اپل آی فون SE (2020) بررسی

دو راه وجود دارد به توصیف طراحی آیفون SE: از یک نقطه نظر آن را یک کلاسیک به عنوان ویژگی های آن همان طرح به عنو

توسط PATRIS-MUSIC در 18 اردیبهشت 1399

دو راه وجود دارد به توصیف طراحی آیفون SE: از یک نقطه نظر آن را یک کلاسیک به عنوان ویژگی های آن همان طرح به عنوان آی فون 8 و این تقریبا همان آیفون 7 و آیفون 6 که برای ماده و آخرین گوشی که در لیست راه اندازی شد در سال 2014. پس از کمی دیدگاه های مختلف آن را به سادگی یک مورخ طراحی: جلو ناهنجاری هستند و شما لازم نیست که لبه-به-لبه صفحه نمایش نگاه کنید از زمان های همراه. و بله, بسیاری از آی فون 8 و آیفون 7 مورد را متناسب با آی فون SE (2020) فقط خوب است.

آنچه که ما می گویند عینی است که آیفون SE ساخته شده از مواد حق بیمه و اگر شما جرات استفاده از آن را بدون یک مورد آن را نازک و جمع و جور گوشی است که احساس می کند افسانه در دست است. قاب آلومینیوم و دکمه ها آمار و باید یک مقدار خوبی از سفر پشت شیشه و از آن همه مخلوط به خوبی با هم.

و آن است. به عنوان شما انتظار می رود در روز های اخیر اپل وجود دارد جک هدفون. ما نمی توانیم بگوییم که ما کاملا با آن, اما بسیاری از مردم عادت به است که در حال حاضر.

و آیا ما به ذکر این آی فون جدید SE نیز به طور کامل آب می کند ؟ این یکی دیگر از نادر در $400 گوشی هنوز SE پشتیبانی از یک IP68 آب و گرد و غبار و حفاظت از صدور گواهینامه به این معنی است که شما می توانید با غوطه ور کردن آن در آب برای مدتی بدون گوشی در رنج هر گونه آسیب است. مناسب برای کسانی که به استخر تابستان احزاب برای خوشحال زمانی که coronavirus محو دور و به صورت انفرادی حمام خوانندگان.

چهره ID ممکن است در آینده اما آیفون SE استفاده نمی کند پیچیده سیستم تشخیص چهره از حق بیمه اپل و به جای متکی به خوبی اسکنر اثر انگشت قرار گرفته است درست در مقابل و در دسترس آسان برای انگشت شست خود را.

ما استفاده نمی شود چنین سنتی اسکنر اثر انگشت برای مدتی در حال حاضر و ما فراموش کرده بودم که چقدر سریع و راحت آن است. به خصوص در حال حاضر با این بیماری همه گیر کوروناویروس است که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک به طوری که اغلب ما واقعا می تواند درک است که Touch ID در آیفون SE این نسخهها کار میکند بدون نیاز به ماسک و آن را فقط سریع و راحت است.

ما همچنین باید بگویم که حتی اگر لبه-به-لبه صفحه نمایش آینده در سمت آندروید از چیزهایی که آنها می آیند با اثر انگشت تعبیه شده در صفحه نمایش. حتی سریعترین در صفحه اسکنر اثر انگشت به عنوان سریع و راحت به این خوبی یک سنتی است. کار خوب اپل!


دوربین


آیفون SE می آید با آنچه که اپل خواستار "بهترین تک-سیستم دوربین تا کنون در آی فون" به این معنی است که این شرکت در نظر این دوربین بهتر از یک بر روی آی فون XR.

برای روکش کردن مشخصات شما یک دوربین 12MP دوربین اصلی در پشت گوشی و این ویژگی تثبیت کننده تصویر نوری در حالی که در کنار نرم افزار پشتیبانی هوشمند جدید HDR گزینه برای رنگ های غنی در عکس. در مقابل شما یک 7MP دوربین.

عکس از دوربین اصلی نگاه بزرگ. SE ممکن است زرق و برق دار ویژگی های مانند حالت شب و یا توانایی زوم دور و در عین حال هنوز هم آن قطاری از تصاویر زیبا با بسیار خوش رنگ است که تقریبا همیشه نگاه خوب است.

آن را نیز پشتیبانی از حالت عمودی که در تار پس زمینه و برگ فرد در تمرکز. جالب است که آن کار نمی کند, با حیوانات خانگی و حیوانات آن را تنها مجموعه ای برای کار با مردم است. اپل با استفاده از یادگیری ماشین به ایجاد یک نقشه عمق برای پرتره عکس های و بسیاری از زمان آن را نشانی از یک کار بسیار خوب است اما عدم وجود یک دوربین ثانویه به معنی عمق نقشه است که به عنوان دقیق که در دو دوربین گوشی هایی که با استفاده از تفاوت های کوچک در چشم انداز بین دو دوربین برای درک عمق بهتر است (بسیار شبیه به ما دو چشم است که ما با استفاده از به قاضی عمق در زندگی واقعی).

عکس های سلفی نیز به نوبه خود بسیار خوب است و شما باید یک مقدار خوبی از محدوده دینامیکی و لکه های روشن در عکس سوخته دریافت نمی کردن به عنوان بسیاری از گوشی های مقرون به صرفه. همچنین شما می توانید پشتیبانی از حالت پرتره در حالی که با استفاده از دوربین جلو.

هنگامی که نور می شود کمیاب, آی فون SE است که هنوز هم قادر به ضبط خوب به دنبال عکس. آن است که تنها در تاریکی کامل زمانی که گوشی های دیگر با اختصاص حالت شب واقعا ایستادگی کردن و جنوب شرقی است و نه فقط قادر به گرفتن یک عکس قابل استفاده.

اپل مدت طولانی است که استاندارد طلا برای ضبط ویدئو در گوشی های هوشمند و آیفون SE طول می کشد تا قدرت آن به بودجه قیمت است که بسیاری از افراد می توانید استطاعت. تصویری با کیفیت از آن به نظر می رسد فوق العاده خوب (شما می توانید ضبط تا 4K60) به ویژه هنگامی که شما مقایسه آن در برابر دیگر گوشی در محدوده قیمت خود را. تثبیت کننده ویدئو, محدوده دینامیکی جزئیات بدون محدودیت در فیلمبرداری با کیفیت 4K زمان سریع و خودکار قابل اعتماد-با تمرکز و آخرین اما نه کم قوی برنامه ها در iOS است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط فیلم خام برای علاقه مندان واقعی را این, کوچک, آی فون, بهترین, بودجه, دوربین فیلمبرداری شما می توانید خرید.

یک نکته وجود دارد هر چند, و آن را به عمر باتری. ما بحث بیشتر در مورد که بعد از ضبط ویدیو 4K تمایل به تخلیه باتری مانند دیوانه و تلفن نمی آخرین طولانی است.

صوتی و کیفیت تماس


در صوتی سمت شما دارای دو بلندگو با راه اندازی سخنران اصلی در پایین گوشی و دیگر سخنران واقع در واضحی. این دو ترکیب ارائه صدای مناسب و معقول اما نه به خصوص با صدای بلند است و ما بزرگترین شکایت.

همراه هدفون EarPods نوع که نمی رفتن در کانال گوش خود اما به جای "نشستن" در گوش خود را. این دارای این مزیت است که آنها مزاحم نشوید گوش خود را به راحتی و شما به راحتی می توانید آنها را می پوشند برای ساعت ها در پایان. جنبه های منفی از چنین طراحی شده است که شما نمی توانید مهر و موم تنگ است که بدان معنی است که در خارج سر و صدا از طریق و برای برخی از مردم EarPods فقط کاملا مناسب و تمایل به لغزش از گوش (ارادتمند شما یکی از آنها است). کیفیت صدا از آنها کاملا مناسب و معقول است, اگر چه, و شما باید یک میکروفون در خط بنابراین شما می توانید آنها را به صورت ویدئو کنفرانس بیش از حد.

ما نیز تا به حال صفر مسائل با تماس با کیفیت. شما یک مقدار خوبی از حجم در خروجی صدای گوشی و تماس گیرنده در انتهای دیگر خط گزارش از شنیدن ما به وضوح و بدون هر گونه مسائل.


نرم افزار و عملکرد


اگر وجود دارد یک منطقه که در آن آی فون جدید SE له رقابت که به عملکرد. اپل A13 Bionic تراشه در داخل آن است که سریعترین پردازشگر جهان نه تنها در زمینه $400 گوشی های. این جهان سریع ترین تراشه دوره است. داشتن چنین یک مقدار باور نکردنی از قدرت در 400 دلار بسته است بی سابقه. اپل می تواند به راحتی استفاده می شود قدیمی تر اپل A12 تراشه و هنوز هم فروش میلیون ها جدید SE اما بسته بندی آن را با A13 بدان معنی است که این گوشی را دریافت کنید و حتی دیگر پشتیبانی نرم افزار است و به احتمال زیاد به ماندن تا به روز برای حدود 5 سال است. می آید که در تضاد کامل با گوشی های آندروید در این محدوده قیمت است که معمولا یک یا دو به روز رسانی عمده و به سرعت خود را از دست دادن ارزش.

بنابراین آنچه در مورد سرعت که A13 تراشه? ما باید اجرا شود ما مجموعه ای از معیار عملکرد زیر و به شما اطلاع می دهد که این تراشه به خصوص سریع برای بازی به سادگی به این دلیل که آیفون SE کمتر پیکسل به فشار ها و بازی ها فقط بر روی آن پرواز.

البته شما باید از جدیدترین نسخه iOS اینجا iOS 13. ما در واقع پیدا کردن قطعات از iOS تجربه بهتر در این آیفون SE. به عنوان مثال به جای ناشیانه برای رسیدن به گوشه بالا سمت راست بر روی گوشی های بزرگتر را به مرکز کنترل در اینجا شما فقط کش رفتن از پایین بسیار راحت تر حرکت.

3D Touch از بین رفته است


یکی از چیزهایی است که از دست رفته است 3D لمسی. این فن آوری ساخته شده است که اولین آن در آیفون 6s در سال 2015 نمی گرفتن و آیفون XS سری گذشته یکی شامل آن است. 3D لمس بود و در واقع یک لایه اضافی در صفحه نمایش است که به اپل توانایی تشخیص بین یک به طور منظم فشار دهید بر روی صفحه نمایش و مطبوعات با نیروی اضافی. شما می توانید آن را به عنوان مثال بر روی صفحه کلید سخت با فشار دادن آن آن را تبدیل به یک صفحه لمسی به صورت دقیق انتخاب کنید. با آن رفته همان فعل و انفعالات در حال حاضر اتفاق می افتد با آنچه که اپل تماس لمسی لمسی و یا به سادگی یک فشار طولانی بر روی صفحه نمایش.

اگر شما شده اند با استفاده از iOS در حالی که همچنین شما متوجه خواهد شد که یک نمونه iOS تعامل طولانی مطبوعات در اطلاع رسانی به گسترش آن شما کار نمی کند در آی فون SE. آن را فقط به یک تناقض عجیب و غریب برای این گوشی و البته این یک معامله شکن, اما هنوز هم ارزش دانستن است.

عمر باتری


آیفون SE همراه با یک 1,821 میلی آمپر, باتری, به همان اندازه بر روی آی فون 8.

ما روزانه با استفاده از آی فون SE عمر باتری از محدوده نوع از خوب به بد. در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم باعث می شود تفاوت در تجربه: اگر شما از آن استفاده نمی به شدت و فقط فهرست وب سایت های رسانه های اجتماعی و متن کمی بدون نگرانی آن را به شما از طریق روز به طور متوسط. عالی نیست اما قابل اجرا است. اگر شما در حال تماشای یک کمی بیشتر ویدئو و یا بازی و سپس شما را در برای تعجب تند و زننده: شما ببینید تخلیه باتری در هیچ زمان و شما را مجبور به اجرا و به دنبال یک پریز برق و یا باتری بانک.

جدید ما PhoneArena تست باتری نشانی از یک کار بزرگ ارائه اعداد بنابراین شما به راحتی می توانید مقایسه SE در برابر رقبای خود. ما اندازه گیری سه اجزای مختلف: مرور یوتیوب پخش ویدئو و بازی های 3D پس بیایید از طریق آی فون SE عملکرد باتری در هر یک از این آزمون.

ما اولین و سبک ترین آزمون مرور یک آیفون SE به ثمر رساند زیر متوسط اما نه وحشتناک. این نشان می دهد که شما می توانید کار در اطراف است که کوچکتر باتری اگر شما از آن استفاده نمی به شدت.

شروع پخش فیلم در یوتیوب, اما و باتری می شود تخریب در هیچ زمان. این است که واقعا شرم آور: SE بدترین گوشی که ما تست شده اند در چند سال گذشته وقتی که می آید به یوتیوب پخش ویدئو.

و در حالی که SE نمرات فوق العاده بالا در عملکرد ما بازی تست و آن را فوق العاده سریع تلفن است که اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی مانند PubG, Fortnite و ندای وظیفه در حداکثر تنظیمات شما احتمالا نمی خواهد بود قادر به بازی برای یک زمان طولانی. مشکل این است که بازی های 3D نیز تخلیه باتری مانند دیوانه فقط یک نگاهی به این نتایج در نمودار.

SE کشتی با 5W شارژر در جعبه همان یکی است که ما تا به حال در اپل برای سال. که با توجه به این که حتی $700, آی فون, 11 می آید با همان آهسته شارژر اما با این وجود در یک مقایسه بسیار سریعتر شارژ آجر شامل حتی بسیار ارزان تر گوشی های آندروید.

شارژ SE با آن 5W شارژر با یک ابدیت یا به طور دقیق 2 ساعت و 30 دقیقه.

خوشبختانه آیفون SE پشتیبانی از شارژ سریع بیش از حد در سرعت های تا 18 وات. به استفاده از آن, شما نیاز به خرج اضافی و خرید یک USB Power Delivery سازگار شارژر سریع. ما با استفاده از 18W اپل شارژر و آن را یک تفاوت بزرگ به خصوص برای شارژ تا حدود 70 درصد به 80 درصد است. نسبت به پایان چرخه شارژ و بهینه سازی شارژ گزینه تبدیل شده و این کند و آن را به نزدیک به دو ساعت به صورت کامل و 100% شارژ. این گزینه وجود دارد برای محافظت از سلامت باتری در دراز مدت اما شما همچنین می توانید آن را خاموش و در آن صورت شما می توانید یک 0 تا 100% شارژ در حدود یک ساعت و نیم.

نه تنها این, اما آن را نیز پشتیبانی از شارژ بی سیم است که فوق العاده زیبا برای بودجه تلفن. کمی اگر هر 400 دلار گوشی های پشتیبانی از شارژ بی سیم, پس آی فون SE است که پیش از بسته در این زمینه است.

بهترین آیفون SE جایگزین

در حالی که آی فون SE رتبه زیر میانگین عمر باتری و صفحه نمایش خود را فقط نه کاملا به عنوان قابل توجه به عنوان در برخی از گوشی های دیگر روشن است که با یک گل سرسبد درجه عملکرد و یک دوربین بزرگ در هیئت مدیره آن را به فروش در میلیون ها نفر و برای یک دلیل خوب.

اما اگر شما به دنبال برای بهترین جایگزین وجود دارد یک زن و شوهر از گوشی ها با توجه به ارزش.

بهترین آیفون SE جایگزین:

  • Samsung Galaxy S10 - در قیمت 600 دلار (اما اغلب فروخته شده کمتر از طریق تخفیف) این S10 بهترین جایگزین شما می توانید خرید. آن را به طور مشابه یک گوشی جمع و جور و اما آن می آید با یک مدرن لبه-به-لبه طراحی و کاملا زرق و برق دار, صفحه نمایش AMOLED است که به مراتب بالاتر از کیفیت شما در SE. همچنین می آید با یک مقدار بیشتر از همه کاره سیستم دوربین که شما باید یک کار بسیار جامد دوربین اصلی و سپس یک 2X زوم لنز تله و فوق العاده گسترده ای تیرانداز علاوه بر آن پشتیبانی از حالت شب.
  • Samsung Galaxy S10e قیمت 500 دلار (یا کمتر از طریق تخفیف) این فوق العاده جمع و جور گوشی ارائه می دهد زندگی بهتر باتری نسبت به SE بهتر صفحه نمایش با کیفیت و به همین ترتیب بزرگ و یا حتی بهتر از دوربین. شما فوق العاده گسترده ای از اهمیت است که از دست رفته است در جنوب شرقی بیش از حد.
  • گوگل صفحه 3a - قیمت کمتر از 400 دلار در, این گوشی رقیب آیفون پا به پا در کیفیت دوربین و صافی عمل کرده است اما در اواسط محدوده تراشه و به هیچ وجه نزدیک به عنوان سریع. به علاوه آن را یک سال در حال حاضر و آن را نمی توان به روز رسانی برای یک مدت طولانی, اما از آن است که استفاده از آمدن در اندازه XL است که عمر باتری بزرگ و اشتها آور قیمت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن