Aaron Rodgers انتظار هکرها به حرکت در از او در نهایت مصرف تکیلا زمانی که اردن عشق فراخوانده شد

Aaron Rodgers رفت و به عمق بیشتری در واکنش هنگامی که Green Bay Packers پیش نویس اردن در دور 1 و آن را ریخته و

توسط PATRIS-MUSIC در 7 مرداد 1399

Aaron Rodgers رفت و به عمق بیشتری در واکنش هنگامی که Green Bay Packers پیش نویس اردن در دور 1 و آن را ریخته و نور بیشتر در طرز فکر برانگیز انتخاب کنید.

به علاوه آن را به ما بینش در راجرز انتخاب نوشیدنی زمانی که همه چیز کمی عجیب و غریب است.

به طور معمول یک اسکاچ مرد راجرز گفت NFL رسانه Kyle Brandt است که او به تماشای این پیش نویس از نزدیک perked تا زمانی که هکرها معامله تا چهار میدارد تا شماره 26 به طور کلی ... و سپس رسیده برای بطری تکیلا زمانی که عشق بود انتخاب کنید.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

"من گفتم:" اوه, عجب, OK,' " راجرز گفت Brandt برای اولین قسمت از یک آینده Ringer/Spotify در پادکست. "من دوست دارم اسکاچ اما من شده است با نوشیدن جرعه جرعه آب لیمو به تازگی به عنوان به خوبی. و هنگامی که من کردم که متن [که عشق بود انتخاب کنید] من رفتم به شربت خانه من ریخت خودم در مورد چهار انگشت [تکیلا] و من می دانستم که قرار بود به یکی از آن شب ها که در آن مردم شروع به تلفن."

راجرز گفت: پاسخ خود را به مردم خواستار شد: "آره من خوب است." او اعتراف کرد او نبود "وجد" و با انتخاب به جای امید برای یک گیرنده گسترده. اما با رسیور رفتن هیئت مدیره از سه نفر از پنج قبلی میدارد که منجر به کجا خلیج سبز فرود آمد که موقعیت خشک شد. دیگر هیچ wideouts رفت و در دور 1.

راجرز در مورد عشق صحبت کرد ورود با Green Bay رسانه های این offseason اما در غیر این صورت باقی ماند تا از کانون توجه است. آنچه او گفت Brandt در مورد آنچه که او انتظار دارد به آشکار شدن بیش از چند سال آینده جذاب بود.

Aaron Rodgers انتظار هکرها به حرکت در از او در نهایت

Brandt خواسته راجرز در پیگیری سوال به عشق چگونه دو بار MVP انتظار دارد این وضعیت به بازی دو سال پایین جاده. آنها یا باید به حرکت از راجرز Brandt پیشنهاد کرد یا نه فقط بازی خود را در سال 2020 دور اول انتخاب کنید.

راجرز نمی دریغ به نشان می دهد که خلیج سبز در نهایت جایگزین او خواهد شد به عنوان استارتر با عشق در پایین جاده.

"من فکر می کنم احتمالا سابق" راجرز گفت. "است که احتمالا آنچه اتفاق می افتد بر اساس شرایط اطراف همه چیز.

"فقط نگاهی به این حقایق: آنها داد و ستد است. آنها پیش نویس او. من می خواهم می گویند که آنها او را دوست دارم. آنها می خواهند به بازی با او."

Aaron Rodgers said he expects the Green Bay Packers to move on from him before he's ready to stop playing. (Photo by Harry How/Getty Images)
آرون راجرز گفت که او انتظار دارد به Green Bay Packers به حرکت در از او را قبل از او را آماده برای متوقف کردن بازی. (عکس از هری چگونه/گتی ایماژ)

به طور طبیعی در پیش نویس بعد از آن آسان بود برای بسیاری از به بلافاصله به موازات راجرز خود پیش نویس تجربه گرفته شده و پس از بسته بندی ساخته شده از پلی آف با Brett Favre در QB.

راجرز گفت: این وضعیت یک "محیط های مختلف" به عنوان یک نسل پیش rookies اغلب نشسته برای یک یا دو سال قبل از آنها آماده بودند به سر می برد. که نادر این روزها به عنوان دور اول QBs تمایل به دریافت عکس های خود را به بازی های قبلی.

خواسته Brandt — خرس شیکاگو فن — چگونه آن را ممکن است احساس می کنم شاید یک روز پوشیدن یک خرس یونیفرم, راجرز punted.

"آه انسان" راجرز گفت: "این سخت است تصور سمت راست وجود دارد ،

راجرز رسیده به اردن عشق روز بعد

پس از sipping خود تکیلا و FaceTiming با افرادی که او را به نام شب پیش نویس راجرز گفت او به عشق روز بعد. او گفت: او می خواست عشق به می دانم که اگر وجود دارد هر کسی که درک موقعیت او را در آن می دهد.

"من می دانم آنچه که او است رفتن را از طریق" راجرز گفت. "آخرین چیزی که شما می خواهید هر منفی در مورد تحقق یک رویای کودکی.

"من فقط به او گفتم 'تبریک ، من درک می کنم آنچه که شما در حال رفتن را از طریق. این فوق العاده هیجان انگیز است. من هیجان زده به کار با شما " که من هستم."

While the Packers made Jordan Love, middle, their first-round pick in 2020, Aaron Rodgers was at home drinking tequila. (Photo by NFL via Getty Images)
در حالی که هکرها اردن عشق میانه خود دور اول انتخاب کنید در 2020, Aaron Rodgers بود در خانه به نوشیدن تکیلا. (عکس توسط NFL طریق گتی ایماژ)

راجرز اعتراف کرد این بود که سناریوی او پیش بینی به عنوان پیش نویس آخر هفته, سقوط یک بازی فوق العاده کاسه زیر یک 13-3 فصل به طور منظم. او همچنین گفت که او می خواستم تا مطمئن شوید که ناامیدی نبود کارگردانی در عشق خود را.

"من bummed ؟ البته. که نمی شود؟" راجرز گفت. "من می خواهم به بازی حرفه ای تمام من در خلیج سبز. من دوست دارم شهر من وجود دارد. واقعا من وجود دارد زمانی که من 21 بود و من 36 در حال حاضر. تغییرات زیادی در آن زمان.

"اما من آن را دریافت کنید. من از آن کاملا واضح است و من نمی تلخ در مورد آن. آن نوع است آنچه در آن است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب