آنچه شکسپیر می تواند در مورد استخر ایزی ست به شما بیاموزد

دیگر ویژگی که باید در خصوص این استخر به آن اشاره کنیم بحث چگونگی راه اندازی ان است که قطعا کاری ساده و آسان ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

دیگر ویژگی که باید در خصوص این استخر به آن اشاره کنیم بحث چگونگی راه اندازی ان است که قطعا کاری ساده و آسان بوده و در سریع ترین زمان ممکن شکل خواهد گرفت. به همین دلیل شما میتوانید این استخر را به سادگی جابهجا کنید و در هر محلی که مناسب دانستید، از آن استفاده کنید. همچنین از نبود اجسام سخت با سطح نوک تیز، در محل راهاندازی استخر ایزی ست اطمینان حاصل کنید. اگر آشنایی کامل با این محصول و مزایا و نحوه خرید آن ندارید، ادامه این مطلب میتواند کمک بسیار ویژهای در خرید استخر ایزی ست به شما کند. استخر ایزی ست مقاومت بدنه بالایی دارد، اما اگر به هر دلیلی دچار آسیبهایی مثل سوراخ شدن یا پارگی شدند، میتوانید به راحتی آن را تعمیر کنید. استخر ایزی ست کودکان نسبت به سایر مدلها ابعاد کوچکتری دارند و گنجایش آنها به مراتب کمتر از مدلهای بزرگتر است. به عنوان مثال برخی مدلهای استخرهای ایزی ست دارای پمپ باد و پمپ تصفیه آب هستند که قیمت این نوع محصولات در برابر استخرهایی که این لوازم جانبی را ندارند، کمی بیشتر است. استخر های ایزی ست نوع دیگری از سری استخر های اینتکس است که لبه آنها به صورت بادی و بدنه آنها به شکل برزنتی و داخل انها با طرح کاشی و سرامیک است که قابلیت نصب آبگرمکن و پمپ تصفیه را دارد .

هم چنین این شفاف بودن در تمام بخش های این استخر نیز صدق می کند که باعث شده تا از لبه بالایی تا پایین ترین بخش این محصول هم به صورت شفاف شکل گرفته باشد. این دریچه به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید با اتصال شلنگ آب ، جریان آب داخلی این استخر را هم هدایت نموده و در فضای دلخواه خود آب این استخر را تخلیه کنید که این نکته از ویژگی های مهم این محصول به شمار می رود. هر چند که از بیرون دارای جنس برزنت بادوام هستند اما چنانچه در کف آنها وسیله تیز یا داغ باشد؛ احتمال آسیب وجود دارد. علاوه بر ابعاد، وجود یا عدم وجود برخی لوازم جانبی هم تاثیر به سزایی در قیمت استخر ایزی ست دارد. علاوه بر این ها باید به این مسئله هم اشاره کرد که شرکت سازنده این استخر در کنار این محصول هیچ گونه مزایای خاصی را قرار نداده است و شما از وجود درپوش ، زیر انداز ، پمپ تصفیه و پمپ باد بهره مند نخواهید بود و باید به صورت جداگانه آن ها را تهیه کنید. نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بحث شفاف بودن بدنه اصلی این محصول است.

لازم به ذکر است این استخرها نسبت به انواع دیگر خود از معایب کمتری برخوردار هستند و تنها باید در حفظ و نگهداری آنها دقت داشته باشید. پس قبل از خرید استخر ایزی ست، حتما به لوازم جانبی همراه استخر توجه داشته باشید. میتوانید با خرید استخر ایزی ست، در صورت استفاده در آپارتمان، آن را جمع آوری کنید و همراه خود به سفر، باغ یا ویلا ببرید. پیشنهاد می کنیم حتما در ابتدا فضایی که قصد دارید از این استخرها در آن جا استفاده کنید را به دقت اندازه گرفته و سپس در مقایسه بین این مدل ها ، محصولی را خریداری کنید که نیاز شما را به درستی پاسخگو باشد. اما نکتهای که باید در نظر داشته باشید این است که در کل برند اینتکس، در کشور ما مرسوم تر از بست وی است. علاوه بر تمام موارد بالا، نکات دیگری هم باید هنگام خرید استخر ایزی ست در نظر داشته باشید. در نظر داشته باشید که استخر ایزی ست حتما باید در یک سطح افقی نصب شود. استخر ایزی ست Easy Set Pool یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است. به عنوان جمعبندی این مطلب میتوانیم بگوییم، اگر به دنبال استفاده خانوادگی از استخر هستید، استخر ایزی ست میتواند یکی از گزینههایی باشد که حتما باید بررسی کنید.

لبهی استخرهای ایزی ست به صورت بادی طراحی شدهاند، تا باعث حفظ تعادل دیوارهها و در کل استخر میشود. همین موضوع باعث شده تا محبوبیت این استخرها، در مدت زمان کمی، به شدت افزایش پیدا کند. استخرهای ایزی ست از قطر 2 متر تا 5 متر در بازار موجود هستند. حتما باید قبل از خرید، محیطی که قرار بر نصب استخر ایزی ست در آن است را کاملا بررسی کنید. هم چنین در مواقعی که شما قصد دارید که آب داخلی این استخر را تخلیه کرده و آن را جمع آوری کنید ، می توانید با استفاده از دریچه تخلیه آب این استخر این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. این استخرها در طرح و سایزهای مختلف برای اهداف تفریحی، تجاری و صنعتی به کار میروند. استفاده از روکش مخصوص استخر ایزی ست، باعث محافظت از آب داخل استخر میشود و دیگر نیازی نیست، در مدت زمان کم آب استخر را تعویض کنید. همین مزایای استخرهای ایزی ست باعث شده تا ارزش خرید این محصول بسیار بالا باشد.

᠎Article w as cre at᠎ed  by G​SA C ontent Gen​er᠎ator  DE MO .

آخرین مطالب