'امروز تاریخ بود': تایلر استرافاسی هامایر را تسخیر کرد، خانواده اش 'جام مقدس'

باندون، اور - مه خنک که لباس های باندن تپه در شب یکشنبه آن را دشوار به تشخیص اشک در چشم فرانک Strafaci جونیور

توسط PATRIS-MUSIC در 27 مرداد 1399

باندون، اور - مه خنک که لباس های باندن تپه در شب یکشنبه آن را دشوار به تشخیص اشک در چشم فرانک Strafaci جونیور را به عنوان او ایستاده درست کردن سبز نهایی از دوره معروف به نام خانوادگی اقامتگاه. اما آنها وجود داشت، به طوری که آن را تقریبا غیر ممکن بوده است برای او به یک دیدگاه روشن از پسر کوچک خود، تایلر، در حدود 50 یارد دورتر، نما برای عکس با یکی از جایزه ترین غنائم گلف است.

با این حال پیدا کردن کلمات درست مشکلی نبود.

فرانک جونیور که در سن ۶۲ سالگي تايلر را تا مسابقه قهرمانی ۱۲۰ آماتور در ۱۲۰ امth در آمریکا به کبودی در آورده بود، گفت: «ديروز درباره تحقق روياهای يک بچه کوچک بود» که در ميان غنايم ديگر، استرافاسی ۲۲ ساله را برای اولين استادخود واجد شرايط کرده بود.

"امروز تاريخ بود"

۸۵ سال پیش، فرانک استرافاسی سر، پدر فرانک جونیور و پدربزرگ تایلر، اولین و تنها، قهرمانی USGA، لینک های عمومی آماتور ایالات متحده در سال ۱۹۳۵، در سن ۱۹ سالگی به دست آمده است. در مورد جایزه هامایر، همیشه خانواده استرافاسی را از خود دور کرده بود - اول فرانک اس آر، افسانه آماتوری که در آمریکا ۱۶ ترک خورد و بعد فرانک جونیور، یک آماتور انجام شده در حق خودش با سه آماتور ایالات متحده شروع می شود. و آن را دور از دسترس باقی ماند تا تا تا یلر، ارشد جورجیا تک بازی قدیمی ترین قهرمانی کشور خود را برای چهارمین بار، در نهایت با یک پیروزی لحظه ای 1-تا در مقابل SMU 's Ollie آزبورن در گرفتن 36 سوراخ عنوان تقلا در امتداد ساحل ناهموار جنوب غربی اورگان به خانه آورد.

تایلر هرگز پدربزرگش را ملاقات نکرد؛ فرانک سر در سال ۱۹۸۸، ۱۰ سال قبل از تولد تایلر درگذشت. حالا، اونا يه جايي رو توتاريخ يو..اي.جي.اي تقسيم مي کنن

تایلر در سخنرانی پذیرش خود، پدر پرافتخارش که در پس زمینه به آن نگاه می کرد، گفت: «این کار مرا کمی به پدربزرگم نزدیک تر می کند.

...

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب