رنجرز استادیوم جدید است بوداده

تگزاس رنجرز برای اولین بار خود را با نام تجاری جدید ballpark, جهان, زندگی, پارک, این سال است. در گذشته چند ماه

توسط PATRIS-MUSIC در 7 تیر 1399

تگزاس رنجرز برای اولین بار خود را با نام تجاری جدید ballpark, جهان, زندگی, پارک, این سال است. در گذشته چند ماه آنها به اشتراک گذاشته ام یک تعداد عکس از داخل پارک و تا آنجا که جمع شدن سقف ballparks رفتن به نظر می رسد خوب است. به نظر می رسد بسیاری مانند هوستون دقیقه, خدمتکار, پارک, بسیاری از را ذکر کرده اند اما در دقیقه, خدمتکار, پارک به عنوان نسبتا جذاب پس از آن همه خوب است. بسیار وجود دارد شما می توانید با سرپوشیده ورزشگاه بیس بال.

در اینجا است که در داخل مشاهده. دوست من گفت: آن را کاملا خوب است. قطعا ضربه عرق کردن در 100 درجه تگزاس خورشید:

دیروز هر چند رنجرز توییتی عکس از نمای بیرونی از جهان زندگی پارک و که نمی توان به عنوان صبر کنید, در واقع, آن را بیش از رفته به دلیل وجود دارد هیچ چیز از مردم می خواهم به انجام بیش از جوک و عکس ها که منجر به بسیاری از جوک ها.

برای اولین بار در اینجا و تصویر است که من مطمئنم رنجرز توییتی و پس از آن حذف شده اما که بود با اینحال گرفته شده توسط بسیاری از مردم است و پس از ساخته شده در این دوره:

مسئله اصلی اکثر مردم به نظر می رسد که با آن این است که آن را نمی مطابقت بسیار خوبی با هنرمندان تفاسیر که کثیرالانتشار قبل از ساخت و ساز. این رندر برای مثال هنوز هم در رنجرز سایت:

من که هنرمندان تفاسیر تمایل به gussy مکان تا یک معامله منصفانه — آنها همیشه نشان می دهد محیط اطراف ساختمان به بیشتر های سرسبز و آرام از آنها معمولا و تقریبا همیشه وانمود کنید که هیچ وجود ندارد پارکینگ — اما این یکی به نظر می رسد به غلط مصالح ساختمانی. به طور خاص, آن را می سازد آن نگاه مانند آن نما که در آن غول تگزاس "T" است که می تواند شیشه به جای چیزی که به نظر می رسد بسیاری مانند آلومینیوم جانبداری از راه جراحی.

این است که جزئیات است که منجر به بسیاری از برشته. به شوخ طبعی:

Zing.

مثل من گفت: داخل چیزی است که واقعا مهم است و به نظر می رسد مقدار زیادی خوب است. و خواهد بود مقدار زیادی سرد برای طرفداران در بیشتر راه بیش از یک حداقل یک بار طرفداران مجاز در داخل.

من می خواهم به دانستن آنچه رفت به تصمیم گیری در آن جانبداری. چرا که یک humdinger.

Follow @craigcalcaterra

رنجرز استادیوم جدید است بوداده در ابتدا در ظاهر NBCSports.com

آخرین مطالب