بیکر: Ace Verlander کردن برای یک زن و شوهر از هفته'

جاستین Verlander این Houston Astros آس و آینده Hall of Famer خواهد شد حداقل یک "زن و شوهر از هفته" با ساعد آسی

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

جاستین Verlander این Houston Astros آس و آینده Hall of Famer خواهد شد حداقل یک "زن و شوهر از هفته" با ساعد آسیب مدیر گرد و خاکی بیکر یکشنبه اعلام کرد و Verlander می تواند حتی طولانی تر است.

این تیم را تایید کرد Verlander آسیب پس از چند روز 7-6 از دست دادن به Seattle Mariners, اما نمی توان این صدا را به گور عنوان اصلی این گزارش چندلر رم از هوستون کرونیکل گفت: Verlander بود برای این فصل است.

Verlander 37 و حاکم آل Cy جوان برنده بود MRI روز شنبه با تایید این آسیب است.

HOUSTON, TEXAS - JULY 19: Justin Verlander #35 of the Houston Astros pitches during an intrasquad game as they continue with Summer Workouts at Minute Maid Park on July 19, 2020 in Houston, Texas. (Photo by Bob Levey/Getty Images)
هوستون - جولای 19: جاستین Verlander #35 به Houston Astros زمین در طول یک intrasquad بازی به عنوان آنها همچنان با تابستان تمرینات در دقیقه خدمتکار پارک در 19 ژوئیه سال 2020 در هوستون تگزاس. (عکس توسط باب Levey/گتی ایماژ)

Verlander خود رفت و در توییتر و گفت: او را برای فصل و امیدوار به بازگشت به:

Verlander آغاز شده و در روز افتتاحیه برای Astros و تن به تن شش نوبت اجازه می دهد دو اجرا می شود و سه بازدید و قابل توجه هفت. با Gerrit کول رفتن به یانکی ها در رایگان آژانس آستروس مورد نیاز Verlander بیشتر از همیشه اگر آنها امیدوار به رفتن به یکی دیگر از سری جهانی اجرا شود. در کوتاه 60-بازی فصل حتی چند هفته به طور بالقوه می تواند تبدیل به نیم فصل و نه به سرعت.

بدون آنها شما نیاز به حتی بیشتر از لنس McCullers جونیور که در حال آمدن است خاموش تامی جان عمل جراحی و جاش جیمز که رفت به چرخش در این سال از اغل گاو یا حشم بود و توسط بسیاری به عنوان یک بازیکن برک آوت. زاک Greinke که آغاز شده و یکشنبه و سه بار مجاز قابل اجرا در 3.1 نوبت است هوستون دیگر کهنه پارچ.

Verlander در ضمن در حال تجربه چیزی جدید. او فوق العاده با دوام در سراسر زندگی حرفه ای او. او در 16 سال MLB حرفه ای او را به سقوط کوتاه از 30 شروع می شود یک بار در سال 2015. علاوه بر خود rookie فصل که فصل تنها Verlander نمی رسیدن به 200 زمین باز یافته آستانه.

ساعد مشکلات اغلب نشانه ای از آرنج مسائل که منجر به آشکار سوال: آیا او نیاز به تامی جان عمل جراحی? Verlander است که شاید MLB بزرگترین بازوی ستاره که نه نیاز تامی جان. اگر او نیاز به آن را کوتاه 2020 فصل و 12 تا 18 ماه زمان بازیابی می تواند به معنای Verlander نیست زمین دوباره تا 2022 زمانی که او می تواند 39.

او را امضا طریق 2021 با Astros ساخت 33 میلیون دلار در این فصل و آینده.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب