49ers می تواند چشم این رایگان-نمایندگی گیرنده های پس از Deebo ساموئل آسیب

The 49ers از دست جانباز گیرنده امانوئل ساندرز به New Orleans Saints رایگان در آژانس اما نمی عجله به اضافه کردن

توسط PATRIS-MUSIC در 30 خرداد 1399

The 49ers از دست جانباز گیرنده امانوئل ساندرز به New Orleans Saints رایگان در آژانس اما نمی عجله به اضافه کردن یک تجربه جایگزینی و به آنها اعتماد به نفس است که Deebo ساموئل قادر به ساختمان عالی rookie فصل است.

اما از دست دادن ساموئل یک ردیف 1 گیرنده در ساخت به جدی پا آسیب در اواسط ماه ژوئن قابل توجهی شکست یک تیم با واقع بینانه قهرمانی آرمان. The 49ers گفت: آنها باید یک ایده بهتر در مورد جدول زمانی خود را برای بازگشت به زمانی که گزارش تیم به اردوگاه های آموزشی هر چند NFL شبکه تخمین می زند او می تواند در 12-16 هفته.

Kendrick بورن Jalen هرد و در دور اول پیش نویس انتخاب براندون Aiyuk تبدیل شدن به اصلی دریافت گزینه اگر ساموئل نتواند در این فصل به طور منظم. بنجامین تراویس می تواند یک عامل به عنوان به خوبی و به ارمغان خواهد آورد تجربه به خدمه. دانته Tia هنوز در تلاش برای پیدا کردن راه خود را پس از این تیم انتخاب او در دور دوم 2018 پیش نویس NFL.

The 49ers همچنین می تواند در خارج از سازمان برای دریافت کمک هر چند وجود ندارد بسیار در دسترس است که می تواند به عنوان یک بتن ارتقاء بیش از سالم بازیکنان در فهرست. بدون در نظر گرفتن اجازه دهید نگاهی به چند رایگان-عامل گزینه های 49ers می تواند در نظر بگیرید اگر ساموئل در دسترس نیست برای آغاز فصل یا بخش قابل توجهی از سال است.

49ers می تواند چشم این رایگان-نمایندگی گیرنده های پس از Deebo ساموئل آسیب در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Area



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب