B1G می ترساند؟ COVID-19 گزارش نه آنچه به نظر می رسد

آیا دکتر ورزشی دیرینه پن استیت واقعا اظهار می کند که تقریبا یک سوم از تمام ده ورزشکار بزرگ که مثبت برای COVID-

توسط PATRIS-MUSIC در 13 شهریور 1399

آیا دکتر ورزشی دیرینه پن استیت واقعا اظهار می کند که تقریبا یک سوم از تمام ده ورزشکار بزرگ که مثبت برای COVID-19 آزمایش کرده اند میوکاردیت، به طور بالقوه آسیب رسان، و یا حتی کشنده، التهاب عضلات در اطراف قلب؟

نه دقيقا .

این نتیجه گیری بسیار ویروسی پنجشنبه پس از یک داستان مرکز دیلی تایمز چاپ برخی از نظرات دکتر وین سباستینلی از اوایل این هفته رفت. او روز دوشنبه در برابر هیئت مدیره مدارس منطقه کالج ایالتی (پنسیلوانیا) ظاهر شد که در حال بحث در مورد ایمنی ورزش های دبیرستانی و فعالیت های دیگر هستند.

سباستینلی برای تخصص ش آورده شد، به خصوص که پن استیت بخشی از تصمیم بیگ ده برای لغو ورزش های پاییزی از جمله فوتبال بود.

جایی در ترجمه بین نشست زوم و رسانه های اجتماعی با این حال، ظرایف و چشم انداز زیادی از دست رفت و نظرات سباستینلی به یک فوتبال سیاسی تبدیل شد تا به اطراف گردانده شود.

سباستینلی در نشست زوم گفت: «وقتی به ورزشکاران مثبت COVID خود نگاه کردیم، چه علامت دار باشند و چه ن باشند، ۳۰ تا تقریباً ۳۵ درصد عضلات قلب شان ملتهب شده اند.» "و ما واقعا فقط نمی دانیم که در حال حاضر با آن چه باید بکنیم. هنوز خیلی زود در عفونت است. برخی از آن منجر به Pac-12 و تصمیم ده بزرگ به نوعی قرار دادن وقفه در آنچه اتفاق می افتد."

سباستینلی همچنین توضیح داد: «شما می توانستید یک ورزشکار سطح بسیار بالا داشته باشد که یک حداکثر VO2 بسیار برتر و خروجی قلبی دارد که به COVID آلوده می شود و می تواند حداکثر VO2 و خروجی قلبی خود را فقط 10 درصد رها کند، و این می تواند آنها را از وضعیت نخبگان به وضعیت متوسط ببرد.» "ما این را نمی دانیم. نميدونيم چقدر طول ميکشه . چیزی که ما دیده ایم زمانی است که افراد با اسکن های ام آر آی قلبی - عفونت های علامتی و بدون علامت COVID - مورد مطالعه قرار گرفته اند، سطحی از التهاب در عضله قلبی است که فقط نگران کننده است."

هر دوی آن نقل قول ها دقیق هستند.

با این حال، در طول بخش های دیگر از ظاهر یک ساعته سباستینلی به علاوه، او روشن کرد که ده بزرگ یک "ام آر آی قلبی" را بر روی هر ورزشکاری که آزمایش مثبتی برای COVID انجام داده است، اجرا نشده است.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن