتماعی اما حتی با او زیر که فقط رسانه های اجتماعی. در سال 2016 او تایید هیلاری کلینتون برای ریاست جمهوری, اما او به نظر می رسد فقط در یک تجمع.

این به نظر می رسد متفاوت است. او یک برنامه در محل برای رسیدن به یک تعریف هدف: ثبت نام و ایجاد انگیزه در مدارس به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار که تمایل به نشستن انتخابات اما می تواند تلنگر چیزهایی که اگر آنها نبود.

او می تواند با تمرکز بر آنچه که ممکن است آخرین بهترین شات در یک چهارم قهرمانی NBA یا ساختمان خود را کسب و کار و یا فقط استراحت در آفتاب کالیفرنیا.

یکی از منتقدان خود را یک بار به او گفت خفه شو و دریبل. این امکان وجود دارد که فرد را دیدم هرگز او را به آوردن آن در دادگاه سر پر از بخار.

زیرا هنگامی که LeBron James می شود دریبل او را تقریبا غیر ممکن است برای متوقف کردن.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن