لود Astros نگاه به اقامت کامل در مقابل M

Houston Astros مدیر گرد و خاکی بیکر صحبت در مورد نیاز به جنبه های مختلف باشگاه خود را به خوبی انجام دهد به عنو

توسط PATRIS-MUSIC در 5 مرداد 1399

Houston Astros مدیر گرد و خاکی بیکر صحبت در مورد نیاز به جنبه های مختلف باشگاه خود را به خوبی انجام دهد به عنوان پوشش عدم اطمینان از یک اغل گاو یا حشم به خطر بیافتد توسط آسیب و متکی بر اثبات نشده اسلحه.

دو بازی به این صورت فصل به طور منظم هوستون است خم دفاع قوی و صف عمق و breezed به یک جفت از پیروزی بر بازدید از Seattle Mariners. در پیروزی 7-2 روز شنبه دفاع حمایت لنس McCullers اوایل, در حالی که جرم نصب شده منظم بشقاب حضور در cobbling با هم یک رشته به موقع اجرا نمره بازدید.

آستروس (2-0) به دنبال ادعای یک سری پیروزی زمانی که آنها میزبان دریانوردان در روز یکشنبه برای سومین بازی از چهار بازی از سری بازی های. اگر دفاع از خود را همچنان به انجام در سطح نخبگان شانس دیگر پیروزی قوی ظاهر می شود.

"دفاع شما را نگه می دارد در بازی تا زمانی که جرم خود را می توانید انجام دهید چیزی" بیکر گفت. "این تیم بود (Wilson) تیم دفاعی از سال (فصل گذشته) و شما ببینید که چرا."

آستروس تبدیل دو نقش در پشتیبانی از McCullers یک هر در اول و دوم نوبت به عنوان McCullers زحمت کشیده به حل و فصل به او برای اولین بار شروع به پس Aug. 4, 2018. هوستون همچنین اعدام بکر رله در زمانی که دریانوردان سوم baseman Kyle Seager دو برابر شده به مرکز میدان با اوان سفید در پایه اول. سفید برگزار شد و در سوم زمانی که shortstop کارلوس کوریا دریافت پرتاب از جورج اسپرینگر در موقعیت به پرتاب صفحه اصلی و رشته وجود دارد.

هجومی آستروس دریافت دو اعتصاب اجرا-به ثمر رساند بازدید از مایکل برانتلی در زمین باز یافته Yuli Gurriel در چهارمین دور و کوریا در پنجم با کوریا محوری از یک 0-2 سوراخ قبل از در حال اجرا تعداد کامل و سپس ارائه یک RBI تک که بهعنوان خوزه Altuve.

"این چیزی است که ما انجام می دهیم" McCullers گفت. "این فوق العاده است برای دیدن بچه ها به بازی های اکشن.

"این چیزی است که تیم های بزرگ انجام دهیم و ما باید یک صف."

Right-hander زاک Greinke (18-5, 2.93 دوران در سال 2019) شروع خواهد شد برای Astros در روز یکشنبه. او رفت 8-1 با 3.02 دوران بیش از 10 شروع می شود پس از اینکه به دست آورد و از آریزونا در جولای 31, 2019. اما او به پایان رسید 0-2 با 4.68 عصر و 25 strikeouts به بیش از 25 نوبت و پنج postseason شروع می شود.

در 14 حرفه ای ظاهر (12 شروع می شود) در برابر Mariners, Greinke 7-1 با 1.85 عصر. او ساخته شده یک شروع در برابر سیاتل فصل گذشته کار 8 1/3 بدون گل نوبت در حالی که اجازه می دهد دو بازدید و پیاده روی با نه strikeouts در پیروزی 3-0 در سپتامبر. 25 نهایی خود شروع 2019.

Left-hander Yusei کیکوچی (6-11, 5.46 دوران در سال 2019) است که با شروع واگذاری برای دریانوردان در روز یکشنبه. در فصل اول خود را با سیاتل, ژاپنی متولد کیکوچی تسلیم 36 صفحه اصلی اجرا می شود با Astros right-hander جاستین Verlander دوم-بیشتر در لیگ آمریکا.

در چهار شروع می شود در برابر Astros فصل گذشته کیکوچی 0-2 به پایان رسید و ارسال شده 5.40 عصر در حالی که ضبط 15 strikeouts به بیش از 20 نوبت و اجازه می دهد پنج homers -- همه در لحظه خدمتکار پارک. کیکوچی رفت 0-1 با 6.43 دوران بیش از سه شروع می شود در هوستون.

جانباز دی گوردون ساخته شده خود را برای اولین بار شروع فصل در قسمت سمت چپ در شنبه نشانه ای از چیزهایی که می آیند در حال حاضر که گوردون وسط infielder توسط تجارت دگرگون شده برای ذخیره ابزار نقش.

"دی گوردون خوب بازیکن بیس بال," Mariners مدیر اسکات Servais گفت. "او واقعا خوب غرایز بدون توجه به جایی که شما قرار داده و او را در زمین بیس بال. اعتماد دی و غرایز او من به او گفتم زمانی که ما او را از پشت در خارج وجود دارد, 'نگران نباشید در مورد تمام مسائل فنی. فقط آن را گرفتن.' من واقعا اعتماد به غرایز خود را. احتمالا یکی از این واضح تر بیس بال ذهن ما در تیم است."

--زمینه در سطح رسانه هاtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب