توله مالک در MLB shutdown: 'مقیاس ضرر و زیان در سراسر لیگ مقدس'

با فصل لیگ بیس بال هنوز هم در برزخ صاحب توله شیکاگو است به حمله در برابر این ایده که همسالان خود در سراسر لیگ

توسط PATRIS-MUSIC در 14 خرداد 1399

با فصل لیگ بیس بال هنوز هم در برزخ صاحب توله شیکاگو است به حمله در برابر این ایده که همسالان خود در سراسر لیگ هستند و تنها با نشستن در انبوهی از پول است.

تام Ricketts که خانواده صاحب توله شیکاگو گفت: ESPN جسی راجرز در روز سه شنبه است که اکثر مردم از آن همه اشتباه لیگ خود را ندارد مقدار زیادی از مایع نقدی و در اینجا پول نقل قول — "مقیاس ضرر و زیان در سراسر لیگ کتاب مقدس است."

این می آید در زمانی که لیگ صاحبان و بازیکنان در تلاش برای پیدا کردن میانه در یک طرح مالی است که اجازه می دهد آنها را به راه اندازی مجدد شود. صاحبان می خواهید به پرداخت بازیکنان کسری خود را از آنچه در حال حاضر مورد توافق سرشکن حقوق خواهد بود برای یک سال 2020 فصل است. بازیکنان فکر می کنم در ماه مارس توافق برای سرشکن حقوق است که شروع و پایان مکالمه وقتی که می آید به پرداخت.

اخیرا اتحادیه گزارش شده است که مایل به تحمیل کوتاه نجومی در حدود 50 بازی در سرشکن مقادیر اما به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک گزینه هسته ای اگر لیگ و بازیکنان نمی توانند به توافق برسند.

Cubs owner Tom Ricketts says the losses around MLB are "biblical." (Nuccio DiNuzzo/Chicago Tribune/Tribune News Service via Getty Images)
توله صاحب تام Ricketts می گوید: ضرر و زیان در اطراف MLB ها "کتاب مقدس." (Nuccio DiNuzzo/شیکاگو تریبون/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

در حالی که میلیاردر در مقابل میلیونرهای مبارزه ممکن است خاموش به گاه به گاه بیشتر فن Ricketts است که ادعا می میلیاردر صاحبان نیست به خیط و پیت کردن با پول نقد به عنوان شما می خواهم فکر می کنم. لیگ اصلی بیس بال درآمد شد $10.7 میلیارد دلار در فصل گذشته (یک رکورد دیگر) با توجه به فوربس اما Ricketts ادعا نیست که آنچه در آن به نظر می رسد.

"در اینجا چیزی است که من امیدوارم که طرفداران بیس بال درک" Ricketts ESPN گفت:. "ترین بیس بال صاحبان نمی گرفتن پول از تیم خود را. آنها جمع آوری تمام درآمد آنها می توانند از بلیط و رسانه ها, حقوق و آنها را از هزینه های خود را و آنها را به همه پول از چپ به خود جنرال موتورز به صرف.

"لیگ خود را ندارد مقدار زیادی از پول نقد. من فکر می کنم درک وجود دارد که ما با ذخیره کردن و گرفتن پول و این همه نشستن در یک شمع ما جمع آوری شده در طول سال. به خوبی آن نیست. چرا که هیچ کس پیش بینی یک بیماری همه گیر. هیچ کس انتظار دارد که باید به منظور جلب کردن بر روی این ذخایر از گذشته است. هر تیم به شکل یک راه برای پلاگین سوراخ."

به عنوان بازیکن و صاحبان برخورد در آنچه که آن را به راه اندازی مجدد بازی یکی از نظرات از بازیکنان شده است که صاحبان باید باز کردن کتاب های خود را به اتحادیه بازیکنان یک دید واضح تر از چقدر پول بازیکنان تولید برای تیم خود. شانس که اتفاق می افتد در مورد به عنوان به احتمال زیاد به عنوان بازیکن پذیرش حقوق و دستمزد کلاه در دور بعدی مذاکرات دسته جمعی.

هنوز Ricketts حفظ تیم ممکن است نیاز به فروش برخی از سهام خود را برای بهبود یافتن از خاموش کردن.

"مقیاس ضرر و زیان در سراسر لیگ کتاب مقدس" Ricketts گفت. "زمان توقف کار, ناتوانی به بازی درست بود قبل از فصل آغاز شده است. ما به دنبال در 30 تیم با صفر درآمد. برای پوشش ضرر و زیان همه تیم ها رفته اند و قرض گرفته شده. هیچ راه دیگری برای انجام آن در کوتاه مدت ، در دراز مدت ممکن است ما قادر به فروش سهام برای پوشش برخی از ما ضرر و زیان اما در دراز مدت است.

تمام که می شود گفت Ricketts خانواده به ارزش حدود 4.5 میلیارد دلار و با توجه به فوربس بنابراین گریه فقیر ممکن است بیش به خوبی در این مورد است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن