6 بیشتر بازیکنان NFL انتخاب کردن خارج از فصل به عنوان COVID-19 شیوع حملات MLB

در همان روز MLB دیدم COVID-19 شیوع چندین NFL بازیکنان تصمیم گرفتند از فصل آینده.ریونز اعلام کرد روز دوشنبه که

توسط PATRIS-MUSIC در 7 مرداد 1399

در همان روز MLB دیدم COVID-19 شیوع چندین NFL بازیکنان تصمیم گرفتند از فصل آینده.

ریونز اعلام کرد روز دوشنبه که گیرنده گسترده و بازگشت متخصص د'Anthony توماس اضافه شده به تیم ذخیره لیست به عنوان یک داوطلبانه انتخاب کردن. NFL شبکه مایک Garafolo گزارش می دهد که Seattle Seahawks گارد شانس Warmack و کابوی ها گوشه ای پشت موریس canady را از دست خواهد همچنین ورزش گزینه های خود را به انتخاب کردن برای این فصل است. New England Patriots بیمارستان دنی حیاتی است و همچنین امید بستن به خارج با توجه به نماینده او. به عنوان پرستان گارد Najee Toran با توجه به بوستون گلوب.

در همین حال واشنگتن پایان دفاعی کالیب برانتلی اعطا شد "با خطر بالا" انتخاب کردن یک عنوانی است که اجازه می دهد تا او را به جمع آوری $350,000 دستمزد و تعلق فصل است. بازیکنان داده نشده تعیین دریافت $150,000 پیشرفت خود 2021 قرارداد و نمی تعلق یک فصل است. چرا برانتلی اعطا شد چشم پوشی است روشن نیست.

همه آنها از پیوستن به Kansas City Chiefs lineman لوران Duvernay-Tardif که در روز جمعه اول شد NFL بازیکن را به انتخاب کردن از این فصل در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بازیکنان که تصمیم گرفتند روز شنبه باید به صورت عمومی صحبت در مورد خود تصمیم گیری.

MLB شیوع یک هشدار برای NFL?

برنامه ریزی شده NFL season روبرو خواهد شد بسیاری از چالش های مشابه به عنوان MLB که مجبور شد برای به تعویق انداختن دو بازی در روز دوشنبه پس از حداقل 11 نفر از Miami Marlins فهرست و کارکنان مربیگری گزارش آزمایش COVID-19. شیوع رخ داده است تنها چند روز به شروع به تعویق افتاد فصل بیس بال که در آن دیدم تاخیر در روز افتتاحیه در روز پنج شنبه.

De'Anthony Thomas won't play during the NFL's COVID-19 season. (Timothy T Ludwig/Getty Images)
د'Anthony Thomas نمی خواهد در طول بازی NFL را COVID-19 فصل است. (تیموتی T لودویگ/گتی ایماژ)

MLB در حال حرکت رو به جلو با آن فصل با وجود نگرانی هایی است که شیوع می خواهند به زور آن را به در نظر گرفتن لغو.

مانند MLB, NFL در نظر دارد برای انجام یک فصل را با یک سفر عادی برنامه است که شامل بازیکنان و کادر سفر به و از COVID-19 نقاط مانند میامی دالاس و هوستون. وجود ندارد و بحث در NFL بازی در یک حباب مانند NBA و NHL که در نظر گرفتن گام های اضافی برای کاهش قرار گرفتن در معرض coronavirus.

خواهد شد و بازیکنان دیگری NFL شات ؟

توماس 27 تقسیم وقت خود را در فصل گذشته با کلاغ و ستاد. شش سال NFL veteran بازی در درجه اول به عنوان یک ضربه و زدن توپ returner در سال 2019. Warmack, 28 امضا شده با Seahawks این offseason شد و انتظار می رود به رقابت برای یک کار پشتیبان گیری. سابق شماره 10 به طور کلی انتخاب نشده در بازی NFL پس از 2018 فصل با Philadelphia Eagles. Canady را از دست, 26 بازی 13 بازی با نیویورک جتز و کلاغ فصل گذشته.

Duvernay-Tardif آغاز شده است پنج مستقیم فصل برای این ستاد و به نظر می رسد که امن نقش در NFL اگر و هنگامی که او را به بازگشت. همان را نمی توان گفت برای هر کس دیگری امید بستن به خارج.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب