زیدان را 'شور' بازسازی به عنوان فوتبال به زبان انگلیسی نزدیک بازگشت

لندن (AFP) - لیورپول مدیر Jurgen Klopp نمی توانید صبر کنید برای زبان انگلیسی فوتبال, بازگشت پس از سه ماه اخراج

توسط PATRIS-MUSIC در 13 خرداد 1399

لندن (AFP) - لیورپول مدیر Jurgen Klopp نمی توانید صبر کنید برای زبان انگلیسی فوتبال, بازگشت پس از سه ماه اخراج به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و وعده داده شده به جشن لیگ برتر عنوان در سبک زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار.

لیورپول فقط دو برنده دور از تامین امنیت خود را برای اولین بار عنوان قهرمانی لیگ در 30 سال.

لیورپول برگزار شد فرمانده 25-نقطه سرب بیش از منچستر سیتی که بازی متوقف شد در ماه مارس ،

تیمهای مردان می تواند حتی پرچ عنوان با پیروزی در بازی اول خود بازگشت اگر شهر دست به آرسنال در یکی از دو بازی به جای برنامه ریزی شده در ژوئن 17, قبل از اولین دور مسابقات آخر هفته زیر.

"من از دست رفته آن را بسیار غیر قابل باور است," زیدان به بی بی سی گفت.

"من می دانم که آن را مهم ترین چیز در زندگی است اما من به شور و شوق. من امیدوارم که مردم به دنبال به جلو به این دلیل ما هستند."

پس از یک انتظار طولانی برای برنده شدن در لیگ برتر لیورپول چهره ضد اوج از انجام این کار در مقابل خالی می ایستد با تمام باقی مانده 92 بازی لیگ به بازی در پشت درهای بسته.

یک سال پیش به روز دهها هزار نفر از طرفداران ریخت و بر روی خیابان های اطراف لیورپول برای جشن ششم جام اروپا برنده شوید.

و Klopp اصرار وجود دارد خواهد بود یک رژه به مناسبت عنوان, حتی اگر آن است که چند ماه پس از لیگ به دست آورد.

"اگر ما تبدیل به قهرمانان هر جشن ممکن است ما به عنوان یک تیم داخلی و با همه حامیان ما در این لحظه ما مجاز به انجام این کار دوباره," او اضافه شده است.

"من قول می دهم که اگر آن اتفاق می افتد وجود دارد خواهد بود یک رژه و همچنین. هر زمان که. چه کسی اهمیت میدهد! ما تنها نیاز به یک روز زمانی که همه قادر به آمد و پس از آن ما خواهد انجام دهد."

تیمهای مردان نیز به خوبی در دوره رکورد به سر و صدا امتیاز چوب خط حساب کردن در لیگ برتر تعیین شده توسط Manchester City که ثبت نام 100 دو فصل پیش.

لیورپول در حال حاضر متصلب تا 82 امتیاز با 27 هنوز هم برای بازی و تیمهای نمی خواهید برای دیدن هر گونه کاهش نسبت به پایان مبارزات انتخاباتی.

"آن را به خوبی در مورد آن فکر می کنم اما ما هنوز قهرمان نشده است و ما می دانیم که" او گفت:. "ما می دانیم که ما نزدیک هستند اما نزدیک وجود ندارد. وجود 27 امتیاز باقی مانده برای ما و ما سعی خواهیم کرد همه چیز را به همه آنها را.

"ما هنوز قهرمان. ما باید به بازی فوتبال و ما باید آنها را به نفع خود.

"ما نمی خواهیم برای جلوگیری از برنده شدن پس از دو بازی و یا هر آنچه در آن است. من نمی دیدن نتایج در ستاره ها نوشته شده است; ما باید به کار واقعا سخت است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب