بازی توپ ؟ شیوع در معرض خطرات MLB طرح

چهار روز به این فصل لیگ بیس بال و در حال حاضر ... کسی چه می داند ؟ چهارده نفر از اعضای Miami Marlins سازمان 12

توسط PATRIS-MUSIC در 6 مرداد 1399

چهار روز به این فصل لیگ بیس بال و در حال حاضر ... کسی چه می داند ؟

چهارده نفر از اعضای Miami Marlins سازمان 12 بازیکن و دو مربیان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

این تیم که فصل آن در فیلادلفیا بیش از آخر هفته باقی مانده است در پنسیلوانیا در تلاش برای ایجاد حس از آن همه است. دوشنبه, صفحه اصلی, درب بازکن, در برابر بالتیمور را نمی خواهد اتفاق می افتد به عنوان برنامه ریزی شده اگر در همه. فیلیز نخواهد میزبان نیویورک یانکیز به عنوان برنامه ریزی شده در روز دوشنبه.

به عبارت دیگر هرج و مرج است.

در حال حاضر.

برخی از آن اجتناب ناپذیر بود. بدون حباب و یا شاید حتی با آن — آزمون مثبت و شعله ور شدن یو پی اس و تعویق رفتن به رخ می دهد. هر کسی که فکر نمی کنم آنها خواهد بود توهم.

آیا آن را به رخ می دهد در این سرعت ،

همه از این است که یک علامت هشدار دهنده برای ورزش به طور کلی. MLB آغاز شد و در حال حاضر در برخورد با یک بحران است. NBA شروع به تنظیم شده است پنج شنبه — البته در داخل دقیق محدوده ترکیب خود را در اورلاندو است. NFL اردوگاه باز این هفته است. NHL بازیکنان گزارش به حباب های خود را در تورنتو و ادمونتون بیش از آخر هفته.

می توانید هر یک از آن واقعا کار می کند ؟ می توانید بیس بال ؟

A reported outbreak of positive COVID-19 tests on the Marlins has jeopardized MLB's season. (AP Photo/Chris Szagola)
گزارش شیوع مثبت COVID-19 آزمون در Marlins است به خطر افتاده است MLB فصل. (AP Photo/کریس Szagola)

جواب داده نشده و احتمالا غیر ممکن است برای کاملا جواب سوال این است که چگونه بسیاری از تست مثبت است بیش از حد بسیاری از ؟ یک یا دو, مطمئن, بازی در. آنچه در مورد 14?

بسته این تیم برای یک روز ؟ یک هفته ؟ دو ؟ چگونه بسیاری از تعویق و یا لغو بازیهای لیگ مقابله با قبل از Jenga برج به هم پیوسته برنامه می شود قابل دفاع?

بیس بال ورزشی است که در آن نوع اجتماعی فاصله و احتیاطی که ممکن است محافظت در برابر این مسائل به نظر می رسید حداقل ممکن است و شاید حتی قابل قبول است. بیس بال تیم ها و لیگ های عامل خوب در آسیا — البته با دور کمتری در جامعه موارد اطراف آنها را.

برای اکثر بازیکنان از هم جدا هستند — هر دو هم تیمی و مخالفان است. Dugouts تمدید شده است به ایستد. ماسک حتی می توان در این زمینه و اجرای جشن ها تبدیل شده اند بیشتر خلاق با کمتر بالا fiving. وجود دارد هیچ طرفداران و محدود ورزشگاه کارکنان.

هنوز هم این بود که همیشه رفتن به در مورد مسائل کوچک. محل باشگاه وانجمن. این تیم در هواپیما. طبیعی لغزش-یو پی اس است که از تلاش برای هوشیار در 24 ساعت شبانه روز و در سراسر مسافت های طولانی از فصل.

یا در این مورد کوتاه مسافت حتی.

و این نیست فوتبال که در آن بازی یک بار در هفته. بیس بال است که یک سخت کار کردن روزانه, هیچ وقت برای هیچ چیز به جز پدال به فلز.

لو ویلیامز از لس آنجلس کلیپرز بازی بسکتبال, نه بیس بال اما داستان خود را بیش از آخر هفته باعث شده که نگرانی های زیادی را در داخل مدیریت ورزشی آن را به عنوان جوک خارج از آن. در اینجا a 33-year-old, قدیمی کهنه که در طول یک عذر غیبت از NBA حباب برای شرکت در یک مراسم تشییع جنازه خانواده در آتلانتا و نمی تواند و یا نمی خواهد کمک به خود و خود را در لیگ. او زخم تا در یک باشگاه آقایان — ادعای او فقط گرفتن takeout بال مرغ است و حتی اهمیت.

بازیکنان بیس بال در شل در هر روز است. آنها خواهید بود در جامعه, حدود, خانواده, bumping به چه کسی می داند آنچه در چه کسی می داند از کجا ؟

صدمات بخشی از ورزش است اما رگ به رگ مچ پا نمی مسری است. این کاملا متفاوت جانور بدون توجه به چگونه بسیاری از مردم می خواهم به آن را نادیده بگیرد.

یک دلیل وجود دارد که دولت کانادا که به مراتب پایین تر تعداد ویروس موارد نمی خواهد اجازه دهید Toronto Blue Jays شرکت در این آزمایش در خانه (تیم تا به حال به حرکت به بوفالو). شایان ذکر است که کانادا تا به حال هیچ مشکلی با NHL حباب طرح ،

بنابراین می تواند در این فصل اتفاق می افتد ؟ اگر آنها نمی تواند آن را به یک هفته می توانید آنها واقعا آن را تا اواخر ماه اکتبر ؟

این یک چیز برای شپشو Miami Marlins به تعطیل در آغاز فصل. شاید آنها منعکس خارج از لیگ برای فصل — راه لیگ برتر فوتبال و ملی فوتبال زنان لیگ دیده می شود تیم های تعطیل.

اما اگر یکی از این شیوع بازدید در آستانه مسابقات جهانی پایان دادن به همه چیز ؟ و چرا هر کسی انتظار می رود که آن را نمی?

این بیماری همه گیر است که در اینجا. آن را بسیار مراقبت می کند برای برنامه های نوشته شده بر روی کاغذ و یا قطع جریان طرفداران و یا به وعده های اجتماعی-فاصله هنگامی که شما را ترک پارک.

این همه برای تلفن های موبایل خوب است.

این خوب نیست.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de