بن سیمونز' انتقال قدرت به جلو لیگ گفت: "اما اگر آن را با این نسخهها کار...'

هر دقیقه Joel Embiid بن سیمونز و آل Horford مشترک دادگاه در این فصل فیلادلفیا جرم نگاه در گل و لای گیر نمره کم

توسط PATRIS-MUSIC در 30 تیر 1399

هر دقیقه Joel Embiid بن سیمونز و آل Horford مشترک دادگاه در این فصل فیلادلفیا جرم نگاه در گل و لای گیر نمره کمتر از یک نقطه در اختیار داشتن (0.98) و با فاصله از مترو نیویورک در ساعت شلوغی.

برای چند بازی در ماه فوریه مربی برت براون بر آمد "این ممکن است صرفه جویی در کار من" راه حل در حال حرکت Horford به نیمکت به تیراندازی بیشتر در طبقه. که به طول انجامید فقط سه بازی قبل از واقعیت ضربه سخت سیمونز' کمر درد تا به حال او را (به معنی Horford بود پشت در به عنوان یک استارت) و سپس آمد coronavirus و وقفه در این فصل است.

در اورلاندو برای راه اندازی مجدد و با یک کاملا سالم سیمونز (چیزی 76ers بود اگر برگشتی آغاز شده به عنوان برنامه ریزی شده در مارس) قهوه ای متمایل به خود را در فوریه ایده:

بن سیمونز شده است تمرین در چهار لرزش میلتون نقل مکان کرد و به عنوان نقطه شروع گارد و آل Horford است تضعیف به نیمکت.

بر روی کاغذ به نظر می رسد مانند نوع حرکت است که می تواند از بند باز کردن غول خوابیده است 76ers.

اما واقعیت این است که این شروع جدید پنج میلتون جاش ریچاردسون توبیاس هریس سیمونز و Embiid — بازی کرده است و یک دقیقه هم در این فصل و پس از هشت بذر بازی آنها خواسته می شود به بازی مهم دقیقه با هم برابر تیم های با کیفیت.

این یک حرکت است که در لیگ گفت: "اما اگر آن کار می کند..."

براون در معرض خطر/پاداش بالا بازی باعث می شود Sixers جالب ترین تیم برای تماشای در اورلاندو است.

اگر این می آید با هم به سرعت فیلادلفیا تهدید به میلواکی به بیرون آمدن از شرق است. یا Sixers می تواند همچنان به عنوان یک دفاع بدون جرم تیم است که می یابد خود را ترک فلوریدا پس از دور اول پلی آف.

هر دو نتیجه احساس مشروع امکان پذیر است. در پرتاب سوال در مورد چگونه فیلادلفیا را در مقابله با آنچه که اساسا طولانی ترین سفر جاده ای از زندگی خود را — مشهد ناراحت کننده بود 10-24 دور از ولز فارگو سنتر اما 29-2 در آن وجود دارد و حتی بیشتر از ناشناختهها.

قهوه ای, ابدی, خوش دوست دارد آنچه که او می بیند در یک Embiid و سیمونز خط مقدم. در اینجا قهوه ای پس از تماشای نگاه جدید برای چند شیوه (از طریق NBC Sports فیلادلفیا).

"فقط یک شیمی یک رابطه, در پیدا کردن هر یک از دیگر. فقط با بن بازی مرتب کردن بر اساس فضای داخلی از یک موقعیت بیش از آنکه اولیه توپ حامل ... شما می توانید مرتب کردن بر اساس مانند که بزرگ-big رابطه بالا و پایین اردک-ins جوئل خواهد بود ارسال شده در بن را بازی peekaboo در پایین منطقه در طرف دیگر از طبقه پایین آمده و دنباله ما پرتاب آن به جو و حاشیه اجرا خواهد مرد اردک در. و من احساس مشارکت در این رابطه است. بزرگ-big ذهنیت پیدا کردن هر یک از دیگر crazily آشکار است."

سیمونز اضافه شده:

"من احساس می کنم بسیار بالا و ضریب هوشی در دادگاه و دیدن چیزهای زیادی متفاوت است و می تواند عبور توپ خیلی خوب به طوری که یک تهدید. اما من دوست دارم بازی در که pick-and-roll وضعیت و یا انتخاب پاپ و هر آنچه در آن است. آن را فقط به ما می دهد بسیاری از گزینه های مختلف و دشوار است برای محافظت از."

حرکت سیمونز کردن توپ باز می شود تا pick-and-roll گزینه برای Sixers — میلتون (یا هریس) می توانید توپ به عنوان یک بازیساز و سیمونز می توانید یک صفحه نمایش و سپس شیرجه رفتن سخت به لبه یا محل کار در کوتاه رول و توزیع با استفاده از 6'10" قاب و سرعت. سیمونز اشاره pick-and-pop, تیم های دیگر دعا او تلاش می کند آن را. (در حالی که وجود دارد این است که یک ویدیو شناور در اطراف NBA توییتر از Simmons ضربه threes در خالی ورزشگاه با هیچ مدافعان اطراف او فکر نمی کنم برای یک ثانیه این بدان معناست که او شروع به گرفتن آنها را در بازی اجازه دهید به تنهایی آنها را ساخت.)

با این صف Embiid می تواند تبدیل به بیشتر از یک پست تا مرد که در آن او یک جانور به ثمر رساند لیگ-بهترین 1.12 امتیاز در اختیار داشتن (با حداقل 100 پست-یو پی اس از طریق NBA.com آمار). این جایی است که میلتون می شود یک تهدید او به ضرب گلوله 44.2% در گرفتن و شلیک threes در این فصل است. ترکیب که با هریس و ریچاردسون — هر دو محترم از فراتر از قوس و Sixers باید شروع پنج که به نظر می رسد به یک تهدید واقعی است. بر روی کاغذ.

انتظار سیمونز به دقیقه به عنوان اصلی توپ-کنترل و خالق با واحد دوم آن نیز باید Horford, Matisse Thybulle (تولید کننده بهترین مطالب از آمدن حباب), Furkan Korkmaz و برخی از ترکیبی از هریس و ریچاردسون. براون پیش بینی که گروه بازی سریع است.

"شما دریافت بن با توپ و شما بازی سراشیبی و شما فضا هر کس دیگری. وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که اتفاق می افتد از آن به عنوان ساده به عنوان آن برای تلفن های موبایل."

فیلادلفیا قهرمانی آرمان های ساخته شده در دفاع از آن — و که بوده است و باید نخبگان. این 76ers شدند ششم در لیگ به طور کلی در دفاع برای فصل و در حالی که میریزم بعد از این همه ستاره باید آن را در اورلاندو است. این 76ers بلند هستند و مخل به علاوه آنها یکی از بهترین بازی لبه محافظ در Embiid. به عنوان اش ساعت رفتن تا در پلی آف دفاع باید بهبود با آن است.

که دفاع را حفظ خواهد کرد فیلادلفیا در بازی. سالم و با انگیزه Embiid باعث می شود آنها را یک تهدید. این تیم که در یک تعداد انگشت شماری از پرش بر روی لبه وحشی Kawhi Leonard شات از بودن در NBA نهایی فصل پیش. دفاع می توانید آنها را به آن نقطه است.

آیا آنها به اندازه کافی جرم به پیروزی در آن بازی ؟ که یکی دیگر از سوال است.

تنها امید خود را یک گام به جلو بود بازی سیمونز کردن توپ و محدود کردن دردناک Embiid/Horford ترکیب دقیقه است. با فصل در خط برت براون اگر در نهایت بازی به Sixers بزرگترین نقاط قوت.

این که آیا آن است که به اندازه کافی پاسخ داده خواهد شد در گرما از یک فلوریدا بدنسازی در ماه آینده.

بن سیمونز' انتقال قدرت به جلو لیگ گفت: "اما اگر آن را با این نسخهها کار...' در ابتدا در ظاهر NBCSports.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب